• LM1995
    1.7k
    Znam da želiš sve najbolje ali ima i drugih tema :grin:Krizy

    Pa prebacio se kolega s transfera na scout službu :wink:
  • maddaddam
    2.9k


    Od Vipotnika smo mogli vidjeti prekrsaj nad vratarom, od Tole par lijepih proigravanja i tjt manje vise.
  • Orc123
    6.1k

    Mozda sam keivo shvatio temu ovog razgovora...ja san tu napisao igeace koji su zanimljivi i neki na koje treba svratiti paznju....realno trebat ce nam pojacanja tj. Kapitalci ali i prinove/rotacije...samo ne mozemo spiskati 10-15mil eura na rotacije pa onda ici po pojacanja...pitanje je koliki nam uopce fond za pojacanja ....treba pametno dovodit i iskustvo i potencijal...nesto kako smo to odradili prijelazni rok kad je bjelica preuzeo....pametno smo kupovali a doveli smo pojacanja. Zadnjih 2 -3 peijelazna roka dovodili potencijale od koji rijetko tko se uopce zadrzao kod nas.
  • Orc123
    6.1k

    Ne vidim problem!? Ti ga vidis?
  • SAS1987
    14k
    Odkud nama pare da ih uzmemo sveOrc123

    Ne trebamo uzeti sve. Biscan i Simic ce scoutirati i dovesti one koji imaju potencial biti najbolji od njih.
  • Orc123
    6.1k

    Da...sad sam bar siguran da necemo provizije placati i sve i svasta...treba siru sliku sagledat oko svakog igraca, potencijal i financije i onda sabrati....ne sumnjam da ce to Simic i napraviti.
  • SAS1987
    14k
    Provizije smo rijesili. Sad treba pronaci crnog beka.
  • Nolifer
    7.1k
    Sadio Mane napušta Bayern ovog ljeta... :eyes:
    Malo gas više.... :lol:
  • OsamŠest
    2.7k

    Ne znam dal je netko već spomenuo, al ima u Kustošiji jedan Senegalac.. :grin:
  • Mr Anderson
    6k
    Danas takoreći svaki drugi klub u Zagrebu i okolici ima nekog crnca. Možda se u kojem krije potencijal, vjerujem da prati netko i da će reagirati ako bude trebalo. Sjećam se kad sam prvi put gledao Ohandzu u Sesvetama, odmah sam pomislio kako je igrač za prvu ligu. Nisam znao da ga je Dinamo već bio proučio i iz poznatih razloga odbacio.
  • Mr Anderson
    6k

    Čini se zanimljiv igrač. Može i desno.
  • Krizy
    38.6k
    Ne vjerujem da imamo šanse. Taj neće otići ispod 7 milijuna eura.
  • Infinity
    15.5k
    Upravo igra desno protiv Randersa.

    Ovi su posljednjih par sezona napravili nekih transfera za 5+ milijuna eura.

    Kamaldeen Sulemana za 17m u Rennes. Na Zoni poznat kao 'crnac koji igra umjesto Orsica u Southamptonu'.

    Muci me i to sto su im transferi uglavnom u ligu petice. Tek su Ingvartsena prodalu Genku 2017. Tamo se nije snasao, ali je preko Uniona dosao do Mainza u kojem igra jako dobru sezonu.

    Mislim da ce biti papreno skup, a i da ce jos mnogi stajati u redu.
  • Sunja86
    1.1k
    Nedavno sam ga gledao protiv Brondbya slučajno jer sam odigrao taj par na kladari on mi je bas zapeo za oko ako bi ga se moglo dovest za do 5mil€ bilo bi top ja bih npr prije riskirao sa njim za 5 nego sa Friganom
    Sada koliko je to realno ne znam
    Edit:naletio sam na par članaka u kojima piše da je Marselile zainsteresiran za njega tako da ako je to istina nema gotovo nikakve šanše da se borimo s njima za njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.