• Captain America
    15.4k
    Petković iako je igrao u mlađim kategorijama nije bio dinamovac.Nema zaleđa Mikića

    Tovar?
  • Ludovic IX
    6.2k
    Postao je u mlađim kategorijama. Bio je tu. Zavolio je dinamo. Možda nije htio ali dinamo mu je ušao u krv već tad
  • Nema zaleđa Mikića
    1.2k
    Tovar?Captain America

    Da. Obitelj sa obe strane mu navija za hajduk. Ili je navijala :lol:
  • Ludovic IX
    6.2k
    Kao dijete bio sam hajdukovac. I od toga ne bježim, otvoreno to kažem. Sve do trenutka u kojem sam čuo kako se razvija moja situacija. I kako se Hajduk ponio i prema meni i prema mojoj obitelji kad je Dinamo pokazao velik interes za mene, kad sam shvatio veličinu Dinama, cjelokupne organizacije. A ja sam kao ponosno, inatljivo i tvrdoglavo dijete samom sebi kao 12-godišnjaku rekao - 'nikad neću otići u Hajduk'. I od tog dana prekrižio sam ga
  • Ludovic IX
    6.2k
    Njegove riječi
  • Orc123
    6.2k
    Kod pojacanja se ne trebaju gledati krvna zrnca jer Dilaver, Ktc, Kadzior, Olmo,Soudani, Sigali, Pinto i slicni nisu od malena navijali za Dinamo, a i mnogi drugi igraci koji od malena ne navijaju za Dinamo ali su zavolili plavu boju!
  • SAS1987
    14k
    Kaka je cijena Marinu u odnosu na jučer? :yum:deda

    Maksimalno pola Jankovica.
  • Ludovic IX
    6.2k
    To nisam ni rekao alo karakter je bitan. To se treba jednako gledat kao na igračke kvalitete
  • Orc123
    6.2k

    U svakom slucaju trebaju nam karakterni igraci
  • Sunja86
    1.1k
    Eh... da je jednog Soudania ubost na krilnoj poziciji ili bar Juniora Fernandesa, vjerovatno i bolji igrač od Soudania ali nije mu se dalo
  • xyz
    840
    Ja imam neki osjećaj da će Šimić napraviti dobar posao ovo ljeto. Za ispraviti svinjarije ishlapljelog starca će trebati dva-tri prijelazna roka, ali napokon imamo sportskog direktora u pravom smislu riječi i mislim da je baš motiviran da uradi pravi posao.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ja osobno puno manje razmišljam o transferima, znam da ima netko sposoban i netko tko radi za klub, a ne za sebe pa se manje brinem :grin:
  • Eduardo
    18.2k
    Mikayli Faye, 18-godišnji Senegalac koji pokriva pozicije lijevog beka i stopera. Igra u Kustošiji, a Samir Toplak odgovorno tvrdi da je riječ o najboljem lijevom beku u Hrvatskoj i da nikada nije trenirao većeg talenta. Također kaže da je to najkompletniji igrač u karakternom, mentalnom, tehničko - taktičkom smislu u njegovoj karijeri. Dodaje kako nema tko ga ne želi iz HNL-a, ali čini se da ide van. Za vikend su ga gledali skauti renomiranih europskih klubova, pa i jedan iz Barcelone s kojim je Toplak pričao nakon utakmice. Po njegovim riječima ovaj je ostao oduševljen do te mjere da se ovih dana očekuje službena ponuda Barce.

    Andy Bara mu je agent i u zimskom prijelaznom roku ga je doveo iz Senegala.

    Ima netko da ga je gledao pa da nam kaže koju riječ o ovom igraču?
  • OsamŠest
    2.8k

    Brz, jak, sjajno čita igru, tehnički potkovan i u stanju je izaći s loptom u nogama, kao i proigrati dubinu kroz dvije linije ili poslati dijagonalu.. Vuče mi na Koulibalya iz doba Napolija, samo lijeva noga.

    Kaj se tiče njegovog možebitnog odlaska u neki top europski klub, to se neće dogodit. Andy Bara je gostovao u emisiji Sport nedjeljom i rekao da je na početku karijere radio velike pogreške (prerano odveo Husineca u Real, Gomela u Tottenham..) i da takve greške više nikad neće radit.

    Uopće me ne bi čudilo da dođe kod nas. Kakav god da je Bara, majstor je u svom poslu i barata ozbiljnim mladim igračima izvana.
  • vjeko1701
    6.4k
    S ovako nekim igračem bi zbilja riskirao. Koliko se maksimalno može tražit za njega? 800k? Da je i 1M...Čak mi i po slici izgleda ko da zbilja i ima 18.

    Može u juniore/na dvojnu. Može i na posudbu u Sloveniju na sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.