• Nolifer
    6.7k
    Sad je definitivno gorje zlo i sve se raspada, samo neki ne žele tako vidjeti i treba glasati kontra njih, vrlo jednostavna zdravorazumska logika :smile: :grin:
  • Sad opet
    194
    Treba glasati za nekoga, ne protiv, ali za koga? Mi trebamo nekog novog.
  • Deleted User
    0
    to što nisam iz zg u zemlji od niti 4 mil ljudi znači što točno ? da ne kužim spiku ? :) meni je manje zlo u tom slučaju ne izaći na izbore, a ne dati glas ekipi koja slavi "oslobođenje" zagreba 1945. pa to je stvar higijene u prvom redu, čak i ne politike.
  • Deleted User
    0
    btw. zaboravio si i domovinski pokret na zadnjim izborima...kandidat privatnik cijeli život. aaaha za njih su tzv mediji objasnili da su fuuj :) još će ispasti da ja koji nisam iz ZG bolje znam od tebe koji jesi iz ZG tko se kandidirao na izborima za ZG.
  • Nolifer
    6.7k


    Da, nekog sposobnijeg, jer ovi to nisu
  • Sad opet
    194
    pa zato i HDZ dobija izbore. Zato što je manje zlo za tebe ne izaći na izbore pa nas iz HDZ-a naskakuju s manje od 25% mogućih glasova. Bravo. Mi trebamo izaći, i naći nekog novog, drukčijeg.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Igra ga se svake godine i time je svaka medalja manje vrijedna.seljak86

    Onda i hokejaška medalja gubi na važnosti jer je svjetsko baš svake godine? Košarka je isto imala donedavno situaciju da je 2021. bio olimpijski turnir,2022. eurobasket pa 2023. svjetsko,i evo sad će ove godine biti opet olimpijski turnir,pa 2025. eurobasket itd. Zar je i košarkaška medalja onda manje važna?


    igraju ga ozbiljno možda par država i tako ni konkurencija nije bog zna štoseljak86
    Isto vrijedi i za kriket, bejzbol, stolni tenis, ragbi, hokej na ledu, hokej na travi, odbojku, skijaške skokove, alpsko skijanje i mnoge druge sportove ako ćemo konkurentnost gledati po broju zemalja koje u njima osvajaju medalje ili igraju na "pristojnom nivou". Nikad mi neće biti jasno omalovažavanje medalja naših sportaša argumentom da u svojim sportovima nemaju konkurenciju veću od par država. Alpsko skijanje ni blizu nije globalno praćen sport niti je u njemu konkurentno više od par država ,ali Austrijancima i Švicarcima je ako se ne varam po važnosti odmah nakon nogometa. Skijaški skokovi također ni blizu globalni niti ima više od 7 nacija koje su ozbiljne u njemu,ali Poljacima, Austrijancima, Švicarcima top 3 sport po praćenosti. Odbojka nije globalno praćena kao nogomet ili košarka niti medalje u njoj osvaja više od 7-8 zemalja, ali u Italiji, Poljskoj, Turskoj je zato prilično bitna. Bejzbol je u Kubi ili Japanu broj 1,ali na globalnoj razini kaj se tiče praćenosti i konkurencije ni blizu. Zašto sve ove navedene države ne smeta što sportovi koje oni prate nisu ni blizu globalne praćenosti niti ih ozbijlno igra više od par država,a Hrvate to redovno "muči"? Zanimljivo,nikad nisam vidio da prosječni sportski fan u Hrvatskoj ove sportove omalovažava kaj se tiče konkurencije ili globalne praćenosti,ali zato se redovno udara po vaterpolu i rukometu kaj se toga tiče. Zašto?
  • Deleted User
    0
    sve će likovi omalovažiti samo da opravdaju ne znam koga i zašto. senfa i drugare ?! to ti je naš mentalitet nažalost.
  • Sad opet
    194

    Pa nitko ih ne opravdava. Zeznuli su i točka. A ti si pokazao mentalitet s pozivom da se ne izađe na izbore i promjeni nešto. Najlakše je cvilit po internetu da nešto ne valja.. Ja se ne planiram predat.
  • seljak86
    2.4k
    Pa u biti, da. Ignoriram sve te sportove koje si naveo jednako kao i vaterpolo. Ponavljam, svaka čast našima, ali da ću ih gledati - neću. Najviše zbog toga što je sport totalno neatraktivan za gledati.

    A ovo s rukometom isto nije normalno svake godine neko prvenstvo, gubi se značaj svakog pojedinog prvenstva. U nogometu iduću šansu za svjetsku ili europski naslov dobiješ jednom svake 4 godine i ulozi su ogromni.

    Da ne napominjem kako je ovo sjelo medijima ko budali šamar za potenciranje narativa komunjarskog, bezdušnog i zlog Zagreba i heroja domoljubnog Splita. Da, vlasti u Zg su trebale organizirati feštu, ali za par godina ko će pamtit uopće?!
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Super, i? Radije bi gledao ribićiju na TVu nego vaterpolo, a samim time i prije dočekao tu ekipu. Vaterpolo je brutalno dosadan sport.
  • jedan u nizu
    6.1k
    pa nas iz HDZ-a naskakuju s manje od 25% mogućih glasova. BravoSad opet

    HDZ je prosle izbore dobio sa 600k glasova, od mogucih 3 800 000.
    Oni su sa 15% potpore na izborima i dalje na vlasti
  • Sad opet
    194
    Točno to. Meni je samo žao da se ne pojavi netko "nov". A do tad bolje je i krivo izabrati nego pustiti da drugi odlučuju u tvoje ime, pa poslije kukati da ne valjaju. ( Naravno ne za one koji su već pokazali da ne valjaju)
  • Deleted User
    0
    kak si ti cool . i nisi dosadan kao vaterpolo.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    A ovo s rukometom isto nije normalno svake godine neko prvenstvo, gubi se značaj svakog pojedinog prvenstvaseljak86
    S ovim se apsolutno slažem,zanimljivije bi bilo barem da je svake druge godine, a kamoli svake 4 godine kao nogomet. Samo sam naveo u prijašnjem komentaru da prosječni hrvatski fan sporta "udara" po rukometu i vaterpolu radi te učestalosti turnira i često ih zbog toga proglašava "neozbiljnim sportovima", a ni riječi o hokeju na ledu kojem je svake godine svjetsko prvenstvo a kad je olimpijska godina bude i olimpijski turnir i to sve u 4 mjeseca (olimpijski tunir u veljači,a svjetsko u svibnju), ni riječi o košarci koja je kao što sam već naveo imala u zadnje 4 godine zaredom barem 1 turnir,a imat će i iduće. Isto vrijedi i za odbojku,kriket itd. Svako malo neko natjecanje. Valjda većina naših ljudi ne prati sportove van nogometa pa ni ne pokušavaju informirati se koliko često navedeni imaju velika natjecanja :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.