• miro
    3.1k
    Sve manje mi se sviđa način izvještavanja iz Ukrajine od strane svih zapadnih medija. Sve neke instagram dosjetke i banalnosti, em pas piša po neeksplodiranoj bombi, pa kul Ukrajinci na sastanku s Rusima u kratkim rukavima, pa Zelenskij najzgodniji muškarac...ne znam, mislim da umanjuju ozbiljnost situacije i svode rat na pizdarije s društvenih mreža
  • Jaro
    5.6k
    a ne znam, ja sam danas vidio zenu kojoj je projektil raznio nogu, javili kasnije da je preminula... Vidio sam i pokusaj spasavanja 6godisnjeg djeteta, neuapjesan...
    Jbg, ak ces citat 24, index, net.hr, Bildt, The Sun i slicne - vidjet ces memeove s drustvenih mreza, ali mozes doci i do ozbiljnih informacija...
  • Infinity
    15.2k
    Mogu u Bosni medjusobno da se kolju Europa i Rusija, jebe se nama. Mi medjusobno ratovati necemo, nikome nije u interesu, jer nemamo za sto ratovati. Mozemo se pobiti samo po pitanju koga ce prije da puste preko granice do Njemacke.

    Sto se Dodika tice, moze on da prica koliko hoce. Srpska ne moze sama izboritu nezavisnost. Mozda uz pomoc Srba i Rusa, ali ako se ukljuce Srbi onda ce Srpska biti dio Srbije. Kad Srpska postane dijelom Srbije Mile Dodik ce biti samo jedan politicar iz jednog dijela drzave, daleko od moci koju danas ima. Njemu je u interesu da laje o nekoj samostalnosti i pripajanju Srbiji, jer tako pobere glasove, a njemu prvom nije u interesu da se to dogodi. Moze povuci potez kad se odluci da mu je dosta politike i eto da ucini nesto pred mirovinu. Samo sto pola njegovih glasaca realno i ne zanima neko cijepanje BiH. Pola njih i nije u BiH, kao ni Draganovih, a ni Bakirovih. BiH ima manje od dva milijuna stanovnika i ovdje nema tko ratovati ni da hoce. Svakako nam je presiroko, a ako se udje u EU postat ce jos sire, jer ce odlazak za 80% stanovnika biti dodatno olaksan, a dan kasnije ce i u Srbiji htjeti da oni budu dijelom Srpske i da se lakse dokopaju zapadnih zemalja.

    BiH ne ide u interes to sto ce se kroz par mjeseci vojska opet podijeliti na Federalnu i Srpsku, al ovi kad dobiju place po standardima Srpske ce razmisliti da li je bilo bolje jedinstvo ili podjela. RS je ekonomski daleko od Federacije, a 80% tih vojnika ima kredite i obitelji koje treba hraniti. Bas ce dati kucu banci i ostaviti zenu i djecu gladne zbog ludjaka iz Laktasa.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dobar mi je ovaj mit koji guraju Rusi o 14.000 ljudi ubijenih u Donbasu i Luhansku u 8 godina. Vidi se da su Srbima uzor.
  • miro
    3.1k
    baš zato i kažem, postoje informacije, a prenose se gluposti u medijima koje čita 90% ljudi
  • Jaro
    5.6k
    jbg, malo je ostalo novinara, a jos manje medija. Sad su samo tvornice klikova ostale.
  • vjeko1701
    5.9k
    Puno je ljudi a malo čovjeka!
  • Tom Hanks
    2.6k
    Centar Kharkiva ujutro...
    Attachment
    VID_20220301_123306_065 (2M)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ne znam koliko si upratio, ali Dodik je bio pred velikim padom, nit je imao glasače uc Bijeljinji, nit BL nakon dolaska Stanivukovića, ni Brčko, ni Trebinje, pred padom je bio, isto tako, uzdigao se malo kad je onaj visoki predstavnik vezano za genocid rekao to sto jest, pa je Mile dobio krila da se uzdigne i krene o neovisnosti RS prosipat pamet.

    Isto tako, problem stvara i "predragi" Čovkins, priča o nekoj neravnopravnosti, a gro dobrih državnih pozicija imaju upravo Hrvati. Ne treba na osnovu jednog pojedinca(Komsica) misliti da je cijeli takav narod u BiH, uz to, problem o izbornom zakonu. Problem je Čovićev što on želi da se u svim većinsko Hrvatskim općinama on može biti izabran kao predstavnik Hrvata, pa mu to i paše, jer će do smrti biti predstavnik Hrvata(osoba koja se do 96' nije krstila, i koja se u Yugici predstavljala kao Srbin). Jer očito Čović Hrvate koji nisu iz Hercegovine, dobrog djela Srednje Bosne i Posavine ne smatra Hrvatima( recimo Grvati iz TZL-e i okolice, te Sarajeva).

    Kod nas je politika jako zajebana, a ti kao i ja, stanovnici BH to znamo. :meh:
  • Infinity
    15.2k
    Pa evo Mile je danas rekao kako ne planira komadati BiH :rofl: Podrzao je teritorijalni integritet Ukrajine pa i BiH. Ne zna ni on sam sta bi vise. Njegov kraj se blizi, nema ni blizu podrsku kao nekad. Ima bljeskove, tu i tamo pridobije ljude koje jako brzo izgubi. Nije slucajno da su rekli sami provesti izbore 2022. Zasto? Pa da bi ih mogli namjestiti. To im nece poci za rukom i Mile bi na jesen mogao biti bivsi.

    Sto se Dragana tice. Zelim da mu taj zakon prodje samo iz jednog razloga. Da nam sutra ne moze prodavati pricu kako Hrvati moraju biti ujedinjeni oko jedne stranke da bi imali neka prava. Ne znam jel svjestan da samo zbog te price dobije toliko glasova. Sutra ako se zakon promijeni najveci gubitnik bit ce on i HDZ, jer ce narod mirna srca glasati za nekog drugog, Dragan mu nece prodavati pricu o glasanju za Dragana kako bi se sprijecio Zeljko. Izbore nece dobiti Zeljko, a ni Dragan koji je izbore vec dobijao pa nismo imali nista od njega.

    I kao sto kazes, Hrvati drze bruku pozicija po BiH. Ima nas realno 12-13%, a broj pozicija je daleko iznad tog postotka. Draganu je i to malo, a znamo svi i zasto. Javna je tajna da direktori javnih poduzeca, kao i svi drugi na visokim pozicijama od svake svoje place daju kuverte lokalnom HDZ-u koji iste salje u Mostar.

    Sve dok nam pred izbore prodaju price o nacionalnim interesima ova drzava nece ici naprijed. Narod koji je ovdje ostao je u vecini star i neobrazovan. Ne bih da vrijedjam ikoga, al upravo takvi najlakse puse price ove trojice idiota koji nas vode u propast.
  • Krizy
    35.9k
    Par kilometara od sukoba
    f0vpch2btuxvkzqk.jpg
  • serbus
    3.6k
    Inače kad se već spomenuli Dodika i dalje jaše...
    Jedan od te četiri budale s kojima dijelimo zrak dodik, vučić, lukasenko, putin.

    I pazi majstor provali da je u bosni gore a on je sto godina jedan od predsjednika te Bosne.
    Attachment
    VID-20220301-WA0025 (7M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.