• Mali dioničar
    14k
    Tekst iz 2018. Kad se već citira Bundesliga. Ali kaj oni znaju...

    https://www.google.com/amp/s/amp.scroll.in/article/870171/champions-league-is-a-weak-bundesliga-hurting-bayern-in-europe

    “This huge gap is a problem for the Bundesliga, but also for Bayern.”

    Bayern are Germany’s sole remaining Champions League side – compared to England’s five teams – in the last 16.

    Borussia Dortmund and RB Leipzig both failed to make it past the group stage.

    In order for Bayern to continue competing on the European stage, they need genuine domestic rivals.

    “It would be good if alongside Dortmund and Bayern, a third team constantly reached the Champions League,” said Bayern striker Robert Lewandowski.
  • og1986
    2.9k
    Engleska liga je zadnjih 20 godina najjača liga svijeta pa u Europi bljesnu svake prijestupne. Dok je Bayern u usporedbi sa englezima div.
  • Mali dioničar
    14k
    Znači to kaj si pročitao u tekstu ti ništa ne znači. Ok.
  • Kwedi
    3.8k
    Vrlo argumentirano. Englezi u Europi svake prijestupne.
  • BlauDivision
    463
    Naravno kako im je važno ali sportski dnevnici ne daju tomu naslovne stranice, ne stavljaju to u prvi plan, ne razglaba se o tome kao kod nas vjerovatno zbog toga što uvijek dobro stoje na tablicama, ne trebaju se brinuti iz kojeg pretkola će početi naredne sezone. Nitko to ne predstavlja kao normalno ali treba se naglasiti kako je potpuno obrnuta slika nogometne europe od one kakvu nam predstavljaju ovi naši takozvani novinari. Da se kod nas dogodi slučaj gdje neka osoba na nekom kvizu na HRT ne želi izgovoriti riječ Split samo zato jer je žestoki navijač Dinama, Vlada RH bi sazvala izvanrednu konferenciju za novinare, Mislav Togonol bi tome problemu posvetio emisiju gdje bi Davor Šuker bio gost broj 1
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne mogu znati kaj bi naši mediji radili ali to me ni ne zanima. Odavno ne gledam ni ne čitam ništa od medija, dnevnika, portala itd jer je sve goli kurac click bait novinarstva. Vrhunac naših je da napiše članak o fiktivnoj grupi sa Zvezdom ili da zbraja milijune od transfera. Isto tako nisam taj koji povlači usporedbe s njima jer me nije briga. Pa da smo jedina nacija na svijetu koja je ujedinjena sa leptirićima i dugama kad su u pitanju naši predstavnici u Europi, ne bi me bilo briga. Samo zato jer si jedini ne znači da si lošiji. Zbilja mi je zadnja stvar s kojom se opterećujem ta dal navijač Uniteda simpatizira Everton u EL....ili navijač Bayerna, Bayer. Boli me k...
  • serbus
    3.5k
    Pa da smo jedina nacija na svijetu koja je ujedinjena sa leptirićima i dugama kad su u pitanju naši predstavnici u Europivjeko1701

    Jesi baš morao doći do duginih boja :) :) a krenuli sa koeficjentom.
  • vjeko1701
    5.9k
    Coefficient pride parade!
  • Neki tip
    19k
    Coefficient pride parade!vjeko1701

    O koeficijentu razmišljaj u svoja četiri zida!
  • deda
    27.5k
    Boli me Jackson za koeficijent. Samo pare
  • NORTE
    9k
    Samo parededa

    Već n-ti put si ovo napisao i mislim da se jedini ovdje time baviš pa te moram pitat, zbrajanje para od Uefe ok, ali od transfera od kojih je upitno koliko ostaje u klubu, kakvog to smisla ima? Tu su provizije, rate i rikverci, čemu onda zbrajanje medijskih iznosa?
  • The Undertaker
    3.9k
    Novac je novac. Teti u računovodstvu svejedno je otkuda dolazi. Troši se iz jedne gomile. Kad plate jacuzzi Vargi (ako na to ciljaš) ne piše na uplati otkud je novac došao.
  • NORTE
    9k
    Kad plate jacuzzi Vargi (ako na to ciljaš)The Undertaker

    Naravno i to je način isisavanja Dinamovog novca za privatne potrebe, ali nisam na to ciljao ovaj put, mislio sam na provizije menadžerima igrača (i offshore firme uzet u obzir) i to da iznos transfera plasiran u medije uopće ne mora biti točan, a transferi se isplaćuju u ratama u godinama koje slijede.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa dobro,al to je kod svakog kluba situacija
  • The Undertaker
    3.9k
    Generalno, na osnovu navedenog u drugoj optužnici, novac od transfera u punom iznosu sjedne na Dinamov račun. Jasno da to nisu uvijek cifre kao u novinama jer novinari često nagađaju. Kako se dalje troši, drugo je pitanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.