Transferi - rasprave Ugl da ne ispadne da sam nezadovoljan transferom, itekako sam zadovoljan..
Samo velim, prije nego ga proglasimo novim Theom, ajmo ga vidit na djelu. Mozda bude kao Max samo dobra rotacija Torrenteu, ali i to je ok jer je free agent..