• Neki tip
    18.8k
    Dragi zonaši,

    da ne duljimo i ne kompliciramo previše, ajde da za početak napravimo jedno malo i jednostavno istraživanje među nama.

    Anonimno, relativno kratko i brzo za ispunjavanje, ali dat će nam ipak neke zanimljive odgovore i presjek očekivanja, nadanja, želja i pogleda nas forumaša.

    Ako se dogovorimo da nešto na tom tragu napravimo na ozbiljnijoj razini i među širom populacijom, onda nećemo google form nego neku platformu koja olakšava i obradu i pitanja moraju biti drugačije postavljena, kao i ponuđeni odgovori. Mora biti ujednačenije, preciznije, ukratko - mjerljivije, bez toliko naracije. Ali evo, dao sam si malo oduška, a mislim da će vam ovako biti i zabavnije. :)

    Predlažem da ostavim anketu otvorenom tjedan dana, a potom u par dana obradim rezultate i iznesem ovdje. :)

    Izvolite:

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3j_39OUHsAm3W8j6LccfgpQGHI6ONoa9rV8bct_ObN9SmwQ/viewform
  • Bosna86
    11.5k
    Bravo za trud, jel treba slikati glasački listić i slati u bazu stranke? :smile: :wink:
  • Neki tip
    18.8k
    Pa kako ćeš inače dobiti dnevnicu i sendvič? :chin: :grin:
  • Dino
    2.2k
    Bogme sam se i dobro nasmijal na ovo. Jako mi se svida ovakav stil i veci obujam odgovora od “da/ne”. Bas me zanimaju konacni rezultati. Pohvala za trud!
  • deda
    27.3k
    Pazi samo da ti se ne mogu javiti par puta, jer ovo neće imati nikakvu relevantnost.
  • Neki tip
    18.8k
    hvala.

    Ma i mislio sam si da će ovako poslozena pitanja i odgovori više motivirati na odgovaranje, nego da sam to posložio posve metodološki ispravno.

    I na ovaj način će biti indikativno, a opet zabavnije.

    Kako god, ispunjavanje je dobro krenulo, u sat vremena već imamo 14 odgovora. Napominjem dodatno da u analizi rezultata neću iznijeti nijedan podatak koji bi zbog malobrojnosti skupine mogao biti indikativan kad je riječ o identitetu, pa makar i ovom forumskom. Da to bude načisto. :)

    Što nas više ispuni, rezultati će biti vredniji, reprezentativniji, svrsishodniji. Nadam se da će svi naći tih 5 minuta.. :)
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma ovo nije niti 5min. Dobra mini anketa!
  • xavier
    11.1k
    Sve je jasno...kolega @Neki tip sa Zapada nas je prvo dobro preispitao kroz A/B igru i do sad je jasno isprofilirao svakog forumaša. Sad radi "anonimnu" anketu, a zapravo zna tko je tko s obzirom na kombinaciju godina, političkog stava i od kud je netko :cool:
  • Infinity
    15.1k
    Sljedeci nivo je da nam pocne objasnjavati zasto je cipiranje ljudi dobro :rofl:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Stranka te prati, ima velike planove sa tobom :lol:
  • Neki tip
    18.8k
    zapravo zna tko je tko s obzirom na kombinaciju godina, političkog stava i od kud je netko :cool:xavier

    Hahaha, pa ne bumo se valjda podcjenjivali kolega.. siguran sam da znaš da su pitanja mogla biti i uže postavljena, da si to malo olakšam :)
    Da vas je u anketi 7 ili 10, onda bi to bilo čak i točno ili barem vjerojatno. :)


    Sljedeci nivo je da nam pocne objasnjavati zasto je cipiranje ljudi dobro :rofl:Infinity

    Pih, zar to treba objašnjavati? :cool:
  • Mr Blue
    3.3k
    Smijemo li znat koliko je ljudi ispunilo upitnik ili skrivaš to kao GNK financijske izvještaje? :cool:
  • Neki tip
    18.8k
    dosad 57, u malo više od 12 sati..

    Vjerojatno će to usporiti, ali ostavit ću tjedan dana. Sljedeći utorak navečer zatvorim i do kraja tog tjedna, a ak stignem onda i odmah dan poslije - iznesem ovdje rezultate.
  • xavier
    11.1k


    Usporit će i to jako. Vrijeme je takvo da većina ljudi ima vremena za ovakve hipotetske rasprave tako da mislim da većina vidi i popuni anketu veoma brzo. Kasnije ljudi samo tu i tamo kapaju. Tako je bilo i s mojim pitanjima. Ukupno je popunilo 66 forumaša, a već nakon nekoliko sati je brojka bila 40 i nešto.

    Jedino što se ovaj tvoj link može sherati i dalje, ne treba biti logiran na Zoni da ga popuniš.
  • Neki tip
    18.8k
    Može, ali za šire i relevantnije istraživanje trebalo bi napraviti određene prilagodbe. Ovo je ipak probno, kako sam naslovio i temu.. Da vidimo reakcije, opipamo puls forumaša.

    Ovaj upitnik ima nekoliko metodoloških mana, od kojih su neke i neoprostive da bi se rezultati smatrali relevantnima u nekom širem kontekstu. :) Postavio sam ga da vidimo odaziv, interes za temom, mali presjek Zona populacije i dominantnih razmišljanja.

    Ako bi bilo interesa za jednim ozbiljnijim uratkom, onda bih svakako htio da se uključe i drugi koji imaju volje i znanja. I nešto vremena. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.