• vjeko1701
    5.9k
    Si ti oko ili u hr saboru? Bude sad krenula rasprava o četnicima i partizanima? Nekako sve miriše na to...Imaš neke logičke argumente ili ti sve svaka rasprava svodi na pokušaj diskreditacije na osobnoj razini?

    I hvala na komplimentu, mada nije teško biti moralno superioran u određenom društvu. Ne treba se vraćati na raspravu o igračima koji igraju za dinamo, mislim da je tamo svatko rekao što je mislio.
  • og1986
    2.9k
    Ti bi trebao manje sjediti ispod drveta nego Buda.
    Ni ti nisi imao logične argumente. Koji ni nemogu postojati u raspravi o navijanju. Logika na vrhuncu iliti kako je netko već rekao, pokušaj racionalizacije nelogičnih odabira. U redpill community još nazvano hamstering.
  • vjeko1701
    5.9k
    Bilo je ovdje jako puno logičnih argumenata. Napredak lige, koeficijent, potencijalno jačanje domaće konkurencije. Bilo je i više emotivnih od kojih je primarni bio veća povezanost s nekim hr gradom i klubom od povezanosti s nekim danskim ili švicarskim. Druga stvar je kaj se to sve ignoriralo i krenulo na osobne napade.
  • Bosna86
    11.5k
    Kod nas navijačka rivalstva praktično i ne postoje... Nešto malo s tovarima i tjt

    Juce sam privatno razgovarao sa kolegom @BlauDivision pa on govori kako u Njemačkoj navijači idu i po 50 kilometara okolo samo da zaobidju grad ili stadion rivala... Slične primjere je i @marcio amorosonavodio
  • serbus
    3.5k
    kako bi franjo rekao https://www.youtube.com/watch?v=EegYwLB8rS0 :)

    tak nekak je i za vjeku :) netreba napadati grubo :)
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa čovjek u kvizu neće da odgovori na pitanje jer je odgovor ime rivala :grin:
  • BlauDivision
    463
    Kako u svemu tako i u "mržnji " zaostajemo jako puno za ostatkom starog kontinenta. Tu smo na dnu tablice jer kod nas se u većini slučajeva mržnja odnosi na ultras-ultras relaciji a u ostatku zapadne Europe gdje nogomet way of life za kompletan stadion a ne samo tribinu Sjever. Tamo u istoj mjeri mrze i oni sa sjeverne i ono sa zapadne tribine. Navijači PAO su izjavili kako bi više voljeli da Olympiakos ispadne u 2. ligu nego da oni osvoje Ligu Prvaka :rofl: to se zove mržnja
  • BlauDivision
    463
    slučaj Köln:lol: to je i više od mržnje haha
  • serbus
    3.5k


    Znači ne gledaju da će oni iduće godine ić direktno u ligu prvaka :) , to je nevjerojatno kako su medijski isprali glave kod nas sa tim koeficjentom. Ja stvarno ne znam gdje navijači tako žestoko prate taj koeficjent kao kod nas.
  • BlauDivision
    463
    Mi smo još u fazonu "Mi Hrvati" ...mlada nacija, mlada država, demokracija u nastajanju. To se sve može razumjeti
  • BlauDivision
    463
    https://youtu.be/EXe_93qmm70 na 4:37 covjek daje primjer mržnje a kod nas Tovari pri rođenju dobiju autobusku kartu za ZG u jednom smjeru a kvazi mrze naš više od četnika
  • Neki tip
    19k
    Kako ne igraju isto natjecanje kao mi , ok nisu ušli svi ove god ali mogli su.serbus

    Nisam napisao da ne igraju isto natjecanje, nego da ne igramo jedni protiv drugih, bitna razlika. :)

    Ako bismo igrali, pa ne treba valjda objašnjavati..

    Također sam napisao da ne želim da budu uspješniji od Dinama, već da pobijede u srazu s onima s kojima imam manje zajedničkog - npr., ne dijelimo državu. :)
  • og1986
    2.9k

    Pa kako se mogu mrziti šta im nije bolje da bude " Napredak lige, koeficijent, potencijalno jačanje domaće konkurencije" by vjeko. :lol: :lol:

    Oni su još zapadnije od nas i liberalniji, ali možda nisu dovoljno putovali, hmmm :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Čekaj, vi zbilja prezentirate manjak mržnje kod nas u odnosu na zapadnije države kao nešto loše? Svaka čast nama. zapadniji od zapadnijih...

    Baš se neki englezi, španjolci il ne znam tko treba brinuti oko koeficijenta ili napretka lige. Da, u istoj smo situaciji ko oni. Jbt, još ne možemo u istu rečenicu niti sa Belgijom a i Škoti nas šišaju...jednom ako budemo imali ligu u nekih top 7-8, onda se možemo uspoređivati sa zapadnima.

    Uostalom zbilja netko mržnju radi navijanja za nogometni klub ovdje predstavlja ko nešto normalno ili dobro? Da izbjegavaš grad po 50 km samo zato jer je od rivalskog kluba? To je svijet u kojem hoćete živjeti? Vi ili još gore vaša djeca? Ako da, neka vam ga ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.