• Dino
    2.2k
    Nogometni Stadioni bi bili u top 5 ak bi imao malo manju gužvu na posluSAS1987

    S obzirom na to kolko mastamo o novom stadionu i slinimo za tudim stadionima, rekao bih da “Stadion Maksimir” odnosi pobjedu iza kojeg slijede “Nogometni stadioni”.

    Inace, super tablica
  • SAS1987
    13.4k
    S obzirom na to kolko mastamo o novom stadionu i slinimo za tudim stadionima,Dino

    S obzirom na to da nije proveden niti natjećaj za Kranjću možemo još par godina ignorirati topic "Stadion Maksimir" :smile:
  • og1986
    2.9k
    Di je onaj novinar koji je na fejsu sprdao druge koji su pričali da počinje rat jer se lakše kreću trupe po smrznutom tlu i koji je rekao da je ovo premali broj ljudi za invaziju.

    Dosta je "stručnjaka" naglo utihnulo.
  • Eduardo
    17.5k
    Dosta je "stručnjaka" naglo utihnulo.og1986

    Jedno vrijeme svi su bili epidemiolozi, danas su svi vojni analitičari i stručnjaci za sigurnost. Prvi dan invazije jedan od njih pričao je kako svjetski stručnjaci predviđaju pad Kijeva u roku četiri dana. Kad ono...
  • Jaro
    5.6k
    Jedno vrijeme svi su bili epidemiolozi, danas su svi vojni analitičari i stručnjaci za sigurnost. Prvi dan invazije jedan od njih pričao je kako svjetski stručnjaci predviđaju pad Kijeva u roku četiri dana. Kad ono...Eduardo
    Ovo je i Putin predvidjao, a cini se da ce polonit gebis...
  • Krizy
    36.1k
    "Odjednom se čulo neko kao zviždanje, slično avionu i sve se zatreslo, čitava soba"
    beh40b4b9yx18pch.jpg
  • Zagabria
    206
    Pao dio aviona
  • og1986
    2.9k
    Bome ogroman krater
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ovo je skroz čudno...ne izgleda mi kao dio civilnog zrakopolova.

    Prva pomisao je da se srušio naš mig, al koji k bi oni noću letjeli...možda su vježbu imali zbog situacije u svijetu. Totalni sam laik po tom pitanju, ali pojavili su se i padobrani, ne znam koji drugi dio aviona bi imao takvo što osim pilota, znači i oni moraju biti negdje...

    Ako nisu naši, onda nam je netko uletio u zračni prostor, ako je tako... Nadam se da su saveznici.
  • Papastrumf
    9.7k
    Kazu ukrajinska bespilotna letjelica.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Da, letjelica sovjetske proizvodnje koja onda navodno ispušta snimljene podatke padobranima.

    Problem je što ne bi trebala moći doći do hrvatske, kao i spremnost našeg zrakoplovstva i pzo. Mislim, ako se stvarno radi o tome... To govno se moglo zabiti u stambenu zgradu, paviljon srudentskog doma, kuću, most... Puka sreća je što nitko nije stradao.
  • Jaro
    5.6k
    ako je iz Ukrajine dosla, onda bogme ni madjarska ni mi nemamo cuvano nebo...
    Ovo je navodno muzejska krama stara 40-50 godina i prosla nezapazeno dok se nije srusila u naseljenom podrucju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.