• Neki tip
    19.4k
    meni ne pada na pamet to gledati u subotu u 20,15? ne hvalareziser

    Pa nisam te ni nagovarao. ;)

    večernje druženje u društvureziser

    Druženje u društvu je dobar izbor.
  • xavier
    11.1k
    Druženje u društvu je dobar izbor.Neki tip sa Zapada

    Istina...druženje bez društva je već neobično :grin:
  • reziser
    6.4k
    Uvijek rađe druženje nego ovakve tekme i još bez publike.

    Nadam se ipak da će uskoro dozvolit s publikom. Jer ovo ja ne gledam... Kao trening tekme :fear:
  • reziser
    6.4k
    i9a5otjyw9xxt1qi.jpg

    Meni je ovo ipak draže od gledanja slaven loksa
  • ZDS86
    205
    Jel istina da se nk zadar gasi?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    je, bio je @dedakopirao članak, i pricao o tome na temi drugoj temi ( Zanimljivosti i Aktulanosti iz svijeta nogometa)
  • Infinity
    15.3k
    Vec godinu dana se ta prica poteze, nista novo. Bilo je samo pitanje dana.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Sinovčić kriminalac ih uništio , doslo mu/im na naplati sva steta koju je ucinio i pare koje je otuđio, nakon pogibije Hrvoja je rečeno da ce doc novi stadion na Stanovima ako ne novi onda ce odradit da nema zidova i ulaganja u klub u nogometu i košarci, zadarski sport općenito, a doslo je ogromna NIŠTA
  • deda
    28k
    Zajebana je ta matematika u Zadru. Oni praktično godinama žive i otplaćuju dug s parama od transfera bivših igrača. Očigledno je netko zsključio da buduća lova ne može pokriti dospjeli dug pa da je bolje krenuti od nule. Jer novi klub nema pravo na lovu od fonda solidarnosti koji iznosi do 5% transfera.
  • ZDS86
    205
    Moze netko ko je poblize partio njihovu situaciju rec zasto se Tornado maknuo od kluba i prebacio fokus na kosarku?Ako me sjecanje sluzi neslaganje sa upravom?
  • NORTE
    9.3k
    Imali su dosta perioda u kojima nisu pratili nogomet pa bi onda dolazili neko vrijeme pa onda opet ne.
  • kinfa95
    488
    Košarka im je uvijek bila br 1
  • Bosna86
    11.6k
    Trump će proglasiti ANTIFA-u terorističkom organizacijom.... Sljedeći puta kad ih sretnete imate sve pravo ovoga svijeta da ih pljunete
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ZDS je legalan!
    Donešeno i danas na sudu
  • kinfa95
    488
    Da, u pjesmi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.