• deda
    26.3k
    Već n-ti put si ovo napisao i mislim da se jedini ovdje time baviš pa te moram pitat, zbrajanje para od Uefe ok, ali od transfera od kojih je upitno koliko ostaje u klubu, kakvog to smisla ima? Tu su provizije, rate i rikverci, čemu onda zbrajanje medijskih iznosa?NORTE

    Jebe mi se za Dinamo, sport i rezultate, ja volim samo pare. :cool:
  • vjeko1701
    5.9k
    Imam pravo slobodno se setati ulicom i zbrajati ovogodisnji koeficijent.

    Da nismo malo krivo mislili svih ovih godina. Nije teta iz racunovodstva nego DEDA IZ RACUNOVODSTVA!
  • serbus
    3.2k
    Kažu da je jutro pametnije od večeri ali ne i u ovom slučaju.
    Vidim i dalje potičeš zbrajanje koeficjenta :)
  • Infinity
    14.9k
    Treba se zalagati da se nogomet igra samo da bi se igrao. Ukinuti rezultat, pobjednike, tablice i sve pizdarije, pa tako i koeficijent. Zasto bi nekome trebalo biti bitno da je bolji? Oh, wait... Pa to je smisao sporta.
  • Neki tip
    18.4k
    Imam pravo slobodno se setati ulicom i zbrajati ovogodisnji koeficijent.vjeko1701

    Kaj će biti sljedeće, htjet ćeš posvojiti @Infinityja da radi izračune?
  • Neki tip
    18.4k
    Ukinuti rezultat, pobjednike, tablice i sve pizdarije, pa tako i koeficijent. Zasto bi nekome trebalo biti bitno da je bolji?Infinity

    Tak je. Kao djeca u vrtiću. Radost igranja. Ne broje se golovi, bitno da se dobro istrčiš na zelenoj livadi.
  • Infinity
    14.9k
    Zna on to i bez mene, al lijepo zvuci ovo da me se jos uvijek moze posvojiti. U cvijetu mladosti :rofl:
  • Infinity
    14.9k
    Tak je. Kao djeca u vrtiću. Radost igranja. Ne broje se golovi, bitno da se dobro istrčiš na zelenoj livadi.Neki tip sa Zapada

    Ma bas tako, zasto bi se natjecali, svadjali i nabijali komplekse jedni drugima. Dusa mi se para kad vidim Ronalda kako place nakon poraza. Zasto su ljudi tako okrutni?
  • nkdz
    825
    lijepo zvuci ovo da me se jos uvijek moze posvojitiInfinity

    nemam pojma koliko je pametno posvojit te, ko bi ti se naplacao cuge kad te se pusti van u izlazak :D
  • Mali dioničar
    13.4k
    Zvonimir Magdić nije volio kad je postignut gol jer je to prekid igre.
  • Dino
    2.1k

    Kod striceka Majkija u vrticu ce naucit kak raspolagat novcima u izlasku.
  • nkdz
    825


    dobro, necemo sad napraviti ekstrem iz @Infinity :D u taj vrtić ga nebi pustio :D

    bilo je fakat ludih tema i odgovora ali raspravljati o posvajanju Infinity-a je neka nova granica :D :D
  • Infinity
    14.9k
    raspravljati o posvajanju Infinity-a je neka nova granica :D :Dnkdz

    :lol: :lol: :lol: Definitivno

    nemam pojma koliko je pametno posvojit te, ko bi ti se naplacao cuge kad te se pusti van u izlazak :Dnkdz

    Zaradjujem sam za sebe, al kad si vec spomenuo, mogao bih se lako priviknuti na djeciji zivot :rofl:
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.