• Crusades1986
    10.3k
    Nerealan rezultat po meni, nismo bili ni blizu dobri, ali imali smo 2-3 jako dobre šanse ovakvi nikakvi.

    Broza na klupu, Budimira isto, Gvardiola na stopera.

    Nije ovo još ništa gotovo, i dalje možemo proć, imamo velike šanse za to.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Petkovica u prvu, i Majera u sredu.
  • Orc123
    6k
    Nit smo nakon portugala bili za naslov, nit smo sad za otpis. Odavno smo ustanovili da ova repka moze izgubit gotovo od svakoga ali isto tako i pobijediti svakoga. Vidjet cemo dalje. Sve je jos u nasim nogama.
  • NitkoBitan
    13.5k
    E moj Petko... to se u stotinki bez razmisljanja pospremi u mrezu umjesto prtljanja.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nerealan rezultat po meni, nismo bili ni blizu dobri, ali imali smo 2-3 jako dobre šanse ovakvi nikakvi.

    Broza na klupu, Budimira isto, Gvardiola na stopera.
    Crusades1986

    Da...oni osim golova su imali još jednu čistu šansu.

    Budimir promaši loptu doslovno na gol liniji
    Kova se boji pucati sa 20m
    Stanišić puca u blok, poslije onaj fliper
    Promašili penal, gdje se nismo smjeli dovesti u situaciju da se ta prilika ne zabije...

    Zaslužena pobjeda španjolaca, al 3:0 je prestrogo!

    Kovačić i majer svijetle točke.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Moze samo objasnjenje zasto Rodri nije dobio crveni, znam da je uputa kako je penal dovoljna kazna ali ovo je bio prekrsaj kad Bruno samo treba gurnuti loptu u prazan gol.
  • miro
    3.5k
    Ma dajte ljudi, pojela nas je Španjolska taktički. Samo to. Da su trebali dat još gol-dva, dali bi...

    Samo pamet u glavu protiv Albanije i onda jedna prava tekma s Talijanima
  • čovjekjogurt
    134
    Sad će damage control i priča kako smo bili dobri drugo poluvrijeme a realno su Španjolci prestali igrati i čekali kraj. Da su nastavili igrati bilo bi 6-0 kao u Elcheu.
  • Crusades1986
    10.3k
    Nepopularno mišljenje (možda): sva odličja smo osvojili na svjetskima, a na europskima lošije prolazimo jer je koncetracija nogometne kvalitete ovdje veća.
  • Medford Hernan
    138
    Utakmica u kojoj je sve krenulo krivo.
    Španjolci nas kaznili i zabili na brzinu 2 gola i poslije se teško vraćati.
    Nije mi jasno vađenje Kovačića koji je bio daleko najaktivniji naš igrač u veznom redu.
    Petko ko Petko, ništa neočekivano.
    Sada treba napraviti 3-4 promjene, ali poznavajući Dalića ulazi Perišić i eventualno Sosa a Gvardiol na stopera.
    Španjolci me uopće nisu impresionirali, a pobijedili nas 3-0,žalosno!
  • SjevernaStrana
    1.2k
    A odgovorio si sam sebi hahah.. penal je dovoljna kazna...
  • Paggini
    10.7k
    europskima lošije prolazimo jer je koncetracija nogometne kvalitete ovdje veća.Crusades1986

    Turska 2008, Njemacka 96e, Portugal 2016, pa ubacio bih i grupnu fazu 2012 - sve ovo je bilo jako dobro s nase strane i baksuzluk enormni, ne bih to zvao nekvalitetom s nase strane
  • Crusades1986
    10.3k
    ne bih to zvao nekvalitetom s nase stranePaggini

    Ma nije nekvaliteta, samo mislim da je kvaliteta veća na EP nego na SP. I da se zato više mučimo.
  • vjeko1701
    6.1k
    Perišiću, Hrvatska ti nije osobni rehabilitacijski centar ko Hajduk. Ako mašeš svakom igraču i stalno tražiš pas, slobodno neki i vratiš. Nisi tu da pucaš iz svake situacije niti da cijela momčad igra za tebe.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Kad se dogodi neki debakl pa klinci tradicionalno moraju stati pred kamere :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.