• Droljo
    6.5k

    Ne. Baš guštam čitajući tvoje upise i poglede na svijet.
    Samo deri frende
  • Majki2111
    2.9k
    Ok sad si me ostavio bez teksta. :chin: Ako nije sarkazam iznenadio si me. Pročitao sam poruku i zastao na 2 minute.
  • Sajla
    4.3k

    pridružujem se komentaru

    kao i poštovani gospodin Droljo, rado pročitam svaki tvoj upis. svojevrstan prozor u poglede (ne)tipičnog predstavnika generacije koja je 20-25 godina mlađa. neki put me nasmiješ, neki put ostaviš upitnike nad glavom, neki put se složim, ali u svakom slučaju radije to čitam nego rasprave o cijeni šampionske majice ili Petkovom govoru.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    zna li netko malo više o ovome Dinamu iz Orašja :grin:Brotnjo

    Iz Donje Mahale(selo na općini, ne iz grada Orašja, da se ne bogohuli)
    Evo i grb(slika ispod) a i sam Zagrebački je dolazio 2017e. ako me pamćenje dobro služi za 70.godišnjicu odigrat prijateljsku. (Dan prije tekma u Vinkovaca mislim)

    NK-DINAMO-DONJA-MAHALA.jpg
  • mali M
    4.1k
    a Majki moj... da je meni vidjeti tvoj misaoni proces od jutra... znači ja mogu sto na sat pričat o sto različitih tema, ali ti me satreš svaki put. prvo prasnem u smjeh, onda se zapanjim, onda pokušavam shvatiti da li si pisao samo da napišeš sve što ti padne na pamet ili to zbilja ima neku poantu koju ne uspjevaš izartikulirati sa nama.. Jučer sam kod stadiona vidio mršavog lika, fino obrijanog, ali i sa prevelikim brkovima i istetoviranim gosponom Fulirom.. Ništ na njemu se ne uklapa. Prvo šta mi je palo na pamet je da ga pitam jesi ti možda Majki.. samo sam onda shvatio da bi ti vjerojatno imao Marie Curie istetoviranu... ako bi zapravo takva tetovaža zadovoljila tvoju potrebu za esetikom.. neznam.. nekad se samo nasmijem i idem dalje na tvoj post, nekad nemogu jer sam kao danas iscrpljen od jučer i nemogu te pojmiti... uživaj u danu Majki...
  • nemapredaje
    2.3k


    Fun fact - pok. Ivo Gregurević, inače veliki dinamovac, je rodom iz tog mjesta
  • Navijač Dinama
    7.9k
    da, legenda velika.

    Ima i kip svoj u parku ispred fakulteta u Orašja.

    A na grobu svome ima i šal od Cibalije. :smile:
  • nemapredaje
    2.3k


    Samo jedna opaska - studiranje u nekim slučajevima može biti i gubitak vremena.

    Ako studiraš nešto smisleno i želiš ići dalje u tome smjeru onda da, ali ako studiraš samo da bi na kraju dobio diplomu onda dobro razmisli možeš li tih 5 godina uložiti u nešto bolje
  • Majki2111
    2.9k
    Pa ne bih čak reko na je atipično. Postoji hrpetina pematnih ljudi moje generacije s kojim se može naći zajedničkih tema.
    :rofl: Ne volim ja tetovaže. Nit sam estetičan nešto...
    Ha čuj, ja sam svoje odabro jer mi se svidjelo. Jer sam volio učit. I guštao sam i išlo mi je. Od osnovne do faksa. To što je sad borba i što se tek pronalazim na tržištu rada je drugi par rukava. AL opet da me pitaš 7 godina unatarag, opet bih upisao isto to.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Nit sam estetičan nešto...Majki2111

    nformiranje o estetici i vizažizmu. Estetika je znanaost jer sveučilišta rade istraživanja na tu temu, a vizažizam je zanat ili vještina koje se nadopunjava na to. Svakondevno smo okruženi njome. Nije ženskasto ni muževno. To znanje i vještina se može unovčiti, ali i iskoristiti u svakodnevnom životu kako toj osobi paše.Majki2111

    a frende, nekako si mi kontradiktoran. Jesi esteticar ili nisi?
    *confused*
  • Majki2111
    2.9k
    Prije bih rekao da nisam.
  • Droljo
    6.5k
    E jebiga sad :blush:
  • Majki2111
    2.9k
    Hahahahahaha :lol: Zašto?
  • Droljo
    6.5k
    Pa cimaš me. Malo pomislim ovo pa okreneš priču na ono :lol:
    Nego, jel bilo kakvih uspjeha sa nježnijim spolom u javnom prijevozu šta? Sjećam se da ti je to bio forte jedno vrijeme...
  • Majki2111
    2.9k
    Ma ajmo reć da imam oko i primjećujem možda te stvari od prosječnog muškog, ali ni ujednom trenutku se nisam bavio time. Novčano i praktično.

    A ovo drugo radi se na jednom kvalitetnom odnosu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.