• Crusades1986
    9.6k
    Mene kod njih uzasno nervira sto na svaku pogresku, krivi potez nekog rivala, neku situaciju ili slično (Dinamo, Rijeka, Osijek) internetske portale preplave njihovi internet ratnici sa sarkasticnim komentarima i krene ono neinteligentno naslađivanje.

    Nije uopce problem u satiri, sali, podjebavanju suparnika nego u kolicini tih komentara sto je jako specificno za njih. Nadalje, posebno frustrirajuce je sto iz tih komentara vidis da oni o sebi misle da su najbolji, najpametniji, jedini ispravni, svi drugi ne valjaju... bas teska kategorija moralnih nakaza i internet ratnika. A zapravo u stvarnosti ne vrijede pišljivog boba. A ak ti nesto napises u odgovoru kontra njih odmah si glavin/tattin isprdak, salju te u Međugorje po instrukcije i slično. Konj nije zatucan ko oni.

    Evo za primjer pogledajte Telesportovu objavu za KK Dinamo... i ispod komentare.
  • Stihl
    3k
    A jebi ga, dečki imaju svoj đir :lol:
    Ma ko ih jebe...
  • xavier
    11.1k


    U jednom trenutku te mora jednostavno prestati biti briga što druga strana misli. Izgubio sam i ja vremena i vremena u tim raspravama gdje pokušavaš dokazati kako je ispravno to što misliš ili radiš, ali nema nikakvog smisla jer što god kažeš ili napraviš, jednostavno nije dovoljno dobro.

    Onda se jednostavno prestaneš obazirati. Kad poželiš na nešto reagirati, daj si prvo koju minutu vremena pa ako nakon što te prođe početka ljutnja, i dalje želiš ući u raspravu, tek onda to napravi, ali budi spreman da drugu stranu nikakvi argumenti ne zanimaju.
  • reziser
    6.2k
    U jednom trenutku te mora jednostavno prestati biti briga što druga strana mislixavier

    mene je odavno to prestalo zanimati. jebe mi se kaj prijatelji s juga misle. oni uvijek imaju svoju istinu i tak i tak. pa me zaboli jedna stvar
  • reziser
    6.2k
    Moramo napravit neku anketu među tovarskom populacijom da vidimo koliko se čita Zonadeda

    ne zazivaj ih tu....imat ćete posla s baniranjem :joke:
  • Dino
    2.2k
    u7fynm34qw39ifc6.jpeg

    Evo za sve koji nisu znali otkud bas BBB, srbin je sve objasnil :lol:
  • Neki tip
    19.1k
    što je najgore, ne može čovjek biti 100% siguran da se ovaj gore samo dobro zajebava na račun svojih.. :lol:

    Moj prvi susret s Beogradom je bio 2007. Na Knez Mihailovoj stanem pored nekog kioska i čudim se razglednicama s motivima Jadranskog mora te naših i crnogorskih gradova.. nešto mi daleko od Beograda, a i Srbije. Stoji i čiča pored mene pa dometne.. "a što je lepo.. a sve nekad bilo naše!". Čije naše, pitam ja. Pogleda me malo iskosa pa dometne "srpsko, dabome".

    Nastavim.. pa dobro, možda mislite jugoslavensko, ali baš srpsko!?

    "Srpsko, srpsko, nego šta.. momak, jel učiš ti bre istoriju? Pogledaj malo toponime, sve ti govori da je to srpsko. Marija Tereza izmenjala kad je od katolika pravila Hrvate. Znaš li ti bre da je reč Srbin starija od reči Slaven!? Prvo su bili Srbi, a tek onda Slaveni koji su od Srba i nastali. Ništa vi mladi bre ne znate i ne učite."

    Puno odlazaka nakon toga mijenjalo je i dopunjavalo moju sliku Srbije, ali ta je epizoda prvog dana ikad u Beogradu baš ostala u pamćenju kao jučer. :)

    Svaki narod ima neke svoje sulude brije ili dio ljudi sa suludim brijama, ali nekako mi se čini da su ovi kao moj čiča malo nadzastupljeni preko Drine.
  • Dino
    2.2k
    Srpsko, srpsko, nego šta.. momak, jel učiš ti bre istoriju?Neki tip sa Zapada

    Ja se dam kladit da oni sve ovo navedeno u tvom, a dio mozda i u mom postu uce na redovnoj nastavi u skoli. Bas me zanimalo to sve i bogme postoji vise likova, oni vele “historicara” koji u svojim knjigama, ak se to tak moze nazvat, raspravljaju o temama da su srbi prvi narod, da je trenutno pola svijeta zapravo naseljeno srbima, da je svedski jezik srpski...bojim se da se ovaj gore sa screenshota ni malo ne sali :confused:

    Btw neki dan sam vidio da srbi imaju najnizi iq u europi :lol:
  • reziser
    6.2k
    Posljednja titula Hajduka stigla je na današnji prije 15 godina

    :lol: :lol:
  • deda
    27.7k
    To im je najveća pauza u povijesti
  • Neki tip
    19.1k
    Izgleda da trebam pomoć. Naime, ja ću danas pogledat utakmicu Lokomotiva - Slaven. Nisam gledao Bundesligu, nijednu tekmu, nego se nogometu vraćam jednom od neatraktivnijih domaćih utakmica, u polufinalu kupa sigurno.
    I to bez gledatelja.
    Neš sa mnom nije u redu. :brow:
  • reziser
    6.2k

    ili nemaš pametnijeg posla od toga?
    meni ne pada na pamet to gledati u subotu u 20,15? ne hvala
    odo ja u prirodu s obitelji :yum: i večernje druženje u društvu
  • Dino
    2.2k
    Sretan Dan državnosti :party:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.