• Jurki
    9.8k
    Pritisak na tlak: proslava naslova

    "Zasto si na mobitelu dok dizu pehar na tvu?
    To je dosadno, kaj ce to ljudi gledat, to gledamo svake godine" :cool: :rofl:
  • Droljo
    6.5k
    Jel ima tko kakvog iskustva sa dječjim pametnim satovima? Mala je prvi razred i uzeo bi joj nešto umjesto moba. Da je se može nazvati i da ona može zvati. Gledao malo i nemam pojma. Ima neki Vivax ispod 50 eura i neki 360 kids ispod 90 eura. E sad ako tko ima iskustva dali se taj vivax uopće isplati uzimati ili baš ovaj duplo skuplji ili postoji treća opcija neki best buy?
  • Dinamosaur
    1.1k
    uzeo sam pretprosle godine svojoj kceri iz istog razloga, na svu srecu nesto za cca 20eur. Za tak male klince nit ne treba nesto skuplje. Bilo joj je zanimljivo mozda 2 tjedna. A tad je zavrsila 2.razred . Na kraju sam ipak za Bozic morao popustit i kupit mob.
    Ak si vec odlucio uzet bas to, onda trazi nesto jeftinije
  • Droljo
    6.5k

    A nemam običaj štediti kod takvih stvari. Htio bi da ne tilta, baterija da bude nečemu.. vidjeti ću do sutra. Možda bolje za početak onaj vivax...
    Bilo joj je zanimljivo mozda 2 tjednaDinamosaur

    Ovo me baš briga, ima ga nosit i gotovo. Da je mogu nazvati i da je mater može nać prek gps-a
  • Dinamosaur
    1.1k
    preko gpsa ces pogodit 'u kvart' s ovim. Al jbmu dok su tak mali znas di su.
    Onda kupi najskuplji, za Bozic se obrati kolegi @Olmic kad budes u potrazi za mob :lol:
  • Droljo
    6.5k
    za Bozic se obrati kolegi OlmicDinamosaur

    Pa nebum kamion uzimo :rofl:
  • Droljo
    6.5k
    Kako funkcionira to sa sim karticom za sat? Moram joj uzeti neku tarifu sa pozivima i internetom pretpostavljam? Sve isto ko za mob?
  • Dinamosaur
    1.1k
    da, sim kartica ide. Onda sve to spojis na tvoj/majcin mob i zovi.
    Hoces kupit Nokiu 3310, onu novu, na isto ti dode haha
  • Droljo
    6.5k
    Bit mi je da ne nosi mob u školu a da me može nazvati. Zato sat. Nema jubito, igrice itd...
  • Dino
    2.4k
    Ma top je to stvar, moja mama je za sestru uzela neki najjeftiniji moguci i mogla je pratit prek aplikacije tocno u krugu od par metara de je. Ne znam ti sad nazalost tocno koji je brend bio, al sjecam se da su cak to u A1 nudili za dž uz nekaj. Uglavnom i ta jeftinjara je bila top tak da mislim da nemres fulat ak izdvojis 50€ za vuricu.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Imas raznih aplikacija za roditeljski nadzor, mozes i prisluskivat kaj se događa. Kad je mob u pitanju, mozes gasit internet po potrebi iliti kad pretjera. Mozes znat gdje se nalazi, kaj pregledava itd..
  • Droljo
    6.5k

    Ima to sve ali ne želim i ne dam da mob ima u školi. Ionako je u kazni i nema mob još oko 2 mjeseca...
  • Marley
    1.2k
    moj je za prvi razred dobio od nekoga za poklon, neku tako jeftinu varijantu. Nula bodova, nije se mogao ni spojit na aplikaciju ni ista. Reklamirali, poslali nam drugi. Ista stvar, nije radio. A evo neki daju dobre recenzije i na te jeftine.

    Sad je za pricest dobio od nekoga taj skuplji, 360. Bome se cini prava stvar. Isproban je samo, tako da ne znam za trajanje baterije itd., ali fakat pokazuje lokaciju, moze zvat, slati glasovne poruke.
    Ja jedino ne znam kamo da ga uopce nosi. U skolu im to ne daju nosit, evo sad idu na cjelodnevni izlet, isto uciteljica negoduje.
    Moj jedino kamo ide van, je na skolsko igraliste. A to mi je malo zao da ga razbije na nogometu. A isto hocu da mi je vani dostupan i da znam gdje je tocno :roll:
  • Droljo
    6.5k
    Rešeno. Vivax. Zgleda ok. Bumo videli
  • Marley
    1.2k
    gledam taj Vivax, pa trebalo bi to biti skroz ok.
    Sad vidim, ovaj prvi koji smo mi imali je bila neka "znj" marka s onih upitnih shopova koji prodaju sve zivo, oko 100 kn je bio u ono vrijeme. Nije cudo da nije radilo haha. Vivax izgleda ozbiljnija stvar :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.