• Bosna86
    11.1k
    S obzirom na monotoniju u koju je Zona upala, otvaram zanimljivu temu. Sto mislite kakva budućnost čeka nogomet? Koji je najbolji način za okončati prekinute sezone? Ako pandemija potraje, prijeti li krah nogometa kakvoga poznajemo? Nastavak sezone iza zatvorenih vrata, Da Ne i ima li nogomet kao takav uopće smisla? Ako naredna 2 mjeseca ne bude nogometa i ako se ep odgodi, kako će se to financijski na Dinamo odraziti?

    Ovdje stavljate linkove vezano za coronu, da ne gušimo ostale teme
  • Dudu
    2.6k
    Financijski će se odraziti na klubove koji zarađuju nešto od matchdaya, Dinamu više plati na osiguranje i organizaciju nego što dobije od ulaznica, pa samo pozitiva haha
  • Bosna86
    11.1k
    Ako prekinu ovu sezonu i otkazu ep, to će se najviše odraziti na Dinamo.... Imaš 70 igrača na ugovoru, tržište će pasti, nitko živ se neće razbacivati novcem...Balon zvani GNK proračun bi mogao eksplodirati vrlo lako
  • Dudu
    2.6k
    Realno ekipa je ok, financije više nego stabilne i ne treba prodavati nikog nego opet napasti Ligu Prvaka. A ove otpatke tipa Atiemwen, Andrić i slično možeš samo nekom pokloniti..

    Bar kako ja to vidim, mislim da Dinamo neće osjetiti posljedice gotovo nikakve..
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja se slažem da neće bit nekog posebnog utjecaja na Dinamo osim ako se ovo ne pretvori u nešto puno gore nego što je i zarazi nam onak pola ekipe i pomre ili ovaj virus potraje do zime ili duže onda bi možda i bilo nešto. Ovako na par mjeseci što se ne igra jedino kladionice pate i kladioničari xD (I ljubitelji nogometa, ali oni spadaju pod kategoriju kladioničari često heh)
  • Infinity
    14.9k
    EP je vec odgodjeno. Ja jos od prije odgode smatram da bi ta odgoda EP mogla spasiti sezonu. EP ce se odigrati na zimu, iduce ljeto, kako god, odigrat ce se i UEFA ce pobrati svoj kajmak.

    Problem su prekinute sezone koje su sad dobile na vremenu. Naredna sezona se moze pomjeriti, tj. startati malo kasnije, sve da bi se trenutna stigla zavrsiti. Vjerujem da ce se reprezentativne utakmice odgoditi na duze vrijeme i onda kasnije odigrati vise njih u jednoj pauzi. Sve u svemu, ritam subota-srijeda ce okusiti mnogi koji nikad to nisu ni pomislili.

    Dogodi li se da ovo potraje pola godine, sve ce otici u pm. Iz nogometnog gledista, steta da se ova sezona nije mogla zavrsiti, pa makar iza zatvorenih vrata, jer je ova sezona podloga za narednu. Ruzno je igrati bez gledatelja, al to je mozda zrtva koja se morala snijeti. Sad je to nemoguce, jer su u ekipama zarazeni igraci.

    Kinezi su za neka tri mjeseca skoro pa unistili zarazu na svom teritoriju. Europa ima duplo manje stanovnika od Kine, a teritorij je tu negdje. Kina je u svakom slucaju duplo gusce naseljena i opasnost od zaraze je duplo veca. Ovdje ako se bude ucinkovito kako se bilo u Kini onda ce se to brzo rijesiti. Nesto sumnjam u tu ucinkovitost, jer gledam likove koji ispijaju pivu i smiju se zarazi i cinjenici da su se morali javiti u karantenu s obzirom da su stigli iz Italije. Kinezi su ljude po ulicama hvatali ko zivotinje. Bilo mi je to strasno za gledati, al sad kontam da je za debile to jedino rjesenje. Stigne zaraza u Njemacku i sva dijaspora bjezi kuci. Dokle god se ljudi krecu to se nece rijesiti. Zaraza nije sama dosla u Italiju, nije ni u Njemacku, nije ni u Hrvatsku, nije ni u Bosnu. Zarazu su donijeli putnici. OK, na pocetku se to radilo nesvijesno, al ljudi to sad rade svjesno. Najsigurniji bi bili kad bi svi ostali zatvoreni kuci 20 dana. Dokle god netko misli da je panetan potez preci pola Europe zaraza ce se siriti. Svom bratu sam rekao da kuci moze, al ide 15 dana odlezat sam. Odustao, logicno, jer ima samo tih 15 dana slobodno. Lezi tamo gdje jesi.
  • deda
    26.3k
    Zamislite kako će biti pogođeni neki drugi koji žive isključivo od transfera
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Posljedica na nogomet hmm, pa vjerovatno ce Euro biti održan iduće godine, nogomet u Italiji ce vjerovatno opast a i vidi se koliko znaci, jer sve lige u nogometu odgađaju ili se igraju bez prisustva publike što je jako ružno za gledat kad nemaš podrške , isto tako ima vec igrača trenera koji su poz.na taj virus (Rugani, Gabbidiani,Hudson Oddoi , tri anonimna igraca iz Lestera , trener Arsenala Arteta i dr.)
  • Bosna86
    11.1k
    Iskreno, pola g bez nogometa bi vratilo nogomet u normalu, koliko god to ružno zvučalo.... Transfere od 100 milja i slične stvari su ljudi počeli doživljati kao nešto normalno.....Ovako bi se bar mali reset nakratko dogodio
  • deda
    26.3k
    Resetiranja će sigurno biti u pogledu smanjivamja ugovora i smanjivanja cijene igrača. Ali to je po meni i bilo potrebno jer ovo zadnjih godina je otišlo u totalni offside.
  • Infinity
    14.9k
    Sve ce to jako brzo doci na ovu razinu kad se ljudima proda proizvod koji mjesecima nije bio dostupan. TV kuce ce zgrnuti masnu lovu pri povratku nogometa na male ekrane, zaradit ce vise nego da je sve bilo OK. Nakon toga ce sve otici gore.

    Uostalom, tko je dignuo cijene svemu? Sigurno ne oni koji ovise od transfera i slicno. Cijene su digli ovi kojima nije bitno zaraditi nista. Imaju oni jak poguranac iza sebe. Nece PSG propast, seik ce uletit s lovom i stize netko za 333 milijuna.

    Kolaps bi na kraju mogli dozivjeti normalni klubovi. Pijani bogatasi ce prezivjeti.
  • deda
    26.3k
    Ako ovo potraje dulje od 2 mjeseca ja vjerujem da će se priznat postojeća situacija na tablici kao konačna.
  • Bosna86
    11.1k
    Ako ovo ludilo potraje mnogi od nas će početi pričati sa svojim curama i ženama...
  • Infinity
    14.9k
    Ako ovo ludilo potraje mnogi od nas će početi pričati sa svojim curama i ženama...Bosna86

    Kako tko. Moja veza je od danas postala veza na daljinu :cool:
  • Bosna86
    11.1k
    Euro odgođeno za 2021.... Mogli bi nam ostati Livakovic i Petković za narednu sezonu
  • NORTE
    8.4k
    Dinamo, kao i svi drugi klubovi, ima ogromne ugovore koje neće moći plaćati. Naravno ovisno o stanju koje bude za 2 mjeseca kad je "krajnji rok" nastavka europskih liga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.