• Droljo
    6.5k
    Ja mislim da i u cvajti ima materijala za dinamo a kamoli u bundesligi...
  • Viola
    422
    Zajc je odličan igrač, ali nije konstantan. To je problem. Da je konstantan bez problema bi igrao u top 5 ligi.

    Što se tiče Gorenca Stankoviča. Odličan igrač, pravi zid. Odličan zadnji vezni, bez problema igra i u obrani ako je potrebno.
  • Orc123
    6.2k
    Kad bih mogao skrenuo bi pozornost nasoj skaut sluzbi da pozorno pocne pratiti u Istri Moldavca Iure Iovu-a ...bilo mi je dosta 20 min protiv vz da vidim koliko ima dobre kretnje, dobar tehnicki i u skoku, a na svoju visinu od 196cm jako jako brz...treba skrenuti pozorbost na njega i pratiti mu razvoj u Istri imasamo 20g i proslao Cagliarijevu skolu. A Petrusenko iz Istre bi bio odlicna opcija za Odmoriti Misica, strasno me podsjeca na Jakica. Trkacki mocan a s loptom na Ti! Ima 24g i relativno je mlad i razvojan jos igrac! 
  • Armagedon13
    958
    Četvrti stoper Istre???
  • Orc123
    6.2k

    Nisam rekao da je igrac za dinamo vec da je potencijal i ajmo se kladit da ce sljdece sezone nositi obranu istre...bilo mi dosta 1. Pol protiv vz da ga vidim koje kvalitete ima. Vidjrt cete sljedece sezone i jos do kraja ove...im sve preduvjete da bude odlican. U skoku je nepobjediv, a tehnicki dobar a na svoju visinu i brz....reko sam da ga treba pratiti kako ce se razvijati a ne da je stoper za nas trenutno. Petrusenko pak vec sad ima mjesta u rotaciji kod nas i savrsena bi bio zamjrna za Misica jer nece misko moci i europu i hnl stalno 90 min.
  • Mr Anderson
    6k
    Meni taj Iovu izgleda ko Perić za siromašne. Slične kretnje, visok, trapav, ubrzanje ko Golf dvojka diesel.
  • Orc123
    6.2k

    Kad si ga gledao?
  • Mr Anderson
    6k
    Sad ga gledam.
  • Orc123
    6.2k
    Ja sam rekao da vrijedi obratiti pozornost na njegovu karijeru i kako ce se razvijati....vidjet cemo sljedece sezone....
  • marcio amoroso
    34k
    Evo stručnjaka. 2 žuta i ćao.
  • Mr Anderson
    6k
    Evo ga, drugi žuti. Naš Gurlica je za njega stoperski doktor.
  • Captain America
    15.4k
    Kraj Perkovića, Gurlice i Živkovića s duplim Šutalom i Perićem stvarno nema potrebe gomilat stopere. Imamo daleko većih potreba od stoperske pozicije.
  • Papastrumf
    10.8k
    Gledao sam danas onog crnog iz Trnja, što ga je uvaženi kolega @xFire predložio za dinamo.
    Taj ne bi bio pojačanje niti jednoj ekipi u drugom razredu hrvatskog nogometa, kamoli išta drugo.
  • Orc123
    6.2k
    Reko sam da treba pratiti kako ce se razvijati...1. Pol je bio najbolji na terenu! Citajte sta sam napisao...nisam reko da je sad igrac za nas! A tko se zadnji smije najslađe se smije....vodjet cemo kako ce mu se karijera razvijati sljedece sezone
  • Nolifer
    7.1k


    To samo na temelju jedne tekme si zaključio ili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.