• Mali dioničar
    14.2k
    jedan mali Futsal DinamoPop corn

    Kaj želiš reći nama Plavim prijateljima?

    Da je klub iz najvećeg grada u državi s najvećim brojem članova i navijača u sportu u kojem se natječe mali?

    Po čemu je mali? Po rezultatima ili...?

    Po budžetu nije mali, po uvjetima nije mali, po gledanosti nije mali, po medijskoj praćenosti nije mali...
  • Pop corn
    5.1k
    Kaj želiš reći nama Plavim prijateljima?

    Da je klub iz najvećeg grada u državi s najvećim brojem članova i navijača u sportu u kojem se natječe mali?

    Po čemu je mali? Po rezultatima ili...

    Po budžetu nije mali, po uvjetima nije mali, po gledanosti nije mali, po medijskoj praćenosti nije mali...
    Mali dioničar

    Mali u omjeru prema GNK Dinamu. Mali prema tome da je sve to na pogon jedne velike ljubavi i pasije. Mali u ocima mnogih drugih.

    Daleko od toga da to nije klub koji moze biti veliki primjer drugima kako se radi i sustavno raste (pa cu neskromno reci kako si ufam da sam i tu dao nemali obol i mislim dati jos obola iducih godina koje su pred nama).

    Ako ti jos treba kaj objasniti, samo reci. Jer ideja da bi ja isao minorizirati i pljuvati Futsal Dinamo je pomalo i uvredljiva, al eto, i to se mora istrpiti u raspravi, a kamoli ne svjesno trpljenje Mamica u rukavicama.
  • Bosna86
    11.6k
    To donosi sve nazalost samo napredak njima, ne klubu.Pop corn

    Znaci da Dinamo bude peti, Mamići i ekipica bi pružili ruku i dali ključeve kluba i rekli, evo vam klub pa se igrajte ... U kojem ti svijetu živiš da mi je znati
  • Zambatine škude
    2.1k
    Mamić je govno i lopov koji je sa svojim prijateljem Bandićem jako sjebao Dinamo ali napravio je neke dobre stvari koje vrijedi zadržati i još unaprijediti, pogotovo omladinsko školu.SAS1987

    Pa dobro, jel vi mislite da je baš Mamić taj koji je napravio dobru školu u Dinamu kad svi to tak ponavljate? Kad to Dinamo nije stvarao vrhunske igrače i na kojem to natjecanju nije imao pola repke koji su u njemu potekli, ili barem igrali jedan ozbiljan dio karijere?

    Glavonja općenito čuva narativ kako je Dinamo počeo i završava s njim. On je donio trofeje, dotad ih nije bilo, on je osnovao Boyse i pod njim je valjda Dinamo prvi put u povijesti poslao europski faktor. Meni nije jasno da mu te priče i dalje prolaze kod dobrog dijela navijača.
  • Pop corn
    5.1k
    Glavonja općenito čuva narativ kako je Dinamo počeo i završava s njim. On je donio trofeje, dotad ih nije bilo, on je osnovao Boyse i pod njim je valjda Dinamo prvi put u povijesti poslao europski faktor. Meni nije jasno da mu te priče i dalje prolaze kod dobrog dijela navijača.Zambatine škude

    On je i vratio ime Dinamo. Gledao ja video iz emigracijskog press centra.

    Znaci da Dinamo bude peti, Mamići i ekipica bi pružili ruku i dali ključeve kluba i rekli, evo vam klub pa se igrajte ... U kojem ti svijetu živiš da mi je znatiBosna86

    U svijetu gdje se ne donose zaključci na temelju onog sto nitko nije rekao. Ne mislim to i nigdje to nisam rekao, al ne mislim da mi je draze da je Dinamo prvi sa Mamicem nego peti bez njega sto ti jesi rekao!
  • Sljeme
    1.8k
    Navijanje protiv kluba i stav da moraju iz kluba otić svi do zadnje čistačice nas vodi u propast. Ne vidim problem u tome da navijači slave pobjede kluba, a u isto vrijeme ukazuju na greške uprave. Mamić nije Dinamo niti bu ikad bil. Kaj se tiče odlaska Mamića i mantre o poštenju u visokom biznisu u našoj državi, to su priče za naivne. Pogotovo ako ga preuzmu oni o kojima se priča da budu. Sjaši Kurta da uzjaši Murta.
  • Bosna86
    11.6k
    gphsdrskgbqhko08.jpeg

    Izvini stari, podcijenio sam te, isprika svim dobronamjernim ljudima koji su mi govorili da se ne raspravljam s tobom jer to nema smisla... Nastavi po svom, a ja neću vise tusiti temu... Nema smisla vise, osjećam se kao da pričam s djetetom od 16 g koji vidi samo jednu stranu medalju i slijepo vjeruje u to
  • SAS1987
    13.5k
    Pa dobro, jel vi mislite da je baš Mamić taj koji je napravio dobru školu u Dinamu kad svi to tak ponavljateZambatine škude

    Dinamo je uvjek imao i uvjek ce imati dobru skolu. Nitko ne kaze da ju je Mamic osobno napravio, samo kazemo da su neke stvari bile dobre i treba ih zadržati.

    Ovo ce ti potpisati i Vlatka i Antolic i Amra i Mirko i reci da samo ti tak nastavis misliti. A oni ce odraditi sve kaj treba Međugorju, napredak oko smjestaja Vile Regine i slično, imat ce mir je imaju para, proracun je ok, imaju rezultat i mogu se braniti iza toga. Jebes statut, jebes kriminal, prvi smo, prodajemo, koeficijent, europa.Pop corn

    Konkretno sam kazao da ljudi poput antolica trebaju otic (znaci predsjednik, amra koja nema nikakvih kompetencija za rad u klubu i Vlatka). Moj komentar sa je odnosio na ostale jer sigurno ima jako strucnih i kvalitetnih ljudi.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Mali u omjeru prema GNK Dinamu.Pop corn

    Pa nije Fustal Dinamu konkurencija GNK Dinamo.

    Dapače, stanje u GNK Dinamu pomaže Futsal Dinamu jer je klub izgradjen na ideji alternative pa se energija crpi upravo iz toga.

    Konkurencija su mu ostali futsal klubovi, zašto usporedjuješ klub sa klubom s kojim se uopće ne natječe?
  • Građanski1911
    327
    Sjaši Kurta da uzjaši MurtaSljeme

    Ne razumijem zašto se ne bi raspisali izbori pa neka se na njima kandidiraju i Kurta i Murta i Lurta i neki tko ne završava na "ta"

    Ili se ljudi boje promjena pa radije imaju poznatog Mamića (jbg, takav je, kakav je, barem smo prvaci i igramo Europu), nego nekoga nepoznatoga tko bi mogao krasti još više od Mamića (jel to uopće moguće?)

    Najgori argument kod nezagovornika promjena je "Svi su oni isti" ili "Svi bi krali da se nađu u Mamićevoj situaciji"... takvi argumenti više govore o osobi koja ih iznosi...
  • Sljeme
    1.8k

    Zato jer naše društvo ne funkcionira na način da na natječajima ili izborima pobjeđuje najsposobniji, najbolji i najpošteniji. Lijepo zvuči priča da će se raspisat izbori pa će navijači birat najboljeg kandidata itd. Samo ne znam ko još uvijek puši tu priču. Svi mi jako dobro znamo koja se ekipa godinama muva oko kluba i čeka.
  • mniokl
    254
    Imam ja pitanje za tebe ali isto sumljam da ćeš odgovoriti.Dinamovi navijači bi trebali navijati protiv Dinama?Ili?Samo da se zna živim za dan demokratskih izbora u klubu,da ne bi bilo krivih interpretacija.
  • Građanski1911
    327


    Za Dinamo.

    Sad je na meni red:

    "Dinamovi navijači bi trebali ignorirati pljačku Dinama i uništavanje Dinamovog identiteta, jer eto mi smo tu da podržavamo momčad na terenu, a s kriminalom u pravi neka se bave institucije i pravosuđe?

    p.s. Nisi mi još odgovorio na prvo pitanje, uprava promijeni ime kluba u ČFK Dinamo.

    Podržavaš li i dalje momčad na terenu?
  • Građanski1911
    327


    Znači Jelavić i Pripuz su jedina alternativa Mamiću? Isto kao što je SDP jedina alternativa HDZ-u, pa bolje glasati za HDZ da ne dođu Crveni na vlast.

    Sve mi se čini da smo mi navijači Dinama zaslužili Mamića na čelu kluba, Bandića na čelu grada....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.