• Blueshadow86
    1.2k
    To je bila samo jedna od gluposti koju si napisao. Mogu još izvući koji biser iz tvojeg teksta, ali idem s nadom da ćeš i sam to uvidjeti. Sretno.
  • Klenx
    4.5k
    Jucer jedan od najvecih (ako ne i najveci - gledano na uspjesima i doprinos ekipi) kaze na proslavi nesto sto nije trebao u tom okviru i nakon toga dobije toliki hejt.BeckaSkola

    Dobio je hejt, sasvim zasluženi. Znaš zašto? Zato jer je to bio - kretenski potez.
    Sinoć je Zagreb doživio nešto što nije imao skoro 20 godina. Nevjerojatnu sinergiju između navijača i njihovog voljenog kluba, jedinstvenu atmosferu u kojoj je ime "Dinamo" odjekivalo cijelim gradom popraćeno tisućama baklji. Atmosferu koja nije slavila samo sportski uspjeh, već zajedništvo i ljubav prema klubu koje je povezivalo sve generacije koje su jučer bile u korteu i na trgu.
    Od male djece, do ljudi u jeseni života.

    Slavio se Dinamo. Ne Bruno Petković, Arijan Ademi, Fran Brodić, Velimir Zajec, Mirko Barišić ili Vlatka Peras. Dinamo. Oni su svi sporedni likovi plave priče.
    Ovo sve što se događa oko Dinama posljedica je toga što su oni koji su godinama trpili torturu svojom voljom, ljubavi prema klubu i ustrajnošću poklonili prvo sebi, a onda i svim Dinamovcima.

    I eto, majstoru je u tom trenutku strašno bilo važno spomenuti Mirka Barišića i Vlatku Peras.
    Nosačicu kuverti i olinjalu mumiju koji su uspjeli izgubiti izbore koje su slagali prema sebi i koji su toliko voljeni i poštovani da nisu uspjeli naći 35 ljudi u svojem krugu koji će dignuti ruke za njih i bili spremni zgaziti sve pred sobom na koji god način samo da te izbore osvoje.
    Kretenski potez.

    Idemo dalje. Spominje se tu da ga je Vlatka Peras ostavila u Dinamu i da bi na tome trebali biti zahvalni. Zašto? Kakav je to čobanski mentalitet?
    Vlatka Peras je plaćena od strane Dinama da se bori za Dinamove interese. To joj je (bio) posao. Da zadrži Bruna Petkovića u Dinamu. Ne usluga koju je napravila njemu, pa eto, 2 dana nakon što je dobila otkaz jer se digla optužnica protiv nje da je Dinamovom lovom kupovala igrače konzole i jacuzzije zaslužuje prozivanje svog imena pred 20 000 ljudi.
    Kretenski potez.

    Možemo gledati sa strane da je on sebi u glavi završio karijeru u Dinamu i hoće novi izazov, pa je s tim htio isprovocirati novu garnituru da ga lakše puste. Opet je kreten jer ima smiješnu klauzulu u kojoj se Dinamo ništa ne pita.

    Ako odlazi, umjesto da ode kao ikona grada i kluba, on će otić sa kretenskom izjavom.
    Ako ostaje, opet je kreten, jer više neće nikad dobit pljesak dobrog dijela stadiona.
    Na kraju krajeva, da nije bilo tih ljudi sa svojom energijom koje si ušutkavao kako bi spomenuo grobare Dinama, vjerojatno bi ti isti ljudi koje si spomenuo otjerali Dinamo u provaliju. I rezultatsku, i financijsku. Toliko im je i stalo do Dinama da se nisu udostojili doći na proslavu naslova na koju su bili pozvani.
    I zbog tvojeg kretenizma danas se vode rasprave jesi li kreten ili nisi, i pola medija ima članke o tvojoj kretenskoj izjavi.
    Umjesto o erupciji koju je Zagreb doživio.

    S koje god strane gledamo, Bruno Petkoviću ispao si - kreten.
  • NKDZ86
    513
    Ovog puta je Bruno ispao-klaun!
  • Keyser Soze
    8.6k
    Jučer me jako naživciralo ono kaj je Petković rekao, ali sam danas svejedno ispunjen jer sam vidio sretne ljude koji su slavili dinamovštinu, a to ne može pokvariti nikakva izjava o Vlatki Peras i Mirku Barišiću.
  • bluelions
    261
    Bruni je malo ta "slava" razjebala njegov iznad prosječni mozak. Izabrao je najgori trenutak da se zahvali ekipi koja je njemu donijela puno toga (velike novce, dopustili mu njegov ego i još određene stvari) a nas navijače mučila nekih 20ak godina i uz to pokrala klub. On je tu više gledao sebe, oprostit će mu se. Ali ovo je definitivno klaunski ispalo. Stvarno mu nije to trebalo.
    Za kraj: igrači odlaze (tako i Bruno), uprave prolaze
    Hvala svima na lijepom slavlju nakon 17 godina posta. Dinamo Zagreb!
  • masacusec
    3.2k
    Neka petković voli vlatku, mumiju, mamića i ostale zločince koji su pljačkali Dinamo 20 godina, ali to tako javno frajerski pokazivati. Čisto preseravanje!
    OK, dečko ima muda, dečko ima stav, ali tako kretenski nešto napraviti i izjaviti pred čitavim Zagrebom nakon što smo se konačno riješili okupacije…
  • MarK
    322
    Ohladite malo svi koji napadate Bruna. On je dao više Dinamu nego sve uprave zajedno i mi piskarala po forumima. Dao je Dinamu svoje najbolje godine, dio je možda i najveće Dinamove generacije, gledao je kako svi odlaze samo on ostaje, ima apsolutno pravo zahvaljivati kome hoće. Niti je prije bilo sve crno, niti će sada biti sve ružičasto. Dobro je netko tu napisao, pojedinci se ponašaju kao partizani 45., izbrisali bi svu povijest koja se ne poklapa s njihovim idejama ili samo iz mržnje prema nekome. I znajte nešto, svi oni rade za lovu, nitko ne volontira iz ljubavi prema klubu. Neki su bili korumpirani prije, siguran sam da će jednom neki drugi biti opet, naravno ne svi već pojedinci. Bruno je zreo čovjek, dovoljno je dugo u klubu i zna odvagnuti tko je za što zaslužan.
  • Nino Bule
    12k
    Dobro je netko tu napisao, pojedinci se ponašaju kao partizani 45., izbrisali bi svu povijest koja se ne poklapa s njihovim idejama ili samo iz mržnje prema nekome.MarK

    Daj prestanite glupe floskule pisat i ukljucite bar malo mozak, kakvo brisanje povijesti ? Tko o tome uopce govori ? Pa nije se brunu zvizdalo jer je neke velike povijesne istine vadio nego se zvizdalo hvaljenje perasice i barisica jer velika vecina navijaca bas njih dvoje vidi kao razlog ovako lose sezone di ih je bolio kurac kako ce dinamo proci nego je bilo bitno zadrzat fotelju.
  • scooniepenn
    2.2k

    Nisam se do sada odlučio napisati nešto na temu Bruninog obraćanja, no ovaj upis me ponukao. U startu ću reći da ja u onoj "pozitivnoj ludnici" tamo to ne bih izjavio jer je logično da će se interpretirati na način kako je većina ljudi interpretirala i ne mislim da je bilo vrijeme i mjesto. No, ja sam s obzirom na sve što je izrekao njegovu izjavu vidio malo drugačije. Prvo se na pozitivan način osvrnuo na promjene i na novi Dinamo, zatim je spomenuo Mumiju i Perasicu (jasno naglasivši da niti s jednim od njih dvoje nije posebno dobar), da bi na kraju maksimalno podržao novo vodstvo na čelu s predsjednikom Zajecom. Iz svega dosad što znamo o Bruni meni to podosta djeluje da je u jednu ruku i testirao javno mnijenje, a čak i ako nije želio je simbolično zatvoriti jedno poglavlje. Da, riječ je o poglavlju za koje je svakom pravom Dinamovcu drago da je završilo, ali to je povijest našeg voljenog kluba i nemamo je se zašto sramiti. Ovo pljuvanje po Bruni meni je osobno smiješno, jer ako je itko pokazao karakter i vjernost to je bio on. Ostali nositelji su prošlo ljeto "pobjegli glavom bez obzira" iz velike ljubavi prema modroj boji. Ono na što sam morao reagirati je ova neistina koju iznosiš, a to je: "Neka petković voli vlatku, mumiju, mamića i ostale zločince koji su pljačkali Dinamo 20 godina". To je tvoje proizvoljno tumačenje bez ikakvog uporišta u stvarnosti.
  • Zagi
    5.8k
    To je tvoje proizvoljno tumačenje bez ikakvog uporišta u stvarnosti.scooniepenn
    Doduše , to bi se isto moglo reći za gotovo cijeli tvoj post.
  • scooniepenn
    2.2k
    Jedino što je u mom postu moje tumačenje je vrlo jasno naglašeno da je tumačenje, a to je ovo niže.

    Iz svega dosad što znamo o Bruni meni to podosta djeluje da je u jednu ruku i testirao javno mnijenje, a čak i ako nije želio je simbolično zatvoriti jedno poglavlje.

    Sve ostalo su činjenice. Slobodno napiši što je ostalo moj osobni dojam.
  • Oluja
    3.8k
    Moj mali osvrt na temu Petkovic: Svi ste se zalili jer nema demokracije jer je glava bila tu i radila sto je htjela.
    Jucer jedan od najvecih (ako ne i najveci - gledano na uspjesima i doprinos ekipi) kaze na proslavi nesto sto nije trebao u tom okviru i nakon toga dobije toliki hejt. Fakat ne mogu vjerovati.
    BeckaSkola

    Pa ako je demokracija ne znači da se svi moraju slagati sa svima. On u demokraciji ima pravo reći što hoće a ostali imaju pravo složiti se s izrečenim ili ne. U ovom slučaju se ne netko ne slaže i reakcije su u skladu s tim. U demokraciji možeš reći sto želiš ali i snositi posljedice za izrečeno.
  • Mr Anderson
    6k
    Mi jesmo za demokraciju, ali ne da svatko priča šta hoće.:meh: :rofl:
  • Paggini
    10.3k
    Mi jesmo za demokraciju, ali ne da svatko priča šta hoće.:meh: :rofl:Mr Anderson

    Pa ajde molim te izvadi mi točno gdje se ovdje Bruni trazila kazna/zabrana ili ista slicno? Lik je rekao svoje, mi smo rekli svoje, to je demokracija, zašto se pravite blesavi cijeli dan?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Mi jesmo za demokraciju, ali ne da svatko priča šta hoćeMr Anderson

    Svatko moze pricat sta hoce, ali se podrazumijeva da postujes neku razinu razuma i bontona. Vikat masi "Tisina!" kao da su psi koji laju il djeca koja se deru je neprimjereno, a zahvaljivat osobi koja je 20 godina u Dinamu zahvaljujuci izuzetnim sposobnostima oralnog zadovoljavanja je glupo i nepotrebno. Sta je to Vlatka dala Dinamu da joj se treba zahvaljivat? Koliko sposobnijih ljudi od nje postoji... ucila se na Dinamu a na kraju naucila kako krast.

    Barisicu se zahvalit jos i ajde nekako, pravit cemo se da je dobar starcek koji je u 50tak godina valjda nesto dobro za Dinamo napravio pa ga pukla ludost u starosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.