• jedan u nizu
    5.8k
    boli mene kurac što ćeš ti otvoreno reći i što otvoreno misliandrija91

    kak si ti cool . i nisi dosadan kao vaterpolo.andrija91

    bas te ide danas, rasprava i razgovor s tobom za pozeljeti
  • Purgeri
    406
    Čuj ovog koji tu promovira DP, stranku Igora Peternela. Mrš
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Al si zato ti, dragi, dosadan ko proljev
  • Deleted User
    0
    a vi kako ste ? također sve najbolje.
  • ShanKu
    343
    Za koga uopče glasat? Sam ne mogu glasat, ali mogu utjecat na nekoliko ljudi u HR... Koja stranka bi bila ona prava za spas države, za dobre promjene..? Ako sam nešto krivo pitao, mičem post...
  • Blue 67
    212
    Možeš misliti o sportu što hoćeš, al i mene užasno nervira ovo podcjenjivanje sporta. Bilo kojeg.
    Znam doslovno ljude koji ne priznaju sport osim nogometa. Pa su im ovakve stvari neš ti to ionako igraju 3 države, a zapravo duboko u sebi imaju kompleks jer se nisu makli iz 5 ili 6 ranga, ali ali nogomet igra cijeli svijet pa igra i vaterpolo i hokej na travi, ali neki su uspješniji neki manje i postoje razlozi zašto je to tako od fizičkih predispozicija tradicionalnih i mnogih drugih.
    Naravno nije isto nešto osvojit prvi put, treći ili 15. Što se tiče dočeka nije to nikakva sramota Zagreba bolje da ga nema nego da se forsira nešto što bi bila možebitna neugodnosti za organizatore, igrače i sve prisutne. Dok je to ovako s gradovima od kuda je većina reprezentativaca čisto ok.
    Ovi dečki su u 2 mjeseca igrali finale europskog i osvojili svjetsko prvenstvo u vjerojatno fizički najtežem momčadskom sportu i sve to u godini olimpijskih igara, a opet će nakon karijere morati zasukat rukave pa kroz trenerski ili bilo koji drugi posao zaradit svoj kruh. Misliš da su imali manje odricanja i rada od Modrića i ekipe. Naravno da nisu, a neće nikad vidit tolike novce, neće nikad imat toliku slavu, ali nisu ništa manji prvaci svijeta zbog toga.
    I svaki put kad podcjenjivački krenete prema nekom sportu možda ste baš u svom djetetu ubili nekog novog Sukna, Balića, Petrovića, Kostelića, Filipovića, Sinkovića jer eto u tome nema para i nikoga to ne zanima.
    Bit prvi je stvar prestiža, časti i ponosa, a ne cifre ili nekog kvazi poštovanja nekih širokih masa, a bavljenje sportom sjajan stimulans i odličan način za izgraditi čovjeka kako fizički tako i mentalno.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    U vaterpolu je problem što mi kao gledatelji uopće ne vidimo šta se događa, zapjeni se voda i netko dobije isključenje, nitko živ ne zna ko je i zašto dobio isključenje.

    Druga stvar: ja sam se uvijek pitao zašto se igrači ekipe koja se brani zadnjih 10-ak sekundi povlače u svojih 5-6 metara, zašto cijelo vrijeme ne drže čovjek čovjeka i kad bi to radili onaj ko ima loptu bi ostao 15 metara od gola i utakmice bi završavale valjda 0-0. Nisam u životu vidio neki dribling ili fintu kojom bi napadač prošao obrambenog igrača u vaterpolu. Uvijek svi stoje na mjestu, svi čekaju nešto, dođe zadnjih 10 sekundi napada i odjednom se obrambeni igrači ničim izazvani povlače u krilo golmanu i iz ničega napadačka ekipa odjednom postane opasna. Volio bih objašnjenje vaterpolskih stručnjaka zašto se uopće obrambeni igrači povlače...da sam ja trener stavio bih ih na centar i rekao nema povlačenja, svi čovjek čovjeka a pošto u životu nisam vidio dribling i prodor napadača ne vidim kako bi napadačka ekipa uopće ikad dala gol.

    Još sam primjetio da danas pada mnogo više golova nego nekad i da se non stop svira isključenje. Kada sam ja počeo (doduše površno) pratit vaterpolo prije 15-20 godina bilo je potpuno uobičajeno da utakmice a pogotovo polufinala i finala završavaju sa rezultatima 5-4, 6-4, 7-5, 6-5, 5-3 i slično. Danas finale bude 15-13, rezultat skoro ko u rukometu. Nije da su igrači bolji i precizniji nego se non stop svira isključenje, de facto svaki napad ekipa koja napada igra sa igračem više. Prije si bio sretan ako 2-3 puta tokom utakmice imaš igrača više a sada možeš unaprijed slagati napade u kojima računaš da imaš brojčanu prednost. Ništa mi nije jasno oko tog sporta, čak je i rukomet jednostavniji.

    Što se tiče dočeka: nije Tomašević sabotirao doček zato jer mrzi sve hrvatsko i zato jer je Jugoslaven, srbofil i slično. On je tip porijeklom iz hrvatskog dijela Bosne, stric mu je svećenik a Tomica je klasičan oportunist koji je shvatio da mu je najbolje podržavati ono što je u svijetu najprofitabilnije. Danas je definitivno najprofitabilnije biti strani plaćenik i woke soroševac. Prije 30 godina je bilo profitabilnije mahati hrvatskim zastavama i da je Tomo 30 godina stariji vjerojatno bi 91. mahao trobojnicom i vikao ZDS. Oportunizam je to. Svi mi znamo da Tomo iz Bosne privatno ne misli da je gej prajd fantastična stvar, da je mudro dijeliti gradske stanove ljudima iz Pakistana, da je fantastično davati hormonalne terapije maloljetnicima i da je genijalno klečati za Black Lives Matter ali ako Tomici strani sponzori kažu da se treba slikat na gej prajdu sa lezbijkama flourescentne kratke kose, da su migranti odlična stvar i da treba ko budala klečat za crnce onda Tomica sve to radi. Svi naši ostali mainstream političari su također upravljani izvana tako da ne mislite da je Tomek iznimka i da imam nekakav pik na njega. U slučaju vaterpolista čak ne mislim da su Tomaševiću javili iz stranih centara kako treba sabotirati vaterpoliste nego se jednostavno radilo o manjku zaintersiranosti. Vjerojatno Tomek nije ni znao da se igra nekakvo vaterpolo prvenstvo i vjerojatno ga je zatekla vijest u nekom gradskom restoranu u kojem je upravo jeo jastoge.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ajde zamislite da se na doceku prvaka jednog od najbezveznijih sportova ikada (da, sudacke odluke previse utjecu na igru i rezultat) skupi vise ljudi nego prije par dana na "prosvjedu" cijele lijeve oporbe na kojem je bio i gradonacelnik.

    Cisti kalkulantizam gradske vlasti. Kakva proceduralna greska, racunali su na to da je najbolje ne odgovorit nista pa ce narod zaboravit sve za 2,3 dana kao zlatna ribica. Bit ce sve na Trgu fino organizirano za neki zidovski ili nepalski blagdan, bez brige.

    Za koga uopče glasat? Sam ne mogu glasat, ali mogu utjecat na nekoliko ljudi u HR... Koja stranka bi bila ona prava za spas države, za dobre promjene..?ShanKu

    1. Ako se nema namjeru nikog zaokruzit najbolje ponistit listic da netko drugi ne glasa umjesto tebe.

    2. "Prava" stranka ne postoji niti itko moze doc na vlast bez suradnje sa nekime tko je vec bio na vlasti, sto znaci da je kompletna implementacija ideja "prave" stranke nemoguca. Treba glasat za onog sa cijim idejama se najvise slaze, sklonost korupciji je ionako u svim strankama slicna samo su neki vise na radaru medija te im je proracun nadohvat ruke za razliku od drugih stranaka koje cekaju svoju priliku.
  • Batigol
    50
    sa drugom tockom je sve receno...
  • NitkoBitan
    11.9k
    Koliko bolestan moras bit od 1 do 10 da uspjesnu koreografiju nazoves neuspjesnom i taj clanak jos sponzoriras da ga vidi sto vise ljudi?

    https://www.instagram.com/stories/dinamozag2/3306834167898330661?utm_source=ig_story_item_share&igsh=M3o3OG5nOHZ0NnU0

    Ako zbog neceg nece bit prvaci ovi dolje to je zlo i pakost koju nose u sebi.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Koja su to govna od tv i portala, nadam se da će nova uprava znat prepoznat taj ološ i maksimalno im oduzet slobodu oko Dinama
  • Carrasco
    4k
    I onda mi netko kaže "ma nemoj" "nemoj se spustat na njihov nivo" i slično... ma nejebem im se majke svima. Stoku samo gazit treba!
  • doubletrouble
    969
    Jučer je na tribina podcastu Cmrečnjak rekao da koreografija nije uspješna ako se ne vidi pročitati nešto.

    Ali pazi ti taj naslov, "evo što je trebalo pisati". Barem je lijepo znati kojoj strani pripadaju mainstream mediji. Sekta je najbolja riječ kojom ih se može opisati
  • Carrasco
    4k
    A evo i Telesporta... https://www.facebook.com/100050884135119/posts/pfbid02ExmrT43XuBezF9koZLVvQ4UMe2nX8T47MevHPGXuVPECaPVjQcUV7stEP2QTw9RAl/?app=fbl

    Prijedlog za novu koreografiju: "prčimo vam majku - jel sad vidite šta piše"
  • San Lorenzo
    11.2k
    Nekoga gadno peče anus jer je ova naša stara betonjara svakim tjednom sve punija. :starstruck:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.