• masacusec
    3.2k
    To je tvoje proizvoljno tumačenje bez ikakvog uporišta u stvarnosti.scooniepenn

    I sam znaš da je to tako, da je bruno petković vječiti apologetik familije mamić, no to jednostavno svi hipnotizirajuće zaboravljamo jer eto bruno petković donosi trofeje, bruno petković jebe mater crvenim medijima, jer bruno petković zabija brazilu na svjetskim prvenstvima, jer bruno petković naziva klaunovima kompleksirane tovarske mitomane......
    Ova njegova dosljedna lojalnost bivšoj upravi ne umanjuje njegov veliki doprinos današnjem Dinamu, no tolika, birat ću riječi, naivnost koja izlazi iz njegovih usta, samo mi potvrđuje onu: drž se lopte, a ne mikrofona!
    Petković je igračina i pol za Dinamo, naš najjači igrač, no u nenogometnom kontekstu me podsjeća na luku modrića. Indoktrinacija je zajebana stvar!
  • ShanKu
    443
    Možda je samo zahvalan prošloj upravi jer su ga doveli u Dinamo još kao malog i sada prije nešto godina, i omogučili mu da bude to kaj je, osigurali mu sve. Tako sam ja to shvatil. I onda nakon tog najavil Zajeca.
    (I ja sam im isto jako zahvalan jer su se maknuli od Dinama. :sweat: lakše se diše)
  • mali M
    4k
    Neznam zašto se razgovaramo u krajnostima? To se radi u nedostatku kvalitetnog argumenta i narušava cijelu raspravu. 99% ljudi (uključujući i mene) koji osuđuju što je Petko rekao ne osuđuju Petka kao nogometaša, kao reprezentativca i njegov doprinos Dinamu. Skoro svi su rekli da je ispao klaun za izrečeno i to mu nije trebalo. Šta se odma ide u nekakve odvjetničke taktike. Doslovno se osuđuje što je rekao, taj trenutak, tu večer na bini. Omalovažio je borbu koja traje 20 godina i dobio za to kritiku... Skoro nitko ne spominje njegovu ulogu ili zasluge za Dinamo, ne znam zašto se to uopće koristi kao argument. Kad jedna strana krene u krajnost automatski vuče tipkovnica bojnu sa druge strane i onda nema kraja.
    Btw. Ja mislim kao i @Kujtim Shalla da je on u glavi već jednom nogom izvan Dinama pa je htio ispast frajer sa glupavom izjavom. Ovo "tišina" neću ni komentirati jer je zvučao kao pijani bedak, što je vjerojatno bio.
  • Droljo
    6.4k
    Ovo "tišina" neću ni komentirati jer je zvučao kao pijani bedak, što je vjerojatno biomali M

    Došao tu točno to napisati. Bio je pod šusom i istreso se. Ni prvi ni zadnji... Jebiga, da je nezgodno, je.
  • IceMan
    1.6k
    Pa onda je mogao reći ono što svi znamo da zapravo misli, pozdrave poslat bjeguncu u Međugorje i iskreno više bi ga cijenio jer bi bar rekao jasno i glasno kaj misli neovisno o tome kaj nas 99,9% misli drugačije.
  • Sljeme
    2k
    Ovo "tišina" neću ni komentirati jer je zvučao kao pijani bedak, što je vjerojatno bio.mali M

    Ne znam kaj on misli ko je da se ima pravo tak bahato postavljat. Teški debilizam, pogotovo ono kaj je dalje uslijedilo od njega i onda od Ademija koji ga je podržal. Definitivno klub mora vodit brigu ubuduće o tome kom se daje mikorofon i okvirno kaj se govori na takvim događajima. Nemreš pustit pijanim igračima da trkeljaju gluposti.
  • IvanS
    77
    Previše galame oko gluposti.
    Da je mogao malo pripaziti, mogao je. Bubnuo je i ostao živ.

    No, ima x komentara gdje mu žele sreću u drugom klubu zbog te izjave! Wtf?

    Svi se uvrijedili.
    Čovjek na svim mjestima pokušava ukloniti govor mržnje. Pa tako Riletu prigovori zbog pjesme o Rijeci, tako na dočeku reprezentacije "smekša" publiku zbog Livaje (da, čak i to), uputi zahvale Barišiću i Perasici i sl.
    Takav je.

    Želi iza sebe ostaviti čistu situaciju.
    OK, ovo na proslavi je moglo i drugačije, ali jbt do kada će se sada o tome lamentirati?

    Bilo, prošlo, idemo dalje. Naravno, s Brunom u sastavu!
  • Majki2111
    2.8k
    Ja sam puno puta bio izviždan. Doduše, rijetko zbog rečenica a nešto više zbog igara koje sam pružio na travnjaku, jer nekada ne ide kako sam to zamislio. Jesu li me zasmetali zvižduci? Nisu, ali nije mi bilo drago. Jednostavno, trebamo biti svjesni kako se ne živi od danas. Da postoje osobe koje su napravile rezultate s Dinamom. Ako su uzeli nešto što nisu trebali, to će se već raščistiti na mjestima koja su predviđena za to. No, ne možemo osporiti ogroman broj godina koje su dali Dinamu. I da taj je Dinamo zadnjih godina napravio velike stvari u rezultatskom smislu. Mislim da je najmanje što sam mogao jest zahvaliti im se i svemu tome. Uostalom, mislim da nam generalno treba malo više zahvalnosti za neke stvari koje su se događale prije. Nemam kontakt s Mirkom Barišićem i svjestan sam kako je red da dođu novi ljudi s novom energijom i ciljevima. Sasvim normalan slijed je i odlazak Vlatke Peras iz kluba. Nemam benefit od Vlatke i Barišića i želim da je Dinamo svakog dana bolji i zdraviji, ali treba se zahvaliti onima koji nisu bili tu. Iskreno, želim da jednog dana Arijan Ademi i Bruno Petković ne budu izviždani zbog nekoliko loših partija nego da imamo na umu koliko su dali DinamuBruno Petković
  • flexXy
    2k
    Oni su krali, ali i nama dali
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ako su uzeli nešto što nisu trebali, to će se već raščistiti na mjestima koja su predviđena za to.Bruno Petković

    Ako je Mamić pravomoćno osuđen, a Mirko kao predsjednik kluba potpisao odluku da klub nije oštećen onda se to već raščistilo na mjestima koja su predviđena za to. Smatrao sam te inteligentnijim dragi Bruno.
  • Juznjak
    3.3k
    Iskreno, želim da jednog dana Arijan Ademi i Bruno Petković ne budu izviždani zbog nekoliko loših partija nego da imamo na umu koliko su dali DinamuBruno Petković

    Nek se on stavio u istu rečenicu s Ademijem, priča o tome koliko je dao Dinamu, tj. po ovome bi se reklo da se smatra legendom kluba, ali bitno da je stavio smiješnu klauzulu u ugovor. Ee moj Bruno, ne rade to igrači koji iskreno žele da se o njima jednog dana priča da su puno dali klubu.
  • NKDZ86
    513
    Bruno ne seri, nije bilo ni mjesto ni vrijeme za to. Zahvali im kad oces u svoje ime u nekom intervjuu ili konferenciji i bok
  • Nino Bule
    12k
    Sve smo vec prosli, rekao je svoje (di nije trebao), navijaci su rekli svoje, sto se tice terena puno je dao dinamu i bilo bi izvrsno da ostane.
  • Paggini
    10.3k
    Bomboni mu iz usta ispadaju o navijačima cijelu sezonu i o "sinergiji" koju imaju s igračima i onda pokaže toliku nagluhost za borbu tih istih navijača na proslavi i umjesto da poslije tih zvižduka stane, malo, osvjesti barem dijelom zašto je dobio zvižduke, ne, on double-downa na ono što je rekao.

    Pa jebemu mater Bruno.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Bruno još jednom potvrdio koliko nogometaši mogu biti glupi. Kao potvrdit će se na mjestu predviđenom za to.
    Pa već je potvrđeno, jesi čuo za pravomoćnu presudu!?
    Nije mu bilo drago za zvižduke, ali je još jednom potvrdio što je rekao, što znači da nema blage zašto je uopće izviždan. Veli red je da dođu novi ljudi, nije red nego su morali doći da se klub izliječi od karcinoma.

    Uglavnom najbolje je da prestane kenjati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.