• Majki2111
    2.8k
    Aha. Nisam se sjetio.. Ma nema to veze jedno s drugim. Ne sekiram se.
  • mali M
    4k
    Ti danas ne smiješ krivo pogledati dijete, a ne se iživljavati ko što su se iživljavali nad ročnicima prije 20+ godina. Misliš da će danas neki đeneral nešto postići da se izdere na ročnika? Neka fizički nasrne na njega, sutra će mu za vratom biti razne udruge i novinari.Captain America

    Čemu onda taj kakti vojni rok, kad nemožeš nekoga pripremiti za vojnu spremu, prihvaćat će se svi prizivi savjesti.. čemu onda to glumatanje po novinama sa vojnim rokom.
    Okej ti si bio "takav fajter" da ti nitko nije mogao stat na kraj, ali ja poznajem brdo dečkiju koji su bar počeli gledat u smjeru vlastite odgovornosti nakon vojske.

    a @Majki2111 ako ti dođe do rata kao što je bio naš domovinski, svi ćemo morati uzet pušku u ruke, osjećali se mi kao znanstvenici ili kao Rambo... Rat ne bira.. A kakve znam priče od tigrova i oni najpovučeniji su bili među najbrutalnijima i imaju jake priče... Poziv za obranu obitelji i domovine vjerojatno išćupa više od nas nego se i sami poznajemo. Ali.. eto ja prvi ne želim nikome od nas da to moramo provjeriti na vlastitoj koži...
  • Captain America
    15.1k
    Čemu onda taj kakti vojni rok, kad nemožeš nekoga pripremiti za vojnu spremu, prihvaćat će se svi prizivi savjesti.. čemu onda to glumatanje po novinama sa vojnim rokom.mali M

    Populizam.

    Okej ti si bio "takav fajter" da ti nitko nije mogao stat na kraj, ali ja poznajem brdo dečkiju koji su bar počeli gledat u smjeru vlastite odgovornosti nakon vojske.mali M

    Potpuno druga generacija. Mourinho je jednom prilikom izjavio da je Lampard u ranim 20ima bio muškarac, a tadašnji igrači Tottenhama su blizu 30ih bili djeca.

    Generacija Z je potpuno drugačija od generacije Y.
  • mali M
    4k
    Populizam.Captain America

    slažem se, zato i velim...

    Generacija Z je potpuno drugačija od generacije Y.Captain America

    ovo mi se kenja kad čujem sa tim abecednim generacijama. Ima izreka koja je najtočnija po tome bez obzira na slovkanje generacija. "Slabi muškarci grade teška vremena, teška vremena grade jake muškarce, jaki muškarci grade lakša vremena, lakša vremena grade slabe muškarce." - i tako u krug. Meni se čini da smo sad u periodu gdje su slabi muškarci napravili teška vremena... I to je po meni jedina istina za muškarce bez obzira bili oni g, z, č, k ili đ generacija. Još kad čujem ono dječije boomeri i druge bedastoće, zapitam se koliko muškosti ima u nama uopće...
  • Mrvica
    3.6k
    @Majki2111 čovjek za sebe misli da nije sposoban, ali kad zagusti pokaže se drugačije. Nemoj se podcjenjivat jer dosta onih najtiših su na kraju najpouzdaniji i najbrutalniji kao što je kolega @mali M rekao. Činiš mi se kao miran i dobar dečko, kako kad nas iznenadiš sa upisima ali se nemoj podcjenjivat. Ne volim ljude koji su previše glasni sa ja sam najbolji i najjači tako da ne trebaš biti ni takav, ali opet reći za sebe ne mogu ja to ili nisam ja za to ne daj Bože probaj pa onda reci. Eto očiti primjer je i onaj lakat, možda si mislio da ne možeš pa si na kraju to napravio. :wink:
  • Majki2111
    2.8k
    Ne znam. Iz moje familije nisu u ratu bili...
    zapitam se koliko muškosti ima u nama uopće...mali M
    Ak imaš penis, muško si. Jedino to je bitno. Osobnost je na tebi i društvu da ga oblikuje. A ovisi i o sreći.

    Evo na koncertu Avril bilo je dosr muških koji su našminkani. U razgovoru s nekom curom ukažem na to u negativnom kontekstu jer sam ja protiv tog bez obzira kaj mislim da je vizažizam dobra vještina. Ona keže da joj ne smeta to. To ti je tak. Gušto ja, gušto on, guštala ona. Svijet ide dalje.
  • Majki2111
    2.8k
    Ma bolje da do tog ne dođe kako kaže @mali M
  • Droljo
    6.4k
    ako ti dođe do rata kao što je bio naš domovinski, svi ćemo morati uzet pušku u ruke,mali M

    Jedina opcija da bih ja uzeo oružje u ruke. Sve drugo ne jebem 2%
    Za ideale ginu budale...
  • Droljo
    6.4k
    A ovisi i o sreći.Majki2111
    Daj mi to malo elaboriraj molim te.
  • Droljo
    6.4k
    Eto očiti primjer je i onaj lakat,Mrvica

    Ti namjerno zaboravljaš novčanik u splitu?

    Sad sam ja nadroljio 3 posta za redom. Šaban
    Malo sam pod šusom. Najte kaj zameriti
  • Mrvica
    3.6k
    ne usudim se ja to :rofl:
  • Majki2111
    2.8k
    Ti vidiš nešto na youtubu. Raintzeresiraš se za to, oblikuješ mišljenje o tome, stav. Pričaš o tome.

    Ovisi o tome kaj ljudi pričaju. A to nije pod našom kontrolom, opet sreća. Ovisi i na koje osobe naletiš u nekom trenutku. Opet sreća. I tako dalje.

    Možda sreća nije dobra riječ. Možda više slučajnost.
  • Droljo
    6.4k

    I dalje pričamo o muškosti?
  • Majki2111
    2.8k
    Osobnosti općenito. Neovisno koje spolovilo osoba ima. Primjera radi. Ja muško, izleti mi nešto youtubu u vezi estetike i šminkanja. I skužim si: Buraz, ovo je fakat zanimljivo, nije to samo tako delat, treba tu i mozak uključit. A uz sve to imam penis i nisam peder.

    Što želim reći? Osobnost ovisi o slučajnosti. To što se ja naletio i kaj me zaintrigirala neka stereotipšično ženksa tema-nisam manje muško radi toga. Referiram se na @mali M . Isto i lik koji bilda u teretani ili neki drugi stereotip ubaci. Ak imaš penis i ak si hetero, štimaš, po meni, ostalo je nebitno.

    Po meni. :roll:
  • mali M
    4k
    nemoj majki brate da ti "društvo" gradi osobnost! Zato se i zove osobnost!!! Ljudi gube svoje ja kad dopuste da okolina upravlja sa njima. Možeš ti imat sto puta kiflu ako se šminkaš i žnjaraš s dečkima, nešto ne štima... A "društvo" je danas tolerantno za sve i možeš biti što god želiš i nitko te nesmije krivo pogledati jer ti imaš svoja prava :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.