• Patak
    2.9k
    Ja sam došao do toga da meni klinac od 12 godina kupuje sat, Xiaomi Redmi 3, molim lijepo.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    https://www.24sata.hr/news/mladic-koji-se-zabio-u-kamion-i-poginuo-imao-nesrecu-i-prije-5-godina-i-tada-je-poginula-zena-986004

    mislim da država treba početi lupati nekakav ekstra porez na vozače ovakvih starih BMW-a i sličnih auta koji se mogu kupiti za par tisuća eura. mislim, to su ljudi očito niske ineligencije, koji svoje komplekse i tko zna što liječe preko kupovanja takve starudije. lako što su opasni po sebe, oni su opasni po okolinu. takvo što vjerojatno ne bi prošlo kod bogatih debila, jer bi platili, ali kod siromašnih debila itekako bi i otežalo bi im posjedovanje takvog vozila.

    motori su još gori, nije normalno da se idiotima lako dopusti kupovanje nečega što može ići doslovno 300km/h za 2-3 tisuće eura.
  • jedan u nizu
    8.5k


    nemoj tako, nedavno je kolega napisao da ogranicenja od 130 nisu napravljena za moderne aute i gume.
    trebamo lupiti 180 minimalno

    Šalim se.
    Kao što sam već pisao. Samo kazne, kazne i kazne. Apsolutno podržavam stavljanje radara na autoceste, jer ne želim da ovakva neka budala ubije mene ili moju obitelj.
    Ta ista budala se sigurno po propisima vozi po Sloveniji, Austriji i Njemačkoj. Sigurno. (ako se netko pita zašto, odgovor su kazne).
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ta ista budala se sigurno po propisima vozi po Sloveniji, Austriji i Njemačkoj. Sigurno. (ako se netko pita zašto, odgovor su kazne).jedan u nizu

    ma ovaj ne vozi tamo, cigo koji nije izašao van radijusa 100 km od svog sela. daj BMW-a sa 400 000 km, majicu sa što većim natpisom HUGO BOSS i to je to!

    država, odnosno društvo mora prepoznati skupine glupih ljudi i reagirati, a neke skupine fakat nije teško identificirati i maksimalno im otežati da budu opasni po sebe i okolinu.

    https://www.24sata.hr/news/stravicna-nesreca-kod-zeline-iz-potpuno-smrskanog-bmw-a-su-izvlacili-ljude-cetvero-u-bolnici-983284

    ovog ćeš teže spriječiti porezima, jer ako ima 60 000 eura za novog BMW-a od 350 konja, snaći će se i platit porez. međutim, onda ide prevencija sa drakonskim kaznama za objesnu vožnju.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Kak češ spriječiti nekog da kupi auto ko ovaj što je poginuo? Slati ćeš ih na test inteligencije? Kak ćeš utvrditi jeli netko glup? I što je definicija gluposti, gdje će biti prag?
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Kak češ spriječiti nekog da kupi auto ko ovaj što je poginuo? Slati ćeš ih na test inteligencije? Kak ćeš utvrditi jeli netko glup? I što je definicija gluposti, gdje će biti prag?Mr Anderson

    pa stisni mu porez veći od vrijednosti vozila ako hoće registrirati auto star 15 godina koji ima 200+ konja.
  • NORTE
    11.6k

    Načelno se slažem s tvojom idejom, ali tu je problem u vozaču koji je već imao nesreću u kojoj je netko poginuo.
    Dakle, ako je vožnjom kriv za tuđu smrt, zašto uopće ima pravo voziti ikakav auto?
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Načelno se slažem s tvojom idejom, ali tu je problem u vozaču koji je već imao nesreću u kojoj je netko poginuo.
    Dakle, ako je vožnjom kriv za tuđu smrt, zašto uopće ima pravo voziti ikakav auto?
    NORTE

    slažem se!
    treba uvesti i drakonske kazne, trajno uzimati vozačke dozvole, jer ono...apsolutno nije normalno to što se događa po našim cestama.

    slika.png
  • serbus
    4.2k
    Neznam kakav je ovdje slučaj ali pogotovo dio prema Slavoniji jebeni šleperi i njihovo preticanje ovaj na tempomatu 100 a ovaj ga 3 min prelazi sa 102...

    Prvo bi to zakonom zabranio kamionima da obilaze na autocesti nastane takav čep iza njih da onda auti ko iz boksa polete pa kao na F1 oni sporiji brzo love desnu traku , nervozni već blicaju neki ko Janica slalom.

    Tko zna što je tu bilo dijete možda plače, nervoza u autu malom se nije dalo stati na odmaralište već da brže stigne i jebiga naletio pod šleper.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Tko zna što je tu bilo dijete možda plače, nervoza u autu malom se nije dalo stati na odmaralište već da brže stigne i jebiga naletio pod šleper.serbus

    mali je po društvenim mrežama objavljivao videe kako vozi 200 km/h!
    doslovno taj isti dan je objavljivao takve stvari po internetu.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Čim mu vidiš sliku za volanom sve ti je jasno. Nesreća je da nije bio sam u autu.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Pa pravi primjer je Banožić, šta je s njim? Kad vidiš to sve, šta možeš očekivati od nabrijanih klinaca kojima je sve omogućeno od strane roditelja i ne znaju cijeniti stečene stvari jer ih nisu sami zaradili. Uvesti zakon da do bubam 25te godine odgovaraju počinitelj i roditelj i to masno kažnjavati. Pa će malo roditelji bolje kontrolirati balavce za volanom
  • serbus
    4.2k


    Kod nas je veliki problem ta samouvjerenost vozača gdje se jednostavno ne promatra promet tokom vožnje i ne predviđa mogući prometni problem koji bi mogao dovesti do nesreće. Vožnja je kao šah ako predviđaš par koraka u naprijed vjerojatno ćeš uspješno doći na cilj, ako kreneš sa svim u napad po gasu uletiti ćeš u zamku.
  • serbus
    4.2k


    24 sata piše da je Zdjelar 2019. skrivio još jednu prometnu nesreću sa smrtnom posljedicom. U mjestu Kovačevac kod Nove Gradiške kao vozač kombija izgubio je nadzor nad vozilom, te je nekontrolirano prešao na drugu stranu ceste i udario u betonski most. Poginuli su tada muškarac i njegova trudna supruga.

    Povlačim bilo kakvu obranu za debila znači već si ubio i dalje izazivaš jad od čovjeka ....
  • Dzoni
    655
    Za takav nacin voznje postoji Gran Turismo, Grobnik, Novi Marof, Nordschleife ako se ima love, a vidim da se ima cim se ti auti kupuju, a ne autocesta ili lokalni seoski putevi, al tko ce takvima to objasnit...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.