• Pop corn
    5.1k
    Pa nije Fustal Dinamu konkurencija GNK Dinamo.

    Dapače, stanje u GNK Dinamu pomaže Futsal Dinamu jer je klub izgradjen na ideji alternative pa se energija crpi upravo iz toga.

    Konkurencija su mu ostali futsal klubovi, zašto usporedjuješ klub sa klubom s kojim se uopće ne natječe?
    Mali dioničar

    Dakle ti si krivo skuzio ocito ali si tocno napisao. Futsal Dinamo jest konkurencija NK Dinamu! Em je konkurencija u ocima mnogih debila u klubu, em je konkurencija u sektoru rada sa clanovima, navijacima, medijima, marketingu.

    I zasto ne stremiti prema jednom NK Dinamu koji je profesionalno ustrojen nego se usporedivati sa Futsal klibovima koji rade sve bolje, ali ih u tim poljima odavno FD šiša.

    I da, nažalost je mali FD kad pogledamo odnos JLS prema njemu u usporedbi sa RK Zagrebom, KK Cibonom, VK Mladosti i ostalima od satnica, logistike pa do love. Al to je nama slađe da onda napravimo jednu Šalatu ili Cibonu ili kresnemo kantu. I vidis, FD nikako dalje od polufinala a brojke rastu, nema nezadovoljstva. Jebiga, kak se moze kad nema onakvih.

    Moj komentar sa je odnosio na ostale jer sigurno ima jako strucnih i kvalitetnih ljudi.SAS1987

    Daj mi dvoje takvih u klubu. Tko? Iva, Tomislav Rukavina? Bŕuno Hotko? Joj kaj vi sve pušite
  • Pop corn
    5.1k
    Zato jer naše društvo ne funkcionira na način da na natječajima ili izborima pobjeđuje najsposobniji, najbolji i najpošteniji. Lijepo zvuči priča da će se raspisat izbori pa će navijači birat najboljeg kandidata itd. Samo ne znam ko još uvijek puši tu priču. Svi mi jako dobro znamo koja se ekipa godinama muva oko kluba i čekaSljeme

    Onda da ugasimo DTSM i prestanemo gubiti vrijeme i dignemo ruke od svega? Jeben mentalitet u ovom upisu!
  • Sljeme
    1.8k
    Koja je druga alternativa?
    Jebiga stari takav smo narod. Hrvati nisu sposobni za imat državu, ali to su sad neke druge teme.
  • vjeko1701
    5.9k
    Znači Jelavić i Pripuz su jedina alternativa Mamiću? Isto kao što je SDP jedina alternativa HDZ-u, pa bolje glasati za HDZ da ne dođu Crveni na vlast.Građanski1911

    Joj kako sam alergičan na takva razmišljanja xD
  • Sljeme
    1.8k
    Napisal sam ti u komentaru prije da možemo navijat za Dinamo i borit se protiv uprave u isto vrijeme. Ne znam kak ne vidiš u kojem smo stanju danas. Sezona s Bjelicom je primjer kak smo trebali svih ovih godina
  • Eduardo
    17.6k
    Npr. da uprava kluba odluči promijeniti prefiks GNK u Četnički futbalski klub i odluči da Dinamo postane filijala ZvezdeGrađanski1911

    Napisao si dosta dobrih stvari, ali četnički klub na ovaj način dovoditi u kontekst ove rasprave je nisko.

    Uživajte u nastavku...
  • Građanski1911
    327


    Ne bih rekao nisko, nego ekstremno...
  • Somport
    556
    Ljudi, pa Bože dragi. Valjda sam 2 desetljeća mlađi od vas, ali i dalje vidim neke stvari koje nisu logične. Naravno, mislim da ima ekstremno puno stvari koje ne valjaju u Hrvatskoj, i dalje, ali napokon vam se ponudila PRILIKA. Svjetlo na kraju tunela, bez obzira bilo daleko milimetar ili kilometar.

    Za situaciju u Hrvatskoj, imamo svi skupa pravo na osnovati vlastite inicijative, grupe, prosvjede, to nam je Bogom dano pravo. Kao individue imamo mogućnost reći svoje mišljenje, bez obzira na koliko karata je posloženo protiv nas. Samo je na čovjeku odluka toga da li to hoće ili neće, nema treće opcije, nema drugih vrata, DA ili NE su jedine opcije. Neke države nemaju ni te opcije, a mi se i dalje zamišljamo što ćemo i kako. I meni je teško, znam da smo ponekad bili sramota sami sebi, ali ako vidite već te probleme, onda preuzmite inicijativu i recite ljudima u čemu je problem više.

    Sudjelujte u javnim tribinama, razgovarajte što više sa ljudima koji čak i dijele drugačija mišljenja, radite na sebi kao osobi i kao čovjeku. Tek onda se možete odrediti gdje ste i što ste. Ova situacija sa ciganima nas je vukla, tukla, razbijala, mlatila, strpala neke od nas u zatvor, ali se nismo dali zato što smo napokon odredili naš cilj.
    Nemojte odustati na takvoj ideji, zamislite da je Tesla odustao od izmjenične struje kad je Edison radio ona sranja sa životinjama.

    Bit cijele naše borbe je da pokažemo osobi da ne može prisvojiti sve sebi zato što ima para. To je bio i početak, a biti će i kraj borbe.
  • Pop corn
    5.1k
    Napisao si dosta dobrih stvari, ali četnički klub na ovaj način dovoditi u kontekst ove rasprave je nisko.Eduardo

    Sreća pa nije bilo nisko od Glavatog kako on zna sve pjesme partizana i zvezde i kako bi sa torcidom bio prvak europe. sreća pa nije bilo nisko krasti klub i unistavati sve.

    Napisal sam ti u komentaru prije da možemo navijat za Dinamo i borit se protiv uprave u isto vrijeme. Ne znam kak ne vidiš u kojem smo stanju danas. Sezona s Bjelicom je primjer kak smo trebali svih ovih godinaSljeme

    Jebiga, nemrem imati Stockholmski sindrom. Jači sam od toga, jednostavno me boli kurac za rezultate, ne navijam protiv (osim ono u Rumunjskoj kaj je bila šteta kaj smo prošli), ali niti za. Ali da mi je gušt vidjeti kad ga klepi Rijeka ili Šibenik pa on luduje na klupi, bogme jest. Jer onda vidim kako u onoj debilnoj grupi na Facebooku mu oni slijepci zazivaju smjenu, kako ga pljuju i kako se međusobno svađaju sa vjernicima. Ionako kad dobije Krasnodar će se to zaboraviti i govoriti da je Zokan bolji od Bjelice i sl.

    Navijati za Dinamo i boriti se protiv uprave mi je kao da slušam malo Ceco, malo Prljavce, malo Sasu Matića, malo Azru. Ne ide mi to jebiga. Nemre mi biti bolje da je Dinamo prvi sa Mamićem, nego pet bez njega, i da ništ se ionako nemre promijeniti i da će doći gori i da ovi ipak nešto dobro rade.
  • Građanski1911
    327
    Sreća pa nije bilo nisko od Glavatog kako on zna sve pjesme partizana i zvezde i kako bi sa torcidom bio prvak europe. sreća pa nije bilo nisko krasti klub i unistavati sve.Pop corn

    Prvi čovjek Dinama, onaj koji bi i mamu prodao za Dinamova tri boda, je u masu navrata koketirao sa Zvezdom, a mislim da je s ovim nedavnim istupom potvrdio zbog čijih je poraza kao mali udarao glavom u asfalt:

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/zdravko-mamic-ponovno-briljira-njegove-izjave-o-crvenoj-zvezdi-mogle-bi-mu-stvoriti-nove-probleme-20191207
  • SAS1987
    13.5k
    Daj mi dvoje takvih u klubu. Tko? Iva, Tomislav Rukavina? Bŕuno Hotko? Joj kaj vi sve pušitePop corn

    Znaci svi trebaju otic iz kluba. Od uprave i trenera do cistacice?

    Ja sam vec od lige za bedaka (bio sam pametan klinac ) bio protiv Mamića i cekao da odjebe od kluba. Znaci 15 godina. Na Zoni je valjda 20% postova protiv Mamića mojih i zbog njega znam vise o hrvatskom nego o slovenskom pravosudu. Zbog njega (i stadiona) pratim vase drzavne / lokalne izbore daleko vise od naših. Za vrijeme bojkota ne da nisam isao na utakmice, cak ih godinama niti nisam gledao a imao sam duboku u sebi zelju da dinamo izgubi tako da sam ocito Mamićofob :smile:

    Zelim ti kazati da ce navijači, pa i ja aktivno podrzati svaku akciju protiv uprave ali ako trenutacno nema aktivne akcije (sto je normalno jer se ceka na presudu) to ne znaci da su ljudi Mamicevci jer podrzavaju klub i zele mu pobijede.

    Trebas razumljeti da se neki ljudi boje da bi se nam mogao dogoditi Hajdukov model / scenarij. DTSM je napravio nekoliko case studya kako funkcioniraju izbori u nekim uspjesnim klubovima i Schalkeu. To je bio potez jer ce jedino tako masa shvatiti da hajdukov model nije jedini. Dobro bi bilo opet staviti te clanke(ili jos bolje napraviti neke krače) na fb / ig jer ih sigurno puno ljudi nije vidjelo.
  • Pop corn
    5.1k
    Znaci svi trebaju otic iz kluba. Od uprave i trenera do cistacice?SAS1987

    Ma cistacice i te spike ne. Ali tko je to kvalitetan tamo? Dajte mi neko ime. Tko? Bimbo? Ne znam jel moraju svi otići ili ne, to je na kandidatima da predstave i da preuzmu odgovornost.
  • Papastrumf
    9.8k
    Navijati za Dinamo i boriti se protiv uprave mi je kao da slušam malo Ceco, malo Prljavce, malo Sasu Matića, malo Azru. Ne ide mi to jebiga. Nemre mi biti bolje da je Dinamo prvi sa Mamićem, nego pet bez njega, i da ništ se ionako nemre promijeniti i da će doći gori i da ovi ipak nešto dobro rade.Pop corn

    Pa ne bi da smo mi jedini koji se bore protiv svojih uprava iz raznoraznih razloga, ali vjerojatno jesmo jedini gdje je dosta velik dio navijaca otvoreno navijao protiv kluba.
    Ja se sigurno necu nikome opravdavati zbog toga jer sam imao svoje razloge.
    S druge strane, nije normalno nekome prigovarati jer eto navija za svoj klub i jer misli da je ipak taj klub malo veci od onih koji ga vode.

    Mozemo se vratiti na pitanje koje sam ti postavio nakon Rumunjske. Kako si onda godinama podrzavao repku? Isto govno, drugo pakovanje.
    Malo je onda licemjerna “ljubav koja ne moze proc”.
  • Sljeme
    1.8k
    Nije stvar u Bjelici ili Zoranu, oni su prolazni. Prolazan je i Zdravko. Stvar je u tome da moramo gledat na budućnost, na klince... Ovakav stav tebe i ekipe je destruktivan i to se vidi u svakom pogledu. Ko bu ti navijal za Dinamo nakon godina trovanja i negative? Klinci u Tisku kupuju hajdukove sličice. Kad je to prije bilo moguće u gradu? Da ne govorim o drugim stvarima.
  • Pop corn
    5.1k
    Nije stvar u Bjelici ili Zoranu, oni su prolazni. Prolazan je i Zdravko. Stvar je u tome da moramo gledat na budućnost, na klince... Ovakav stav tebe i ekipe je destruktivan i to se vidi u svakom pogledu. Ko bu ti navijal za Dinamo nakon godina trovanja i negative? Klinci u Tisku kupuju hajdukove sličice. Kad je to prije bilo moguće u gradu? Da ne govorim o drugim stvarima.Sljeme

    Isuse kakva okretanje pile naopako? Tko je kriv kaj ti klinci nemaju tu emociju prema klubu? Mi? Ili ovi četnici u klubu? Tko pjeva "kad umotan u bilo umrem", mi ili trener Dinama? Tamo se javi u Maksimirsku 128 sa tom spikom. Pa klince bu se bar odgojilo da ne trpe ovakve lopove, da se ovo nikad ne ponovi, da treba imati kičmu, da nekad treba istrpiti nešto na nekom putu koji si postaviš. Pa neće biti pičke i otići van i srati, neće dići ruke i reći "sjaši kurta evo murte", već će se izgraditi kao ljudi i stvoriti dobre temelje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.