• Bosna86
    11.1k
    Ritam srijeda-subota nastavljamo domacom utakmicom protiv Sibenika. Nakon serije od 3 zahtjevnije utakmice, dolazi nam par laksih. Prva od njih je protiv Sibenika. Sibenik se nalazi na sedmome mjestu i dolazi nam u goste na krilima sjajne pobjede protiv Lokomotive od 4:0. Ipak, sve osim nase (uvjerljve) pobjede bi se smatralo velikim iznenadenjem. Zbog velikog broja izostanaka, ocekujemo nesto izmjenjen sastav gdje ce glavninu posla morati odraditi rezerve. U desetom mjesecu smo ih pobjedili 2:0 u gostima te ne vidimo razloga da se tako nesto ne ponovi i sutra.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (43 votes)
        Pobjeda Dinama
        86%
        Nerijeseno
          2%
        Pobjeda Sibenika
        12%
  • Infinity
    14.9k
    Mirisem danas malo prosaran sastav i dobru partiju Marka Tolica. Danas i u utorak bi mogli probati neke nove stvari, mada bez previse oscilacija, sve ispod sest bodova je podbacaj.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Očekujem ovako nešto.
    Livaković- Stojke, Perić, Gvardiol, Leovac- Franjić- Hajrović, Tolić, Mišić, Orša- Petko
  • Eduardo
    16.8k
    Ja Tolića čekam već duže vrijeme, ali nikako da dočekam. Idealna tekma da napokon dobije nešto više povjerenja i krene od prve minute.
  • Krizy
    33.6k
    Stojke zadnja utakmica 19.12.
    Ne bi me čudilo da Kastrati ili Franjić bude desni bek, Tolića i ja očekujem i nadam se da će krenuti od prve. Još sam ga stavio i u SN Fantasy.
  • Krizy
    33.6k
    Zanimljivo da smo Šibenik dobili u svih 20 domaćih utakmica, uz gol razliku 61-10
  • Carrasco
    3.9k
    Livi, Leovac, Gvardiol, KTC, Stojanović, Misic, Jakic, Majer, Orsic, Beli, Gavra

    BTW. Meni Fantasy treba zabranit, stavljam samo dinamove igrače, nesto slicno kako sam igrao i predictor... pobjeda Dinama u hendikepu pa makar igrali i protiv Reala...
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Opa, Mišić od prve
  • marcio amoroso
    31.4k
    Tolić opet rezerva, Izet također.
  • Dudu
    2.6k
    Očekivao sam konačno Tolića od prve minute, ali ajd drago mi je da ćemo vidjeti u akciji od prve minute Mišića i Belog.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    O bože. Jako lijep gol al jel nemožemo ne primit bar jednu haha
  • Dudu
    2.6k
    Au kakav gol, svaka cast
  • og1986
    2.9k
    Stalno opušteno,bez pritiska uđu u igru i onda tek kad prime gol krenu napadati.
  • Majki2111
    2.5k
    Trenutno igramo odlično. Šibenik igra iznad svojih mogućnosti. Teškomće oni ovako cijelu tekmu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mišić ako ovako nastavi bit će odlično pojačanje.
  • og1986
    2.9k
    Evo, beli zabio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.