• Pop corn
    4.8k
    Hvala i doviđenja! Ne kužio se i nema potrebe više. Pozdrav i svako dobro svima sa vjerom da progledate jednom
  • makro polo
    13
    Govana iz Splita? Ponovi si to jos jednom ali sporo. Oni mogu slavit golove, oni mogu radit izložbe, oni mogu imat šalijade, oni mogu imat koreografije, oni mogu jer su napravili da su jedno sa svojim klubom i sad djecu odgajaju u emociji. Daleko su oni od nas u ovim vremenima. Klince treba odgajat da ukazuju na sve što je krivo u društvu a ne da im se maže oči nekakvim proljećima u Europi pod vodstvom trenera nepravomoćno osuđenog lopova? Ne mogu razumjet takve ljude nit ne želim, okretanjem glave dovodiš u pitanje baš tu emociju i ljubav prema "klubu" o kojoj nonstop trubite.
  • Jurki
    8.4k
    Mamic nije dinamo. Kad osvojimo prvenstvo, prođemo dalje u Europi, napljuskamo tovare.. naravno da sam sretan. I nikad nisam navijal kontra Dinama. Ali isto tak znam da ovo kaj je sad u upravi ne valja. Nist se nebu resilo na tribini, ulici ili tu na forumu. Postoje nasrecu (nadam se) netko tko je jaci od takve uprave a to je zakon i institucije. Nisam iz Zga ali nekak sam dojma da ako padne Bandic pala bu i ova nakaradna uprava. Politika sve moze pa tak i to resiti. Drzim fige da padne ovaj pa da vidimo kaj se bu desilo.. nisu ni daltoni svemoguci.. svemu jedanput dođe kraj.. to je neminovnost. Samo njihov kraj treba ubrzati.
  • deda
    27.5k
    Dečki moram reći da sam duboko razočaran što niste u stanju održati razinu rasprave na dostojanstvenoj razini. :rage:

    Posljedice su: Majki baniran si na 14 dana, Papaštumf 3 dana.

    Također molim one koji pokreću raspravu da vode računa o svojim riječima i koje reakcije te riječi povlače. Prepotentnost, jednoumlje, bahatost nisu razlog za kažnjavanje, ali oni dovode do posljedica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.