• Nino Bule
    12k
    Tko je ocekivao da ce bruno sad mjenjat misljenje ocito nije pratio brunu odkad je dosao u dinamo
  • Mali Zeus
    10.5k
    Tko je ocekivao da ce bruno sad mjenjat misljenje ocito nije pratio brunu odkad je dosao u dinamoNino Bule

    Pa nije stvar u mišljenju nego očito on ne kuži neke stvari.
  • Marley
    1.1k
    Kuzi on sve itekako, ali to je jace od njega, to je takva sorta sta ces :grin:
    Nemojte uopce dovodit u pitanje njegovu inteligenciju. To je jedan par cipela, a karakter je nesto drugo.
    Bruno je brutalno pametan decko, vjerujte. Isto tako je dobar ko kruh. Aliiii karakterom je malo kompliciraniji, blago receno, poseban u svakom smislu :sweat:

    Eto znam da vas ljuti sve skupa ovo, ali nemojte mu puno zamjerat. Znamo kakav je i nema smisla sad od toga i dalje dizati preveliku halabuku. Toliko od mene o ovoj temi, dobro jutro svima :smile:
  • Majki2111
    2.8k
    Nemojte uopce dovodit u pitanje njegovu inteligenciju. To je jedan par cipela, a karakter je nesto drugoMarley

    Ovo je zapravo jako zanimljiva tema. Inteligencija je kao mozak, snalaženje s novim situacijama u životu. a karakter je mozak+emocije, kako ih doživljavaš i kako reagiraš na njih. Užasno kompleksna, ali korisdna tema. Pogotovo za one koji još se ne znaju ili pokušavaju spoznati samog sebe, svoje vrline i mane.
  • The Undertaker
    4.5k
    Pa, koliko ja znam, postoji više vrsta inteligencije. Socijalna inteligencija očito nije Petkova jača strana.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Uvijek mi je bila dobra ekipa - ako je kriv neka sud tako odluči i donese presudu.

    Sud donese presudu - a oni opet o tome da postoje tijela koja će odlučiti je li netko nešto uzeo što nije smio.

    Ako sud donese presudu koja još tijela postoje. Ili ide ono sudovi su ionako korumpirani itd., svi znamo pravu istinu.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Petko je u pravu. Opcenito on kao netko ko je dao Dinamu puno i kapetan je kluba ima pravo reci svoje misljenje kao sto navijaci imaju pravo zvizdati. A ko se ljuti uvali mu kruti.

    Dize se prasina oko gluposti. Decko je rekao sto misli, pa nije ovo diktatura da svatko ko ne misli isto treba biti lincovan.
  • The Undertaker
    4.5k
    Nije problem da li je Petko u pravu ili nije i što misli ili ne misli. Poanta je da postoji mjesto i vrijeme kad je nešto primjereno reći a kad nije.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Dize se prasina oko gluposti. Decko je rekao sto misli, pa nije ovo diktatura da svatko ko ne misli isto treba biti lincovan.DiddyGuela

    Dobro je da ovo ama baš nitko nije rekao.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Meni je draze da je imao muda to reci punom trgu nego kurvinski ici najprije novinarima.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zasto se bas zahvalio Vlatki i Barisicu? Sta nije Antolicu ili recimo Mamicu?

    Ako si mangup budi mangup do kraja.
  • The Undertaker
    4.5k
    Opet ti u krivo. Nije stvar muda već (promašenog) trenutka.
  • DiddyGuela
    1.3k


    To je tvoj osobni dojam. Kao sto je moj osobni dojam da je trenutak bio pravi. Stvar je u tome da neka određena grupa ljudi namece kada i sto je nesto pravo ili krivo. On je rekao svoje, pobrao je zvizduke i idemo dalje. Sta se durite ko placipicke.
  • Zagi
    5.8k
    Nitko ti niš ne nameće. Ljudi imaju svoja mišljenja.
    Petko je dobio slobodu govora, ljudi su odreagirali iskreno.
  • Marley
    1.1k
    To ti je ono kad si pametan, imas visok IQ, ali napravit ces/reci nesto sto mozda nije u tvom najboljem interesu. I svjestan si toga, ali svejedno ces to napraviti. Jer su ti stavovi jaci od toga. Jer nisi populist. Osobno, stoput ga vise cijenim i volim zbog toga sto je takav, nego da ima vrhunsku socijalnu inteligenciju, a po svemu drugome da je nula.

    Ne slazem se s tim njegovim potezom, jer ide mu samo na stetu kao sto vidimo, ali me isto tako nimalo ne cudi.

    Kao igraca, a jos vise kao osobu, cu ga podrzavati uvijek. I kad zasere i kad je sve idealno itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.