• Orc123
    6.2k
    Slazem se... ne moze kostati puno a bio bi zalog za buducnost. Odradi pripreme u Dinamu i vidi se sto je najbolje, da li godinu da provede na posudbi ili da ostane u kadru. Treba reagirati, sumnjam da ga Dinamo ne prati....ipak je tu u kustosiji preko plota....
  • vjeko1701
    6.4k
    A i da ne prođe, uvijek može biti dio nekog deala a i dosta je mlad da se barem nešto za njega dobije daljnom prodajom. Pa makar besplatno + 20% od iduće.
  • maddaddam
    2.9k
    Lik je tu par mjeseci. Sad, ili je stvarno top talent pa je krenula sva ta priča, ili je još jedno menađersko napuhavanje.

    A možda je istina negdje na sredini.
  • Orc123
    6.2k
    Pa to je onaj decko kaj je prosle godine trenirao u Maksimiru kad sam napisao da po videima je strasan talenat...ili cak prije 2 godine kad je Krznar bio trener....znam da sam ga komentirao...imao je tada 17g i trebao je u Marselle,a nije zelio tamo. trenirao je tu u ZG....zasto ga dinamo tada nije uzeo nemam pojma ali sad bi bilo tako glupa pogreska da ga se ne uzme...mlad i talentiran, ne moze kostati puno...sigurno manje od 1mil eura....Bara je agent, ne bi smjeli se udaljiti od Bare, puno je doveo para u Dinamo i dinamovac je i zna posao. Taj decko je stoper i bek i po onim videima od prije 2 god je strasan talenat...sad ga nisam gledao kako se razvija ali vjerujem Toplaku da zna o cemu prica. Tu nam je pod nosom, valjda netko iz kluba bacio oko!
  • vjeko1701
    6.4k
    Ja ga nisam gledao ali i bez toga mi se jednostavno čini kao igrač kojeg bi Dinamo trebao dovest bez problema za razumne pare a po riječima onih koji ga jesu gledali pokazuje određene kvalitete.

    Na stranu Toplakovo i Barino skretanje pozornosti na njega ovakvim izjavama, to mi samo više govori da se pokušava izazvat interes Dinama.
  • Zagi
    5.9k
    Ma kojim videima, kad si ga to gledao?
    Pod Krznarom su u momčadi bila ona dva-tri Saudica, vjerojatno misliš na njih.
  • vjeko1701
    6.4k
    Kolko vidim on je tek ove sezone u drugom mjesecu došao u hr.
  • serbus
    3.8k


    Bara samo zbog Olma ima pravo fulati sa barem
    pet klinaca koje nam proda .... Ako šesti opet bude neki novi Olmo ja sretan.

    Jednog je ispucao sa onim malim iz Rome kaj je ispao lopata barem kod nas.
  • Krizy
    38.7k
    Ispucao je bar tri četiri već.
    No dobro, i jedan od 20 je super.
    Samo što mi se on ne sviđa nikako ako nastavi s onakvim ponašanjem.
  • vjeko1701
    6.4k
    Ma i mi smo zaradili na njegovim igračima i on na našem razvitku tih igrača. Oboje imamo interes u daljnoj suradnji tako da to ne bi trebalo biti upitno.
  • Orc123
    6.2k
    Ajd molim vas procitajte clanak a sad cu naci i komentar koji sam napisao prije godinu dana...ako uspijem...
  • serbus
    3.8k


    Znači idući je novi Olmo. Slažem se oko ponašanja ali ga kužim ako je dogovorio jedno a ispalo drugo a oni igraju na tu danu riječ izgleda.

    Jel se sjećaš koji su bili ti promašaji osim tog iz Rome ?
  • Zagi
    5.9k
    Bara je menađer kao i svi drugi.
    Ako ima dobrog igrača, radimo deal. Ako nema , ništa.

    Ako dovede novog Olma, nemam problem da bude projekt klub. Rukavina bu se malo strpio.
  • Orc123
    6.2k
    Prosle godine je trenirao sa Dinamom....nesto je bio problem sa papirima pa je ocito na zimu potpisao za Kustosiju. Vec su onda tvrdili da je ogroman talenat....Germanijak je to prenio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.