• Eduardo
    17.1k
    Tko će biti novi trener Dinama za sada je nemoguće znati, kandidata je zasigurno mnogo, ali možda je pravi kandidat samo jedan!?

    Ako vaš kandidat nije među ponuđenima, napišite u komentarima koga želite za novog trenera Dinama.
    1. Koga želite vidjeti na klupi Dinama kao novog trenera? (63 votes)
        Goran Tomić
        29%
        Goce Sedloski
          6%
        Zoran Mamić
          3%
        Željko Kopić
          0%
        Krunoslav Jurčić
          3%
        Siniša Orešćanin
        13%
        Robert Prosinečki
        14%
        Hrvat, ali s bogatijim inozemnim iskustvom
        16%
        Stranac
        16%
  • Plavko39
    34
    Igor Bišćan
  • Crusades1986
    9.5k
    Biščan, Oreščanin ili Tomić.
  • Dino
    2.2k
    Jel postoji mogucnost dolaska Keka
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Jel postoji mogucnost dolaska KekaDino

    Ja moram biti iskren i reć da ne bi baš volio da dođe Kek, čini mi se jednodimenzionalni defanzivac/lošija verzija Bjelice. Možda sam u krivu, ali jbg nemog preć preko njegovih igara na Maxu s Rijekom...
  • Eduardo
    17.1k
    Zaboravih Bišćana dodati u anketu...

    Moj pick bi bio Ivan Leko, ali on je tek preuzeo belgijski Royal Antwerp pa ništa od toga. To mu je četvrti klub u Belgiji, vodio je još Oud-Heverlee Leuven, Sint-Truiden, a tri godine bio je na klupi Club Bruggea, s kojim je osvojio naslov belgijskog prvaka, nastupao u Ligi prvaka i igrao odličan napadački nogomet. Pozitivni ludjak na klupi.

    Znam da dolazi iz mrskog tabora, ali čovjek je profesionalac i ako bi htio preuzeti klupu nemam ništa protiv.
  • Dino
    2.2k

    Vjerujem da bi on bio autoritativniji u svlacionici od Jove, a i losija verzija Bjelice ne bi bilo nekaj lose.
  • Morales7
    184
    Bišćan ili stranac. Mislim da je vrijeme za dobrog stranca jer nam treba autoritet. Ali realnost je netko iz četverca: Mamić(sigurno prvi izbor Uprave), Goce( nikakav autoritet), Orešćanin(pod njim Hajduk je lijepo igrao, ali nikakav autoritet) i Tomić( dolazi nam "pol" lokomotive na ljeto, ali bi mu dao šansu, nek mu sven goran erikson bude pomoćni :) )
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Moj apsolutni favorit je Tomić,a ako ne on onda Orešćanin ili Bišćan.Ma tko god da dođe na mjesto trenera,ako napravi uspjeh sličan Bjeličinom,odmah će letit iz kluba,jer braća jednostavno ne mogu podnjeti da je netko u centru pažnje umjesto njih.Dok ne dođe dan kada će oni biti u ćuzi,čak i da Klopp ili Guardiola dođu,bjegunac i njegov brat će ih otjerat,i stavit nekog svog poslušnika,jer oni moraju biti najvažniji i u centru pozornosti.Nadam se da će taj dan kada odlaze u ćeliju doći što prije.
  • bluepower86
    699
    Igor Biscan bi bio pun pogodak.
  • Neki tip
    18.8k
    Igor Biscan bi bio pun pogodak.bluepower86

    A bio bi i Guardiola, ali šanse su skoro pa jednake.

    Dosta vas spominje Bišćana, i iz navijačke i sportske perspektive ne da kužim, neg' bi' se i složio. Ali šanse za to praktički ne postoje.. tak da to, @Eduardo, što ga nisi stavio u anketu, vjerojatno je podsvijest odradila. :)

    Bišćan je presvojeglav i (pre)svoj tip i za fleksibilnije tipove od bjegunca.
  • Neki tip
    18.8k
    Ne idealno, ali u okvirima mogućeg možda dosta dobro - Goran Tomić.
  • cron1ck
    1.5k
    Ja sam isto glasao za Tomića i volio bi ga vidjeti u Dinamu, ali mislim da u trenutnoj situacija isto su sanse male da dođe, jer Lokomotiva je proigrala i lako moguce da zavrse 2. i da idu u kvalifikacije za LP. Gledao sam i podcast, pa je rekao kako je nakon loših igra u prvom dijelu sezonu dao mandat na raspolaganje, pa mu je Lokomotiva izasla u susret i isplatilo im se pa nekako mislim da ce im vratit.
  • Mr Blue
    3.3k
    Moj pick bi bio Ivan Leko,Eduardo

    Ma nema šanse da se Leko vrati iz Belgije u Hrvatsku. Čovjek je jako cijenjen gore, ostvario uspjehe kao što si i spomenuo, a preuzeo je sad povijesni Antwerp koji finišira polako obnovu starog stadiona. Gore će igrati pred desecima tisuća navijača, Antwerp želi ozbiljnu europsku kampanju, ne vjerujem ni da mu novcem možemo parirati, ali to ćeš ti znati bolje..

    Nema izbora u anketi, ali.. Nemam posebnu želju vidjeti ikog posebnog.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja bi ipak bio rezerviran prema Biščanu. Zna složit dobru taktiku i ubio nas je u zadnjem finalu Kupa, al dok je bio u Rijeci dvije stvari su ga sjebale više nego protest Armade, a to je bila hrpa ozljeda i slaba fizička sprema momčadi na početku sezone. Pa oni su se znali ispuhat u običnoj HNL tekmi i to je neš šta je meni ipak nedopustivo, a kondicijski trener je došo i ošo s njime iz kluba ak se ne varam.

    Oreščanin je s Hajdukom igrao odlično protiv slabijih momčadi. Doslovno je do uzvrata protiv Gzire imao 13/13 s takvim momčadima, a protiv jačih momčadi (Gorica i jače) se Hajduk znao mučit s njim na klupi, no momčad mu je imala glavu i rep, igrači su se razvijali i činilo se da će s njim napokon postat ozbiljan konkurent. Ono šta kod njega brine je onaj cirkus pred Gziru i činjenica da ga niko nije zaposlio od tada.

    Kad malo bolje razmisliš, nije čak ni bitno ime,dal je to neko naš il stranac, ono šta nama treba i šta smo imali s Bjelicom je trener koji nije bez mane, al koji nema iza sebe repove već opipljive rezultate u bivšim klubovima i nadam se da ćemo jednog takvog dobit, al bojim se da ne bu niš od toga...

    P.S. Šta nije Leko upleten u neku korupcijsku aferu tam u Belgiji? Spominjali su se i transferi naših igrača u Brugge?
  • Crusades1986
    9.5k
    Bio je uhićen nešto, al brzo su ga pustili na slobodu mislim. Sad ne znam jel su transferi igrača ili namještanje utakmica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.