• nkdz
    829
    Ko bu ti navijal za Dinamo nakon godina trovanja i negative?Sljeme

    i za to je kriv DTSM ili boysi?
    Nije mozda za to kriva uprava na celu s nepravomocno osuđenim ljudima koji su sve napravili da od gospodskog kluba naprave svoju privatnu igracku za zaradu love i unište identitet kluba.
    Veca je krađa taj primitivizam tih ljudi koji vode klub, cajke na proslavama i harmonike na tribini i štovanje zvezde ili torcide nego lova koja je pokradena.

    A ak ce netko prestat navijati za ovaj klub zbog toga jer mu ga je netko "zgadio" time što ukazuje na probleme i kriminal u klubu onda se treba zapitati koliko mu je uopce na prvom mjestu i bilo stalo do kluba.
  • Sljeme
    1.8k
    Krivi smo i mi i oni, a klince buš s tom spikom odgojil da ih boli kurac za Dinamo. Da navijaš za Dinamo i boriš se protiv uprave na taj način možeš jedino izgradit klince i stvorit dobre temelje.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Dakle ti si krivo skuzio ocito ali si tocno napisao. Futsal Dinamo jest konkurencija NK DinamuPop corn

    Je, ja sam krivo skužio, ti jedini kužiš.

    Da Dinamo, Osijek, Hajduk i ostali žele napraviti svoje futsal klubove kako rade Benfica, Sporting, Barcelona i ostali baš me zanima jel bi onda izniknuo Olmissum ili Futsal Dinamo.
  • Somport
    556
    Da navijaš za Dinamo i boriš se protiv upraveSljeme

    E sad tu povlačim crtu. Odgajanje klinaca se ne uključuje i otvorena borba protiv uprave. Klinca prvo moraš naučiti emociju prema klubu. To je osnovno.
  • Somport
    556
    Zamisli da klinac od 8 godina nauči "Mamiću cigane" i u školi se dere na satu. Pa danas bi ga poslali ravnatelju odmah. Sa iskustvom i istinskom osjećaju prema klubu, e tek ONDA možeš objasniti sve ostalo.
  • Građanski1911
    327
    Nije stvar u Bjelici ili Zoranu, oni su prolazni. Prolazan je i Zdravko. Stvar je u tome da moramo gledat na budućnost, na klince... Ovakav stav tebe i ekipe je destruktivan i to se vidi u svakom pogledu. Ko bu ti navijal za Dinamo nakon godina trovanja i negative? Klinci u Tisku kupuju hajdukove sličice. Kad je to prije bilo moguće u gradu? Da ne govorim o drugim stvarima.Sljeme

    Pa ne navijaju klinci za Messija, C. Ronalda i Neymara zbog destruktivnih navijača Dinama, nego zbog destruktivne uprave.

    Da ne pričam da su ti "trovači" u zadnjih par godina odlaskom na utakmice, koreografijama, izložbama, koncertima, tribinama napravili više za očuvanje Dinamovog identiteta nego ta "prolazna" uprava.
  • Sljeme
    1.8k
    Pa o tom ti pričam. Kak buš klinca naučil da voli Dinamo ako nebu navijal za njega? Pričal buš klincu o nekoj pravdi, mafiji, cajkama, dok njegovi vršnjaci kupuju sličice ovih govana iz splita... Ova koreografija koju imaš na profilnoj je upravo produkt zdrave borbe i načinja razmišljanja. To je ono o čemu pričam.
  • Majki2111
    2.6k
    Jebes statut, jebes kriminal, prvi smo, prodajemo, koeficijent, europa.Pop corn

    Stari moj, ovo kaj pričaš je po men i zabluda. Ponovit ću se i ja još jednom. U formuli 1 krše pravila. Sve je na rubi u legalnosti. Prošle godine je vrhovna organizacija za autosport FIA opalila šamar Ferrariju jer su ilegalno razvijali motor. Jesu li se ljudi okrenuli protiv Ferrarija? Jok, svi koji su navijali, navijaju i dalje... Jednostavno je kršenje pravila i bivanje na rubu legalnosti način kako biti bolji od konkurencije. Ne živi se od emocije nažalost. :sad:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Inače razdor koji se ovdje pokušava napraviti izmedju Futsal Dinama i GNK Dinama predstavljajući apsolutno sve što radi Futsal Dinamo ispravnim, a apsolutno sve što radi GNK Dinamo pogrešnim je degutantan.

    @Pop corn ja sam član FD prvenstveno zbog emocije koju imam prema Dinamu, a to je činjenica kod najmanje 80% članova FD. Neki su odustali od velikog Dinama i grade FD i prema takvima osjećam silan respekt.
  • Sljeme
    1.8k
    Koreografije, izložba, knjige, koncert i tribina za vrijeme Bjelice, slavljenje golova grafiti, to je upravo ono kak treba brijat. O tome i pričam, to nam je godinama prije falilo, a sad opet po starom.
  • Somport
    556
    Da, ali način na koji si sročio navijanje za Dinamo u prijašnjoj rečenici se suprostavlja ovome što sad govoriš. I da se mi razumijemo, kak je Tisak složen, od škole od 600 klinaca, možda 6 kupi taj paketić, jer, kao i ja prije sveg ovog, nisam imao pojma o HNLu.
  • Eduardo
    17.6k
    Sreća pa nije bilo nisko od Glavatog kako on zna sve pjesme partizana i zvezde i kako bi sa torcidom bio prvak europe. sreća pa nije bilo nisko krasti klub i unistavati sve.Pop corn

    Ne stavljaj mi riječi u usta i ne formuliraj postove onako kako ti paše i odgovara. Vidim da te 5 mjeseci hibernacije napunilo energijom pa slobodno pucaj dalje.
  • Pop corn
    5.1k
    Kak buš klinca naučil da voli Dinamo ako nebu navijal za njega? Pričal buš klincu o nekoj pravdi, mafiji, cajkama, dok njegovi vršnjaci kupuju sličice ovih govana iz splita...Sljeme

    koncerti, izlozbe, okrugli stolovi, izrada grafita, druženje i još sto stvari. Al to će sve smisliti i pokrenuti nekoliko ljudi, dok će većina biti na tipkovnici i srati nama kak zbog našeg stava se kupuju sličice Hajduka. I govoriti trebalo bi ovo, valjalo bi ovo, mora se ovo....

    Stari moj, ovo kaj pričaš je po men i zabluda. Ponovit ću se i ja još jednom. U formuli 1 krše pravila. Sve je na rubi u legalnosti. Prošle godine je vrhovna organizacija za autosport FIA opalila šamar Ferrariju jer su ilegalno razvijali motor. Jesu li se ljudi okrenuli protiv Ferrarija? Jok, svi koji su navijali, navijaju i dalje... Jednostavno je kršenje pravila i bivanje na rubu legalnosti način kako biti bolji od konkurencije. Ne živi se od emocije nažalost. :sad:Majki2111

    ... i onda će govoriti, šuti i trpi jer je svi krše pravila, kradu, ali navijaju pa ćemo i mi slijepo....

    Nema pomoći ovdje. Ja budala uopće kaj sam se opet otvorio stranicu ovu. Aj bok
  • Pop corn
    5.1k
    Ne stavljaj mi riječi u usta i ne formuliraj postove onako kako ti paše i odgovara. Vidim da te 5 mjeseci hibernacije napunilo energijom pa slobodno pucaj dalje.Eduardo

    nisam ti stavljao riječ u usta, već povlačio paralelu na koju se žmirka radi trofeja i koeficijanta i pobjeda.
  • Majki2111
    2.6k
    p.s. Nisi mi još odgovorio na prvo pitanje, uprava promijeni ime kluba u ČFK Dinamo.

    Podržavaš li i dalje momčad na terenu?
    Građanski1911

    Naravno da hoću. A kog bi trebo podržat??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.