• Droljo
    6.4k
    kad sam na terminu bioMajki2111
    Skvoš? Padel? Kartanje šaha?
  • Mrvica
    3.6k
    Pričamo o hladnom soku od kamilice ili čaj? Nekako mi osvježavanje sa kamilicom kao čajem nema logike. :scream:
  • Majki2111
    2.8k
    Mali nogomet. Umjetna trava.
    Čaj čaj.
  • reziser
    6.5k
    IMG-20240626-114237.jpg
    post image url

    Aperitiv prije rucka
  • reziser
    6.5k
    Kaj velite deca? Zgleda da bute od slijedeće godine išli malo vojsku služit
    3h
    Stihl

    Nekima bu dobro došlo..a bilo bu tu puno priziva savjesti...
  • mali M
    4k
    Hjooo da mi je to vidjeti!!! Daj zamisli ove sa đastin biber frizuricama, napučenim čubicama i premalim i presukim trapericama da ih bace nekam na obuku.. pa bilo bi suza kao da su na golom otoku kad bi si zmazali Jordanice! :lol:
    Što se tiče priziva savjesti samo bi odgovarao da priziv savjesti nije moguć jer se radi praktički o tečaju, da za priziv probaju (ako prođe prođe) ako dođe do rata.. za sada se nemoraju bojati i mogu biti mirne savjesti jer neće nikoga ubiti.. I držao bi ih tamo šest mjeseci pa makar ništa ne radili i samo ridali...
  • Droljo
    6.4k
    Aperitiv prije ruckareziser

    Ja sam reznuo dvije pive i rakijicu prije ručka a sada derem pivu nakon jela i ne vjerujem koliki mi je trbuh (škemba, žmuta). Došel sam na more sa 105 a otići ću sa 200 kg.
    Živeliiiii
  • Majki2111
    2.8k
    Hjooo da mi je to vidjeti!!! Daj zamisli ove sa đastin biber frizuricama, napučenim čubicama i premalim i presukim trapericama da ih bace nekam na obuku.. pa bilo bi suza kao da su na golom otoku kad bi si zmazali Jordanice!mali M
    Nisam vjerodostojan za pričaz o tome jer nisam išao na vojni rok al nije svatko za vojni rok. Ja prvi sebe nisam zamišljao kako služim vojni rok neg više ko neki lik iz sjene.

    Tako i oni, svijet će ići dalje i ako netko nije odslužio vojni rok. A i da netko pati na te stvari, te interese će zadržat neovisno ovojnom roku. To ak neko ima bibericu ne znači da nije sposoban odlsužiti vojni rok.
  • Captain America
    15.1k
    Kad sam bio na prvoj godini faksa je također bila aktualna priča o uvođenju vojnog roka i svi smo se smijali toj budalaštini. Ne znam ni gdje misle ugurati obuku s obzirom da su upisi na fakultrete polovicom sedmog mjeseca, a pojedini fakulteti (moj) kreću već polovicom devetog mjeseca i traju do samog kraja šestog mjeseca. Možda misle ukinuti odmor u 8. mjesecu pa s ljetnog ravno na jesenski rok :rofl:

    Hjooo da mi je to vidjeti!!! Daj zamisli ove sa đastin biber frizuricama, napučenim čubicama i premalim i presukim trapericama da ih bace nekam na obuku.. pa bilo bi suza kao da su na golom otoku kad bi si zmazali Jordanice! :lol:mali M

    Ti danas ne smiješ krivo pogledati dijete, a ne se iživljavati ko što su se iživljavali nad ročnicima prije 20+ godina. Misliš da će danas neki đeneral nešto postići da se izdere na ročnika? Neka fizički nasrne na njega, sutra će mu za vratom biti razne udruge i novinari.

    Sjećam se sebe s 18 godina i bio sam noćna mora za bilo kakvu suradnju što u školi, što na faksu. Da stvar bude luđa, govorili su da sam još dobar kakvi su bili ostali. Znači ako me nisu uspili ''dovesti u red'' u ustanovama o kojima mi je ovisila buduća karijera, kako bi me onda dovela u red random sirovina?

    Što se tiče priziva savjesti samo bi odgovarao da priziv savjesti nije moguć jer se radi praktički o tečaju, da za priziv probaju (ako prođe prođe) ako dođe do rata.. za sada se nemoraju bojati i mogu biti mirne savjesti jer neće nikoga ubiti.. I držao bi ih tamo šest mjeseci pa makar ništa ne radili i samo ridali...mali M

    Ministar je rekao da svi imaju pravo na priziv savjesti, ali da će se destimulirati korištenje istog.
  • Droljo
    6.4k
    Ja prvi sebe nisam zamišljao kako služim vojni rok neg više ko neki lik iz sjeneMajki2111

    Siva eminencija svojevrsna?
  • Majki2111
    2.8k
    Ne mora bit onaj ko drži vlast. Ne znam kolko bi bio dobar u tome. Možda više ko neki znanastvenik. Više uloga neko ko će intelketom pomoći prije nego motorikom, silom, pucnjavom ili deranjem. A iz sjene velim jer takvi likovi obično nisu na naslovnicama i nisu prepoznati u društvu i nemaju status. Ne rade se prilozina dnevniku o njima. Na pišu se naslovi o njima.

    A bitni su.
  • serbus
    3.8k


    Znači da netko drugi pogine za tebe a ti kao čovjek koji znaš blisku borbu da laktovima rušiš napadača. Trebali bi te slijediti a ti krenuo putevima Plenkija i Zokija ...

    Sad mi me razočarao majki...
  • Droljo
    6.4k

    Možda, da si bio u drugom svijetskom ratu bi i enigmu probio. Iz zasjede. Al to bi značilo da si peder. Ne znam kako se to uklapa u tvoju viziju stvarnosti...
  • Majki2111
    2.8k
    Ma nisam za fizičke obračune ja. Samo lagano. Ta podlaktica je bila posao. Morao sam. Samouvjereno i samosvijesno tvrdim na na forntu bi bioi grač manje.
    Zašto peder?
  • Droljo
    6.4k

    Pa, po filmu, lik kaj je razbil enigmu je bil gej...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.