• markoli
    1.6k
    Naš predsjednik se uključio u obrane Ukrajine. Respect za Mirka!

    xbg93988w7v1elto.jpg

    (Netko sa SNeta uočio sličnost)
  • Mali Zeus
    9.3k
    "Uvijek treba biti zabrinut. Treba biti zabrinut kad Ukrajina prijeti nuklearnim oružjem. Treba biti zabrinut i kad Rusija prijeti nuklearnim oružjem", rekao je Milanović.

    Ovo može i pod shit of the day.
  • flexXy
    1.9k

    80pxidkje4gzq32m.jpg
    Nis cudno za lika kojem je ovo modus operandi zadnje 3 godine.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nis cudno za lika kojem je ovo modus operandi zadnje 3 godine.flexXy

    Lako za to, ali ovo je notorna, teška glupost, s obzirom da se Ukrajina odrekla nuklearnog oružja. Al dobro zapravo u smislu kako ti kažeš ta će se izjava svidjeti Rusima.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Attachment
    VID_20220303_192117_026 (3M)
  • Jaro
    5.4k
    ovo je light verzija videa... onaj drugi je prilicno "graphic" i triggerira zapadne pahuljice diljem twittera...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Erdogan se igrao rata pa je ekonomija propala tj propada. Ovo s Rusijom će biti 10 puta gore po njih. Nažalost bit će užasno i za Ukrajinu..
  • Neki tip
    19k
    Meni bilo zanimljivo to posložiti i vidjeti, a možda će još nekome biti pa da podijelim..

    Posložio sam, dakle, teme na Zoni koje se nalaze na prvih 10 stranica (već i te na 9. ili 10. su zamrle prije koji mjesec pa nije imalo smisla ići dalje..) od najkomentiranije prema naniže, a prema kriteriju da tema mora imati više od tisuću komentara.

    Plavim sam označio teme o Dinamu ili koje se Dinama tiču.

    2 teme s preko 1000 komentara su sezonske pa sam ih takvima i označio, jer naravno da nije isto ako je neka tema otvorena 9 mjeseci, a neke stoje po par godina..

    Pa eto, zanimljivosti radi, a možda nekome bude i do kakvih zaključaka.

    9i8u12di6dh0qfo2.jpg
  • Bosna86
    11.5k
    Problem s ovom tablicom su utakmice koje su ipak Najkomentiranije, pogotovo ako je neka bitnija utakmica ili neočekivan kiks
  • SAS1987
    13.2k
    Nogometni Stadioni bi bili u top 5 ak bi imao malo manju gužvu na poslu :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Po meni je tablica apsolutno normalna i sumnjam da se puno razlikujemo od foruma drugih nogometnih klubova. Kao što je Bosna napisao dosta komentara i komentiranja aktualnih tema ode i u temama otvorenim za utakmice.
    Vidi se da se dosta komentira i HNL, ali to je kod ovako zanimljive situacije bar meni normalno.
  • Neki tip
    19k
    Problem s ovom tablicom su utakmice koje su ipak Najkomentiranije, pogotovo ako je neka bitnija utakmica ili neočekivan kiksBosna86

    Nema s ovom tablicom baš nikakvih problema. ;)

    Jasno je naznačeno što u njoj jest, a što u njoj nije. U njoj nisu teme s manje od tisuću upisa pa stoga nema ni utakmica. Utakmice su najkomentiranije pojedinačno u nekom odsječku vremena, a kao što vidiš, ja nikakav odsječak vremena nisam uzimao. Kome se da - može napraviti novu tablicu s podatcima o tome koja je tema u najmanjem odsječku vremena prosjecno prikupila najviše komentara, dakle bila najintenzivnije komentirana tema.

    Ja takvu tablicu nisam bio zainteresiran napraviti, nemam za to vremena, a ni sve potrebne podatke.

    Napravio sam ovu u kojoj je posve jasno što jest, a što nije obuhvaćeno.

    Kao što je jasno da ima tema koje su tu otpočetka foruma i onih koje nisu sezonske, ali su tu puno kraće.. samim time, nije tablica posve pouzdan lakmus papir ni za što, nego zanimljivost.

    Zato i jest stavljena na šank, a ne, primjerice, u Pohvale, kritike, prijedlozi.. ;)

    Po meni je tablica apsolutno normalna i sumnjam da se puno razlikujemo od foruma drugih nogometnih klubova. Kao što je Bosna napisao dosta komentara i komentiranja aktualnih tema ode i u temama otvorenim za utakmice.
    Vidi se da se dosta komentira i HNL, ali to je kod ovako zanimljive situacije bar meni normalno.
    marcio amoroso

    Pa nisam ni napisao drugačije. :) Nemam pojma kako je na forumima drugih klubova, ne idem na druge forume.

    Tablica je, kao što sam i Bosni odgovorio, s razlogom u temi Šank, a ne Kritike bla bla. Pa valjda znate da se ja ne libim kritizirati, odnosno izreći svoj stav kad ga imam i kad ga želim argumentirati.

    Tablicu sam i prikazao kao zanimljivost i objasnio što je u njoj i nitko se zbog iste ne treba osjećati prozvanim, kritiziranim niti se opravdavati.

    Meni je bilo fora to posloziti, zanimalo me, utroših 10 min svog vremena uz kavu za to i podijelih..

    Ako je još nekome fora super, ak nije isto super.

    Ja statistike jako volim i ako kao admini mozete izvuci jos puno preciznije i zanimljivije podatke o temama/komentarima - rado ću ih čitati.

    Tako premoćnu pobjedu "Transfera.." osobno ipak nisam očekivao.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nitko se od nas ne osjeća prozvan. Nismo se osjećali prozvani niti kad smo bili puno prozvaniji :wink:

    Meni je inače isto super tablica. Transferi su jako zastupljeni jer ljudi vole maštati.
    Samo pozitiva :clap:
  • Krizy
    35.1k
    Za svaku utakmicu se otvara posebna tema - logično, radi bolje preglednosti.
    Dinamo je u 240 dana odigrao 43 utakmice, o kojima je na podforumu "Utakmice" napisano 10 695 stranica komentara, uz svakodnevnu aktivnost. To je za duplo+ više od svih ostalih tema, osim teme "Transferi".

    Tema "Transferi" je najaktivnija kroz prijelazne rokove koji su trajali 40% razdoblja od prve utakmice do današnjeg dana. Kroz to razdoblje mediji su spomenuli 58 igrača (samo ova sezona) u kontekstu potencijalnog dolaska u Dinamo, te onda mnogi komentiraju svakog igrača koji se spominje. Također se tu piše o odlaznim transferima, a mediji tu svako malo pišu o nečijem odlasku. A plus je tema otvorena prije 3 godina.

    Utakmice (2021./22.) - 10 695 komentara
    Transferi (3 godine) - 9000 komentara / 3000 po sezoni
    Zanimljivosti i aktualnosti iz svijeta nogometa (3 godine) - 5500 komentara / 1800 po sezoni
    1. HNL 2021./22. - 5300 komentara
    Modri Šank - Ajd na Pivicu (3 godine) - 4100 komentara / 1400 po sezoni
  • Neki tip
    19k
    Hvala, to je to, vi'š dobro da sam otvorio temu o temama, još zanimljivosti saznasmo :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.