• seljak86
    2.4k
    Kak može odrasla osoba započeti razgovor sa "srbofili" i "jugofili"? Daj sjaši s konja jbt
  • eol12
    358
    Iskreno nisam imao pojma do polufinala da se igra vaterpolo. Imam faks i oko njega gro posla, radim, privatni život i pratim Dinamo i Zonu, iskreno nije mi napet toliko vaterpolo sam po sebi ko npr rukomet, a i onaj lik kojeg stalno sa zastavom Hajduka bacaju svi mediji u prvi plan mi ide na živce
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    A ti bi otisao na docek da je bio?
  • Krizy
    36.5k
    Više ljudi kod mene za Ivandan bude.
  • Deleted User
    0
    walk with tito, karanfili u obliku riječi tito, izložba pionira, proslava oslobođenja imovine i života građana zagreb 45.....skini naočale dečec :)
  • Deleted User
    0
    možete smišljati forice ali to je teška sramota za grad zagreb i točka.
  • Deleted User
    0
    u mom gradu se dočeka repka koja je osvojila svjetsko prvenstvo u lovu šarana i babuška i bude više ljudi nego na dočeku zlatnih vaterpolista u zagrebu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    nažalost činjenica je da nije.
  • Krizy
    36.5k
    Kakve forice? Ja sam ozbiljan.
  • Deleted User
    0
    a ja se samo zezam al uvijek mislim ozbiljno.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Pa ovo su i htjeli svi (mediji). Da se Zagreb ocrni(ne podržavam govna na vlasti) i da se Split napravi herojem i da se opet u prvi plan stavi hajduk :vomit:, mislim da su vaterpolisti totalno ne bitni tu
  • seljak86
    2.4k
    Evo reći ću otvoreno: boli me kurac za vaterpolo. I za sve medalje u tom sportu. Igra ga se svake godine i time je svaka medalja manje vrijedna. Uz to igraju ga ozbiljno možda par država i tako ni konkurencija nije bog zna što. Sport kao takav osim što je glup kao ideja (vodeni rukomet) isto je tako na televiziji neglediv i zbog brčkanja vode i zbog ponekad jedva vidljivih kapica.

    Zbog sveg tog ne gledam vaterpolo nikada, čak ni našu repku jer je - negledivo. Ima razloga zašto su neki sportovi svjetski popularni, a sportovi poput vaterpola jedva da igraju države van mediterana.

    Bravo za ljude koji to mogu trenirati, sigurno nije lagano u fizičkom smislu, drago mi je za naše sportaše i sve to stoji, ali sport mora imati i aspekt privlačnosti. Što vaterpolo apsolutno nema.

    Spliće su vidli naslovnice o bezdušnom Zagrebu i odma pojurili na rivu, dam se kladit da ih je pola samo zato došlo, pa vidite da dosta njih i ima simbol nogometnog kluba na vaterpolskom dočeku.
  • Deleted User
    0
    jbg zagreb je kiksao i sad je bed priznati :) opušteno narode.
  • Deleted User
    0
    boli mene kurac što ćeš ti otvoreno reći i što otvoreno misliš :)
  • Deleted User
    0
    pričamo o kiksu vlasti Grada Zagreba. sve ostalo je trlalalababalan . zašto je to bed priznati ? kiks i bok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.