• Droljo
    5.1k

    Dereš ti po svima...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    pa nije u tome stvar, trebalo se organizirati i svaka čast gradu Splitu i Dubrovniku, ali velim, po medijima ovdje nisu prvi plan vaterpolisti nego nešto skroz drugo. Naravno da po fotkama su centrirane zastave govana, sigurno nećeš naići na fotku klinca u Dinamovoj majici u Dubrovniku. S druge strane, da je klinac u ZG na dočeku u hajdukovoj to bi bila senzacija.
  • Somport
    556
    Znam možda jednu osobu u cijelom Zagrebu koja je trenirala vaterpolo u zadnjih 5 godina.

    Svaka druga osoba koju znam je trenirala nogomet, rukomet, košarku, tenis, stolni tenis itd.

    Ukratko, dečki su zaslužili da dođu u Zagreb i da ih se pohvali, svaka im čast, no u Zagrebu realno koga boli briga za njih?

    Za tovariju nemam nekih pametnih, samo se dalje potvrđuje jedno te isto: U glavi smo im, stvorili su kult mržnje prema svemu zagrebačkom, ne mogu nas izbacit iz glave. Neka ih.
  • Deleted User
    0
    ne znam jel se što promijenilo zadnjih 10ak godina , pro reco npr. ali do nedavno je Mladost bila najtrofejniji klub u Europi. ali koga briga za vaterpolo u zagrebu :)
  • Somport
    556
    Mladost bila najtrofejniji klub u Europi.andrija91

    To stoji, ali koliko ljudi aktivno gleda Mladost? Budimo realni.
  • Mayo
    139
    A jbt doček više, ionako su uglavnom tamo klinci i penzići, malo urlanje Neka pati koga smeta i za pol sata svi doma.
    Vratite dostojanstvo dočecima.
  • Deleted User
    0
    jako slabo i to je krivica građana Grada Zagreba. zašto u Dubrovniku ljudi prate Jug ? onda ide priča da u Zagrebu ima xy zanimacija i provoda ali koja su to pobogu. Medvešćak koji baci par reklama i svi pohrle ? Aca Prijović ? skup peđe i ekipe na Gornjem gradu ? :) neću te zamarati , danas sam u formi , ali meni je to sramotno nepoštivanje institucija svoga grada. žalosno je zapravo to. jbg kao što sam rekao , bit će bolje...mora :)
  • Batigol
    53
    A sto drobite.....trebao je biti docek i gotovo...gradska vlast je zasrali i zbogom...nema tu Split ovo,Dubrovnik ono...
    I kako kolega rece..donedavno je Mladost bila najtrofejni klub...

    Uostalom i u rukometu se igra se svake godine neko prvenstvo...donedavno je i bilo tako u kosarki..
  • bongo
    674
    Sad kad se spominje vaterpolo. Kaj je sa VK Dinamo? Sjećam se da smo negdje 2007. čak i bili navijali na jednoj tekmi, više mlađa ekipa i zajebancija
  • San Lorenzo
    11.7k
    Jedini doček koji je bio 'the doček' je onaj za generale, sve nakon je bio festival cringea...prema tome, bolje ne imati ništa nego nešto usiljeno.
  • Deleted User
    0
    što misliš jel bi ova sadašnja vlast imala doček za generale ? i naravno da nisi u pravu jer je npr. doček nogometaša iz rusije obišao cijeli svijet kao vijest dana :)
  • Droljo
    5.1k
    jel bi ova sadašnja vlast imala doček za generaleandrija91
    Naravno da bi
  • Sad opet
    194
    Ti očito ne znaš da su na prošlim izborima stanovnici ZG -a nažalost imali izbor između Možemo, HDZ-a i bivših bandićevaca ( namjerno s malim slovima). Hrpa ljudi je glasala protiv drugih a ne za Možemo. Sad se samo možemo nadati da će se drugi aktivirati jer dok god se glasa za "manje zlo" nema nam pomoći. Isto i na nacionalnim izborima. Ako misliš da bi neki drugi ( od ova tri navedena) bio bolji, onda očito ne živiš u ZG
  • Deleted User
    0
    moguće, ali ne znam koje i čije generale.
    sad opet....ma sve ok, glasati za ljude koji baštine komunističke vrijednosti u 21. st i nemaju dana radnog staža je tzv manje zlo. kužim.
  • Sad opet
    194

    Kao što rekoh, očito nisi iz ZG. Hdz je imao kao kandidata Filipovića protiv kojeg neću reć ništa jer poštujem mentalno bolesne osobe ( IQ sobne temperature , zimi s otvorenim prozorima), bandićevci koji su većinom iz BiH ( onaj dio koji je tu da cica, Hrvati samo deklarativno dok imaju koristi) i domaći izdajnici koji su krali skoro gore od HDZ-a u privatizaciji ( dio je i bio u HDZ-u - a prije KPJ za vrijeme komunista) Pa je Možemo u tom trenutku definitivno bio "manje zlo".
    Jedini radni staž koji su ovi drugi imali je u državnoj- gradskoj upravi gdje su samo pokazali kako se ne radi, kako se krade i zapošljava rođake
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.