• Laugreano
    1.8k
    Gledao sam danas onog crnog iz Trnja, što ga je uvaženi kolega xFire predložio za dinamo.
    Taj ne bi bio pojačanje niti jednoj ekipi u drugom razredu hrvatskog nogometa, kamoli išta drugo.
    Papastrumf

    I kome sad vjerovat?
  • Krizy
    38.6k
    Tonon stariji, za kojeg se pisalo da je veliki talent. Ali ako je došao zbog mlađeg onda okej. Jel Burton njegov?
    Gurao je dva prosječna igrača iz španjolske lige, s 25 26 godina u Dinamo ali ih naši nisu htjeli. Alejo mislim i još neki desni bek.
    Krdžalić.

    Ali kažem da pogodi i jednog od 20 to je odlično. Samo neka se malo smiri s izjavama..



    To nije isti igrač, jedan je iz Kustošije a drugi iz Trnja.
  • Armagedon13
    958
    Koliko znam Bara je ušao u Kustošiu da može plasirati svoje igrače.Ima on i dobrih fulanja kao Tueto koji je došao kao čudo,a sad može na baušteli.Faye je trenirao sa našima par mjeseci,e sad ...
  • Vučko53
    193
    Ciji je De Haas bio?

    Braca Tonon
    Tueto Fotso
    Burton
    + bilo je i ovih Danicica i slicnih koje smo navodno krali Zvezdi

    Rekao bih da su to bili “novi Olmo” decki. Ne znam koji su Barini od njih.
  • miro
    3.6k
    Caseres iz Istre kao backup za Mišića i kao potencijalni nasljednik kroz godinu-dvije?
  • Orc123
    6.1k

    Caseres je kopija Burtona, Petrusenko po meni puno bolji, fizicki, trkacki i tehnicki jaci....
  • NitkoBitan
    13.6k
    Vezano za crnog iz Kustosije i to kaj ga Toplak i neki mediji uzdizu. Jasno je da Bara pumpa cijenu preko trenerovih izjava i medija al cim ima dima oko malog tu je potencijalno i vatra. Siguran sam da se moze uzet za razumnu sesteroznamenkastu cifru i odredeni postotak. Bolje da se razvija u Dinamu (ili nekoj filijali) nego da igra po pasnjacima druge lige. Nama je lijevi bek prijeko potreban a ovaj moze ispast bas isplativa varijanta (trebali bi biti strpljivi). Oko tamnoputih srece nemamo, valjda je vrijeme da preokrenemo trend.
  • BBBaranja
    2.1k
    Od tamnoputih igrača nikada nebi kupovao vratara i stopera..svaka čast iznimkama,ali zbog svojih fizikalija stvoreni su za trku i ako bi se vec okrenuo tom trzistu trazio bi krilo..
  • Dino
    2.4k


    Odgovorio bih na tvoj post ovim jednim legendarnim.

    Moram reć da mi je malo smiješna ideja "dovedimo 2 crnca da bi imali brže igrače.."

    Tom logikom možemo sastaviti momčad na sljedeći način:

    Na vrata dovedimo tovara, imaju tradicionalno dobru vratarsku skolu i visoki su.

    Na stoperske pozicije dovedemo Skandinavce jer su snazni i visoki i disciplinirani.

    Obavezno moramo imati jednog Japanca u igri, u vezi najbolje, jer su odgovorni i marljivi. Ako ne mozemo nac Japanca i Korejac ce poslužiti.

    Radi strasti prema nogometu, da ne bude sve hladno i racionalno, doda se juznoamerikanac ili mediteranac.

    Spomenuti crnci ce trcat.

    Na klupu Nijemac (imali smo vec takvih prijedloga) jer su tvrdi, drze disciplinu, nema zajebancije kod njih.

    2 Hrvata i 1 Srbin (jbg mora nas biti više) radi vica u igri.
    Neki tip
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Sto se tice mladih igraca, ja ne sumnjam da Biscan ima najbolji uvid u njihovo stanje, domete i mogucnosti. 3 godine ima direktan uvid u najbolje mlade igrace nase zemlje i tu mislim da greske oko izbora nece bit.
    Ono sto je prilicno ocigledno je da nema pravog rjesenja za lijevog beka unutar Hrvatske, a Biscan je vec najavio da ce tu trazit pojacanje. Ocekujem da puste Bockaja i Menala.
  • Orc123
    6.1k
    Vecina pojacanja, ali pojacanja moraJu biti van HNL..u hnl ima samo prinova
  • SAS1987
    14k
    prinovaOrc123

    Ima velikih talenta koji se ne smiju propustiti.
  • Orc123
    6.1k

    Odkud nama pare da ih uzmemo sve? A da uz to jos dovedemo pojacanja? Na koju foeu i s kojim parama? Pa da uzmes frigana, stojkovica, kacavendu treba ti 15 mil eura?! Ajmo bit realni...moze netko od njih ako ga upiknemo za realnu cijenu....opet nagomilat igrace koji nece radit razliku? Bulat i spikic nakon 3 god jos ne rade razliku a biki su talenti na razini ovih....kacavenda poslje ozljede nije onaj stari i ne radi razliku ko prije...vrliki su novci u igri....treba pametno pristupiti tome...
  • Krizy
    38.6k
    opet nagomilat igrace koji nece radit razliku?Orc123

    Pa ti to zagovaraš jer si spomenuo valjda 20 igrača u zadnja 3 mjeseca :sweat:

    Znam da želiš sve najbolje ali ima i drugih tema :grin:
  • Armagedon13
    958

    Tri za sedam, akcija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.