• Mr Anderson
    6k

    Vidim da nekima treba crtati, ne znam jesu li "bukve" ili jednostavno nisu upoznati s nekim od slavnijih citata iz jednog od ponajboljih filmova s ovih prostora.
  • Paggini
    10.3k


    Opet, smanji s patroniziranjem i molim te reci nam gdje se ovdje mahalo antidemokratskim metodama.

    Jer neslaganje s igračem koji je toliko zadužio Dinamo da može pred 30k ljudi tražiti pljesak za kriminalce u Dinamu nije antidemokratski, po zadnjoj definiciji demokracije.
  • Sajla
    4.1k
    sve ovo s Petkovićem je samo još jedan u nizu primjera kako ljudi žive u svom balonu i ne vide ništa izvan njega, ili se bar tako prave.
    nije bitno što je stvarno i što je istina, nego percepcija. i to je istina za sve nas, makar si govorili da znamo što je točno i ispravno. neki crvi i gusjenice na dupetu imaju dvije velike fleke koje izgledaju kao oči da bi odvratili predatore jer tako liče na zmiju, ili im bar skrenuli pažnju od svoje prave glave. mimikrija - stvara se percepcija da si nešto što nisi, ali to za promatrača postane stvarnost pa se ponaša prema tome što percipira. tako su se i neki pravili da "daju klubu" i rade u njegovom interesu. jer u prvaku države koji igra u LP se ima kaj krasti, u prvaku treće lige centar baš i ne toliko. zato u prvaku države rade dobro plaćeni profesionalci koji za to primaju itekako pristojne cifre, dok u trećoj ligi centar ljudi u klubu doista daju od sebe, a financijski za to ne primaju ništa. da direktor u firmi sklopi unosan posao i donese firmi brdo novca, tko bi imao protiv da takav ima veliku plaću i dobar bonus? ali kad je pohlepa tolika da se uz to još mora sa strane zamračiti višestruko više... zar bi htjeli raditi u takvoj firmi? zašto onda u nogometnom klubu ne vrijede ista pravila? zato što pijavica ne ubija svog domaćina, već mu "samo" ne da da bude onoliko jak koliko može biti?

    i zato ne mogu razumjeti da netko danas piše kako je bilo tko od tih ljudi Dinamu nešto dao. mislim, davao sam ja iz svoga novčanika i u zamjenu dobio jučerašnji dan - i isplatilo mi se. i još brojni drugi su dali višestruko više. ali oni koji su sastavili i potpisali klupsku sistematizaciju radnih mjesta (da samo to spomenem i ne idem dalje) u kojoj samo što ne piše da predsjednik uprave može biti samo ona kojoj prezime počinje s "P" a završava s "eras" - što su oni dali? a da višestruko nisu zauzvrat ne dobili, već još i uzeli, oteli i otuđili! možda se to iz igračevog životnog mjehura ne vidi, a možda se ignorira baš kao što i mi u privatnom životu ignoriramo neke mane svojih prijatelja, rodbine, poznanika, pa onda imamo ono što smo jučer čuli na proslavi naslova.

    jebiga, šteta. izgleda da su neki dobro na svom dupetu nacrtali te oči pa neki stvarno misle da su opasne zmije u pitanju. ali nisu, već su obični crvi i drago mi je da je ima ljudi koji su tu mimikriju pročitali, pa kad već ne ide šakom među stvarne oči, onda barem ide cipela među one lažne oči nacrtane na dupetu.
    i ja ću za onog frenda zažmiriti na jedno oko jer me se ne tiče što nije dobar muž, prihvatit ću što sam zbog toga licemjer, pa proširiti to i na kapetane. ali jebiga Petko, jebiga Aki - šteta. zapljeskat ću vam opet, ali baš šteta.
  • emilperska
    4.3k

    Pervan je vječan.

    "Neka se preruši u vojnika, vojnik je dobar.."
  • Mr Anderson
    6k
    Previše se sere, glumata i filozofira, to je sve što ću reći još na ovu temu.
  • blubach
    18
    Čitam sve ovo i samo se smijem koja količina nebuloza i pretjeranih reakcija s obje strane.
    A smijem se zbog toga što si razmišljam: ako nam je najveći problem što se igrač (koji nam je ipak dosta dao) zahvalio dvoje kriminalaca (koji su ipak više uzeli nego dali) u lošem trenutku (a stvarno je užasan trenutak), onda mi nemamo brige za budućnost sljedećih 10 godina.
    S*ebo je, jbg. Nije najgora stvar koju je neki igrač učinio, a da mu se oprostilo.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ohladite malo svi koji napadate Bruna. On je dao više Dinamu nego sve uprave zajedno i mi piskarala po forumima. Dao je Dinamu svoje najbolje godine,MarK

    Dinamo je bez Petkovića igrao ligu prvaka, osvajao naslove i davao reprezentativce.

    Petković bez Dinama nema ni jedan trofej, ni jedan naslov, ni jedan nastup u eurokupovima i ni jedan nastup u reprezentaciji.
  • Str1nger Bell
    858

    Neki ljudi koji su sad u klubu i na tribini su dali za Dinamo onoliko kolko Petkovic nece da jos 3 života zabija i asistira.
  • superhik
    10.6k
    Nije najgora stvar koju je neki igrač učinio, a da mu se oprostilo.blubach

    Da, nije da je recimo nonšalantno izveo penal protiv najvećih rivala koji su na kraju osim utakmice dobili i medijski zamah, a naša ekipa moralno se našla u glibu i trebalo joj je puno vremena nakon toga da se vrati.
  • Droljo
    6.4k

    Šta ti sad briješ? Znači gotovo je? Petko je pedro i nema nazad?
  • superhik
    10.6k
    očito nisi shvatio moj upis. Petković nije bezgrešni nogometni Bog kako ga neki ovdje shvaćaju, da mu to daje za pravo ljude postavljati na mjesto ušutkavanjem i u trenutku kad svi slave dvostruku krunu vaditi iz prošlosti lopove koji su pokrali klub.
  • Droljo
    6.4k
    Ajd dobro
  • blubach
    18
    e da, to sam htio reći, ali sam smetnuo s uma...
    Jel to samo meni to ušutkavanje duplo gore od te bezvrijedne pohvale ili?
  • Kepec
    5.1k
    Da je nakon ušutkavanja krenuo sa zahvaljivanjem i hvalospjevima treneru, igračima i nama navijačima ne bi bio problem.
    Ovako kada je ušutkao tisuće ljudi samo da kaže lijepe riječi za jedne od najvećih grobara Dinama onda već imamo problem.
  • Fićo1986
    993
    Pretjerujete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.