• E46
    225
    Vidi se da ne pratis ocigledno nogomet kad se cudis sto bi Stanisic trebao bit treci stoper, nije da je to igrao godinu dana u Bayeru, Baturina i Sucic nisu nuzno 10ke cak bi rekao da je Baturina vise osmica ali ne volim na nogomet gledat brojevima na dresu po poziciji. Samo sa ovim sastavom se moze igrat visok presing i brza tranzicija.
  • Paggini
    10.7k


    Ma samo da stavi normalna krila, vec ce uvesti revoluciju u nasu igru...
  • Paggini
    10.7k
    I ova propaganda u HRT studiu, covjek bi pomislio da smo super tekmu odigrali
  • Dudu9
    596
    Petković odluka da ne zabije nego ide iznudit penal, kakav je to napadač da takvo što napravi?
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Ovo nije dobro ostarilo


    5-B31-D0-FC-B0-F5-4-C3-F-BB3-A-971-B7494-C561.png
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nije mi jasno vađenje Kovačića koji je bio daleko najaktivniji naš igrač u veznom reduMedford Hernan

    A čemu ga raubati, riskirati ozljedu, utakmici gdje gubiš 3:0, a za 4 dana imaš utakmicu koju moraš dobiti.
  • emilperska
    4.4k

    Sad ti tek vidim profilnu..
    Predivna slika, nisam to nigdje prije vidio :cool:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Predivna slika, nisam to nigdje prije vidioemilperska

    Univerzalna, mnoge "grupacije" ju koriste :smile:
  • Tongo Doumbia
    3k
    A sad, hlađenje.

    U jednu, baš veliku ruku, mi je nekako drago što smo prizemljeni. Ne, naravno da se nisam nadao da ćemo biti devastirani sa 3-0.

    Ali, ovaj poraz donosi jednu novu sliku.

    U idućoj utakmici, odnosno protiv Albanaca, morat ćemo napasti. To znači izići s pravom, napadačkom postavom, odigrati i odgledati pravu Hrvatsku simfoniju. Dakle, Hrvatska, bez taktiziranja, bez prilagođavanja, bez fejk desetki, fejk devetki, fejk krila koje ulaze u sredini i otvaraju neke prostore i svakojake pičke materine. Zbog toga iskonski mrzim prve utakmice na prvenstvu.

    Dalje. Drugi kontekst zbog kojeg mi je drago, što nećemo gledati ove Uvijek Vjerni Lidl glave ispred ekrana. Sada više nema Joze iz Kassela, Barice iz Freiburga, koji su potegnuli odavde i odande. Naravno da volim sve Hrvate ovog svijeta, ali mi je stvarno bilo mučno slušati te razne najave ovih dana, a onda slušati idiote u javnom eteru.

    Euforija se isprala ko modra galica, sad tek kreće ono pravo. Igraj naša Hrvatska!
  • serbus
    3.8k


    Pogledao je ako ima suigrača u boljoj poziciji.
  • emilperska
    4.4k
    I ove Dalčićeve amaterske fore da na 0:3 iskoristi 4 od 5 zamjena su bas teski amaterizam.
    Ne znam jel previd, jel ga ovi nobelovci od pomocnika krivo savjetuju ili si je zabrijao da mu ne treba ta peta izmjena pa je 3 turnusa izmjena spičkao na 4 zamjene, ali na 0:3 ne napravit sve moguce izmjene je besmisleno..

    Kakvu poruku salje Ivanusecu, Pjaci, Baturini, Sosi, Pasalicu itd..
  • dzg7
    276
    Vidim tovari bilo sa udarnim na tekmi ,nije vise da Bog da sve izgubili
    Nisam vidio ,jel su našli bi sa krpom od grupe ?
  • Ivan B
    49
    Brođani su bili
  • serbus
    3.8k

    Kaže Kustić nikih problema da se tovari vrate ali nema pirotehnike ...
  • Medford Hernan
    138
    sve ok ali u ovoj situaciji gdje je prvenstvo tek počelo mislim da još najmanje15-20 minuta nebi puno naštetilo njegovom tijelu.
    Bio je vidno nezadovoljan izmjenom i to se vidjelo dok je izlazio.
    Brozović sa druge strane igra rekreativnu ligu i njemu bi puno više trebalo da ga se odmori..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.