• db-izbjeglica
    13.7k
    Za takav nacin voznje postoji Gran Turismo, Grobnik, Novi Marof, Nordschleife ako se ima love, a vidim da se ima cim se ti auti kupuju, a ne autocesta ili lokalni seoski putevi, al tko ce takvima to objasnit...Dzoni

    BMW u kojem je cigo poginuo se doslovno kupi za 4000-5000 eura!
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Jel ima kakve šanse da vratimo Oršića u dinamo, kakvo je njegovo stanje sa ozljedom.
  • Dino
    2.4k
    Mislim da je vise do tog kaj je lik cigan neg do auta koji je vozio
  • jedan u nizu
    6.8k
    treba uvesti i drakonske kazne, trajno uzimati vozačke dozvole, jer ono...apsolutno nije normalno to što se događa po našim cestama.db-izbjeglica

    apsolutno.
    ovdje se svi bune kada dignu kazne za parsto eura i seru, ali imamo masu ponavljaca prijestupnika i onih koji voze sa oduzetom vozackom.
    I sta onda? dobije malo jacu kaznu i nastavi voziti

    Budale su voljne riskirati sa obijesnom voznjom kada mogu dobiti parsto ili par tisuca eura kazne i mozda 3mj bez vozacke.

    Ja bih uveo drakonske kazne za obijesne voznje i voznje debelo iznad ogranicenja.
    Ako vozis 50 iznad ogranicenja, minimalno 20k eura kazne, i oduzimanje vozacke na minimalno godinu ili dvije.

    Za ponovljeni prekrsaj ne duplo, nego visestruko vise. Oduzimanje vozacke na 10 godina.
    Ili ako te ulove da vozis bez vozacke dozivotna zabrana voznje i kazna zatvora.

    Jebes kazne i drzavu kada cigu mogu uloviti 10 puta da nema vozacku i da radi prekrsaje i ovaj svejedno opet ima para za to platiti i nikome nista.
  • M77
    459
    Ima li netko prijenos kakav za FNC? Hitno
  • blackbully
    4.5k
    Ima li netko prijenos kakav za FNC? HitnoM77

    https://trovo.live/cep1n4
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ja bih uveo drakonske kazne za obijesne voznje i voznje debelo iznad ogranicenja.
    Ako vozis 50 iznad ogranicenja, minimalno 20k eura kazne, i oduzimanje vozacke na minimalno godinu ili dvije.
    jedan u nizu

    ja bi čak i postavio pitanje...kako je moguće da svatko može dobiti vozačku dozvolu?
    kakvi su to kriteriji, ako praktički svatko uspješno položi taj program?

    nisam doktor, ni psihijatar, ali trebalo bi mi cca pola minute da ovom biseru što je napravio sranje lupim pečat "NESPOSOBAN ZA VOŽNJU"
  • Jollyroger1986
    12
    Pozdrav svima, već 2-3 godine čitam Zonu, a sada sam se i registrirao da bih mogao aktivno sudjelovati na forumu.
    Muško, VŠS, 38 godina, oženjen, dvoje djece, dinamovac od rođenja, moja djeca također, živim 70 km od Maksimira.
    Živjeli!
  • Droljo
    6.5k

    Pozdrav!
    I ja živim 70km od maksimira :rofl: ali na istok
  • strumfich
    176
    JMBG si zaboravio
    salim se. Dobrodosao
  • Rex Ramae
    2.7k
    Jel' itko osim mene kad čita Facketov post čita glasom lika koji mu je na profilu (Presvetli)?
  • mali M
    4.1k
    hahhahaha, samnom je u srednju školu išao jedan prigorac (kad smo ga htjeli živcirati zvali smo ga zagorac) i ja ga čujem sa tim glasom.. nemrem si pomoć ušlo je u uho i sad je Facke moj šul kolega...
  • Droljo
    6.5k
    Tak sme bili žejni da smo meglu lizali :rofl:
  • Medvedgrad
    144
    Jel' itko osim mene kad čita Facketov post čita glasom lika koji mu je na profilu (Presvetli)?Rex Ramae

    Ja sam ga od početka zamišljao kao Blaža iz Večernje škole.
  • Mayo
    154
    Dajte se nafčite jenput za svagda. Nije Zagorac, neg Zagorec.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.