• Papastrumf
    9.8k

    Mars u picku materinu, debilu.
    Dok je ovaj kreten tu, ja vise rijeci napisat necu.
  • Građanski1911
    327


    Je, ali opet... zašto je sve po starom? Nisu ti navijači prvo vratili osobu optuženu za izvlačenje 330 milijuna kuna na poziciju s koje je izvukao tu lovu, a onda ga i postavili za trenera.

    Pitanje zašto je opet sve po starom se šalje na mail ili još bolje na .
  • Sljeme
    1.8k
    koncerti, izlozbe, okrugli stolovi, izrada grafita, druženje i još sto stvari. Al to će sve smisliti i pokrenuti nekoliko ljudi, dok će većina biti na tipkovnici i srati nama kak zbog našeg stava se kupuju sličice Hajduka. I govoriti trebalo bi ovo, valjalo bi ovo, mora se ovo....Pop corn

    Uvijek ista mantra kad se udari kontra. Kaj onda imate ovaj forum ak se ne smije pisat niš na njemu? Onda daj obavijest da je na forumu zabranjena rasprava.

    "To će smislit par ljudi", a nego ko? Tisuće ljudi bude se skupilo i dogovaralo, daj ajde... Tak je uvijek bilo i sudjelujem u svemu tome na ovaj ili onaj način tak da nemoj meni te priče prodavat.
  • Mali dioničar
    14.2k
    a vise rijeci napisat necuPapastrumf

    Ne briji, čovjek je jednostavno van konkurencije.
  • Pop corn
    5.1k
    Uvijek ista mantra kad se udari kontra. Kaj onda imate ovaj forum ak se ne smije pisat niš na njemu? Onda daj obavijest da je na forumu zabranjena rasprava.Sljeme

    nitko nije rekao da se ne smije pisati, već da se ne treba samo pisati već i dati neki obol, da se može pokazati inicijativa, dati ideja.

    "To će smislit par ljudi", a nego ko? Tisuće ljudi bude se skupilo i dogovaralo, daj ajde... Tak je uvijek bilo i sudjelujem u svemu tome na ovaj ili onaj način tak da nemoj meni te priče prodavat.Sljeme

    pa da nas je bar 100, a ne 10 do 15. Kaj bi tek onda bilo. Al eto, ti buš našao kritiku kak se kupuje sličice Hajduka. Pa daj bar reci toj zeni pristojno tamo na kiosku da to makne iza, objasni joj. Pa pošalji mail Tisku. Napravi neš, a ne da to budu krivi "trovači"
  • og1986
    2.9k
    Ako majki nakon ovog posta ne dobije ban za vijeke vjekova onda valjda nitko neće nikad.
    Ovakvo vrijeđanje Dinama na forumu Dinama nisam mislio da ću vidjeti. Povraća mi se.
  • og1986
    2.9k


    Ovako ga samo podržavaš da govori još veće gluposti.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Kaj si lud,majki je zlatna krava ovdje i taj film nebus gledo nazalost
  • Sljeme
    1.8k
    Pored takve tvoje isključivosti ne prolaze nikakve inicijative osim onih koje se odnose na negativu. To je sve kaj ću napisat tu o tome.
    Sad si se ti primil sličica iz Tiska, to sam naveo kao mali primjer toga do čeg nas dovodi negativa. To nije dobro i hrpa ljudi to vidi.

    Sve aktivnosti zadnjih 2 godine su ono kaj nam treba i dalje. Zdrava tribina, navijanje za klub i ustrajnost u borbi protiv uprave. Bez obzira ko je trener i ko je na terenu, moramo bit tu, radi budućnosti kluba ako niš.
  • Crusades1986
    9.8k
    A kog bi trebo podržat??Majki2111

    S ovakvom moralnom higijenom, trebao bi podržavat jedan od dva kluba iz glavnog grada bivše države.
    Ako ne i oba istovremeno.
  • Pop corn
    5.1k
    Pored takve tvoje isključivosti ne prolaze nikakve inicijative osim onih koje se odnose na negativu.Sljeme

    Da, zato sam tako isključiv bio među onima koji su inicirali Dinamovo proljeće, izjebao se sa koncertom, izložbom, pa onda projekcijom filma. Sve je to bila negativa totalna. Jelda? Pa onda oni jebeni Palčići koji su bili totalna negativa. Pa grafiti u kvartu, tekma u Vukovaru. Učlanjivanja i sl. Vidiš u svemu tome ima mog obola u privatno vrijeme, neskromno ću reći ne malog. I onda ti tu meni soliš o negativi i da ne prolaze nikakve inicijative?

    Sve aktivnosti zadnjih 2 godine su ono kaj nam treba i dalje.Sljeme

    slažem se. Daj i ti neku predloži i pokreni.

    Sad si se ti primil sličica iz Tiska, to sam naveo kao mali primjer toga do čeg nas dovodi negativa. To nije dobro i hrpa ljudi to vidi.Sljeme

    pa primio sam se nečeg sto si spomenuo, a ja slučajno eto to isto vidio i u kvartu lijepo komunicirao na tri kioska da to ne rade i preko nekih kanala slao poruke ljudima u Tisku da su debili. hrpa sve vidi, al neće da prstom makne.
  • Pop corn
    5.1k
    S ovakvom moralnom higijenom, trebao bi podržavat jedan od dva kluba iz glavnog grada bivše države.Crusades1986

    Varaždin i Varteks? :-P
  • Crusades1986
    9.8k
    Rapid Beč i Austria Beč :joke:
  • agramZ
    2.3k
    Ako majki nakon ovog posta ne dobije ban za vijeke vjekova onda valjda nitko neće nikad.og1986

    ne smiju banirati covjeka s mentalnim poremecajem.
  • Sljeme
    1.8k

    Svi ovdje znaju ko si i ko ti kaj govori za to? 5 puta sam napisal da je to put kojim treba ić. Govorim da je negativno navijanje protiv Dinama i sve ove akcije nebi uspjele da ih nije pratilo navijanje za klub i pozitiva. U tom je bit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.