• NitkoBitan
    13.5k
    Improviziranje sa krilima tradicionalan problem hrvatskog nogometa. Lazne desetke i devetke... glupost.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Albance gazimo i onda radi stara veza Sile Osovine… remi, pošteno, idemo svi dalje
  • Crusades1986
    10.3k
    Sad tek vidim Budimira kod trećeg gola.

    Kao borac, radi presing, kida se, životinja ovo ono.

    Umjesto da ju izbije glavom vilo gdje on poskoči alibi. Plus još Pongračić pusti čovjeka od 172cm da mu se prikrije iza leđa.
  • Tongo Doumbia
    3k
    i na sve to ja moram slušati kako je najbolji otkad je ušao. Nevjerojatno dosadan i moronski stav hrvatskog naroda i tradicionalno idolopoklonstvo, jer eto, Rusija, prije Francuska, Brazil ...

    Pa jebemu život. I ja sam ga volio i volim, ali nije to to.

    Pa jel mogao doć na okupljanje, ako već ima želju biti dio cijele priče, reći Daliću " Šefe, trenirat ću i biti podrška mlađima", prihvatiti ulogu mentora kao Vida, ili Ćorluka u Rusiji, a ne da ulazi prije dva igrača koja iza sebe imaju duplo bolje sezone, jer eto, zasluga
    ...

    Kako možeš biti toliki egotriper, kako, kako?

    Brozović, identično. Pa posljednja ozbiljna natjecateljska utakmica mu je bila City i finale LP 2023. I na ovakvo izdanje se upozoravalo odavno.

    Zašto su kod nas igrači mladi do 25-e godine? Zašto Majer ne može u vezni red s 26 godina? Zašto? Na neke stvari stvarno ne mogu ni zamisliti dobiti odgovor.
  • E46
    225
    Livakovic
    Stanisic Sutalo Gvardiol
    Juranovic Majer Kovacic Sosa
    Baturina Sucic
    Kramaric

    Izvest ovo protiv Talijana i Albanije i sta bude bit ce
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kad sam se raspisao još jedna stvar - dupla kazna

    Razumijem u nekim situacijama, ali mi je sasvim nejasno da ako se igrač X nađe u 0.99xG situaciji, a igrač Y ga namjerno s leđa obori i penalom ga spusti na 0.79xG… kako to jebeno nije kažnjivo crvenim kartonom?
  • dd29
    289
    Meni je pozlilo kad sam vidio da je petko uzeo loptu za penal, kažem starom da će puknut potpuno isto kao u finalu lige nacije jer je takav, mora nešta dokazat nekome, ne bu njemu niko branil 2 puta.
  • Paggini
    10.7k
    Livakovic
    Stanisic Sutalo Gvardiol
    Juranovic Majer Kovacic Sosa
    Baturina Sucic
    Kramaric
    E46

    Hahaha sta je ovo?
  • emilperska
    4.4k
    Mi smo danas i na ovom Euru bili dosad kao Hajduk/jogurt..
    Brojali su se navijaci na tribini, navijaci na ulici, atmosfera ovdje, atmosfera ondje, slali avioni u ZG po janjce, ocekivalo se od invalida Perišića da glumi Robbena iz 2013, za Modrica s 39 godina se mislilo da je isti kao Modric s 31, Brozov avanturizam na tekmama razine 1.HNL se gurao pod tepih..
  • Captain America
    15.2k
    Meni je pozlilo kad sam vidio da je petko uzeo loptu za penal, kažem starom da će puknut potpuno isto kao u finalu lige nacije jer je takav, mora nešta dokazat nekome, ne bu njemu niko branil 2 puta.dd29

    Ono u Ligi nacija je bilo podcjenjivanje. Ovo danas nije ni približno loše kao taj penal.
  • E46
    225
    Sta ti konkretno nije jasno?
  • über alles
    1.5k


    Bolje od ovog dns s obzirom na kakav tip igraca imas,nemozes igrat ono kaj nisi.
  • Paggini
    10.7k
    Bolje od ovog dns s obzirom na kakav tip igraca imas,nemozes igrat ono kaj nisi.über alles

    Stanisic kao treci obrambeni, tri 10ke u vezi, kova kao 8 i krama u napadu, sve valja
  • E46
    225
    Upravo to, mora se improvizirati s onim sto imas, ne mozes igrat 4 3 3 ili 4 2 3 1 ako nemas brza krila za to. Ako vec imamo bekove koji su solidni u napadu a losiji obrambeno(Juranovic, Sosa) zasto ih ne stavit na bokove i stavit iza njih 3 stopera Gvardiol je svakako kvalitetniji na stoperu pri iznošenju lopte, Sutalo na zadnjeg i desno Stanisic koji je to svakako igrao u Bayeru. U vezi Kovacic koji je bio solidan danas i Majer da se konacno prebaci u vezu jer nema budućnosti na krilu. Baturina i Sucic kao najmoćniji trkacki za presing da budu iza Kramarica i nema zime. I protiv albanije krenit od prve minute maksimalno ozbiljno.
  • über alles
    1.5k


    Nisam reko da je idealno i ja bi sam promjenio neke igrace ,al takva postava nam vise pase s obzirom na igrace koje imamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.