• OsamŠest
    2.7k

    Mokri snovi, nažalost..
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Odličan igrač, pošto sam ovdje u Danskoj gledam sve naravno. U nordsjællandu misle za njega dobit preko 12 milja, nema teorije da ode za manje
  • Sunja86
    1.1k
    Mislim da se ovdje pisalo za Ammo-a da je jako dobar igrač i veliki potencijal vidim, otkad je došao u Kopenhagen za 4mil€ tamo ne igra nikako sad jesu li ozljede ili loše igre u pitanju ne znam
  • OsamŠest
    2.7k

    Ima li kakvih komentara o Sebastianu Jorgensenu iz Silkeborga?

    Gledao sam ga prije par sezona, bio je zanimljiv kao klinac, sličan profil Muriću, samo nešto kvalitetniji.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    dobar igrač, malo nešto stagniraju ove sezone, 6 golova i samo 2 asistencije, ali prošle sezone 11 golova i 9asistencija. Kompletna momčad slabije igra ove sezone. Proba pogledati tunežanina Elias Achouri, igra za Viborg. Jeben igrač, lijevo krilo, a mogao bi se jeftino kupiti. A i Hugo Larson iz Malmø, 18 godina već mu je vrijednost 4 milje, igra poziciju ademija, već sad je Ko mina
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ovdje se pričalo da je jedan igrač optužen za silovanje, nikad nije izašlo ime igrača osim da je ovdje u Kopenhagenu. Čudno on se od Tad vodi kao ozljeđen, nikad se nije pisalo ni koja ozljeda ni što je u pitanju.. U pravu si, govorilo se da je jedan od najvećih talenata u Skandinaviji. Ono što sam vidio ništa posebno
  • OsamŠest
    2.7k

    Hvala na info.

    Još me zanima kako općenito Skandinavci vide Dinamo? Smatraju li dansku ligu kao odskočnu dasku ili gledaju na dolazak u klubove poput Dinama prije odlaska u neki jaki klub? Koja je vjerojatnost da danas sutra Dinamo pobere neke takve talente?
  • deda
    29.5k
    Dinamo ima uzak manevarski prostor odlučivanja. Igrač koji vrijedi milju je za nas rizik, a ako eksplodira i razvije se u dobrom smjeru cijena odlazi na 5-6 i postaje nam nedostupan. Stručnost skauta i SD tu je od krucijalne važnosti. Procjena.

    Imamo sad Vipotnika i Frigana. Do prije mjesec dana smo raspravljali jesu li oni uopće za nas i koliko je velik rizik baciti na njih milju-dvije. Samo 30 dana poslije dolazimo u poziciju kad nam već izmiču iz šaka tj. cijena postaje previsoka. Opet ponavljam, procjena, iskustvo i znanje SDa su tu presudni. Ne znači to da neće fulati, ali neka pogodi s 4/7 koji vrijede milju pa poslije dobijemo za njih 15 to je top. Ali kad za nekog daješ 3-5 onda moraš već biti žestoko siguran da je to gotov igrač.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Kad dajemo 5 milijuna igrač mora biti za prvih 11 i mora odmah raditi prevagu. Dali smo 4 milijuna za Šutala i pogodili, ali je nažalost ozljeda učinila svoje.
  • Infinity
    15.5k
    Pomalo zaboravljeni Casper Hojer. Ove sezone 17 nastupa za Spartu, dva gola i 9 asistencija.

    Vukao je ozljedu par mjeseci, ali se vratio i prije par dana je asistirao za bod protiv Slavije i ostanak na prvoj poziciji.

    Mozda ga se netko u klubu sjeti, pa da dobijemo tog lijevog bocnog.
  • Krizy
    38.4k
    Dobar al ozljede ga uništavaju.
    Otkako je u Sparti odigrao je 33 utakmice a čak 46 propustio zbog ozljeda.
    Dvije teže i četiri lakše u manje od dvije godine :meh:
  • maddaddam
    2.9k
    3lalahk6dnmrk7kd.jpeg

    https://www.youtube.com/live/ThuBeSHi8n0?feature=share

    Odličan skok, rezolutan, dobar u duelu, dobro ubrzanje. Igra sa loptom manjkavost, možda zbog lošijeg terena. A o teško je donositi zaključak nakon jedne utakmice. Odigrane sa pola snage.
  • Krizy
    38.4k
    Vipotnik gol
  • blue heart 72
    1.5k
    Ova dva krilca iz AZ-a ubijaju. Da je bar jednog ubosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.