• Mali Zeus
    10.5k
    Upravo to si meni inputirao.Neron53

    Nisam, ali dobro. Čovjek nekad pročita što želi pročitati. Nema potrebe da nastavimo.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Znam da mi je ovo prvi upis i da nisam relevantan nimalo, ali...
    Hoćemo li onda zamjerati i zviždati Zajecu jer je obje te osobe pozvao u ložu i htio im uručiti medalje jer očito misli da su i oni zaslužni za ovaj naslov?

    Petko nije odabrao pravi trenutak za ovo, definitivno, taj dio mu malo zamjeram, ali nije rekao ništa strašno i neoprostivo. Nije ispao dvoličan i to respektiram i nadam se da ostaje u Dinamu i sljedeću sezonu.
    blubach

    Sve pogođeno. Valjda ljudi misle da bi on trebao govoriti samo ono što im se sviđa, ići im niz dlaku, valjda bi bili sretniji da nam je kapetan beskičmenjak.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Dobro jutro ljudi,nadam se da mahmurluka nije jebem i da cemo svi skupa progurati i ovaj tjedan pa valjda novo opijanje slijedi i subotu nakon i za vrijeme reala . Hvala vam svima za one scene sinoc. Toliko sam videa dobio sa proslave da je bilo ludilo. Sto se tice Petka, a sta reci . Nisam mogao vjerovati da je izabrao onakav dan da se zahvaljuje ,Ma nezelim ni ime im spominjati. Ima pravo , Ali kao sto su mnogo napisali nije bilo ni mjesto ni vrijeme. A sad ,mislim da je to rekao jer je na odlazku. I kao sto je kolega napisao,onda nek se to sto prije rijesi. Da mi nadjemo zamjenu pod hitno. 2,5 neka on i ekipa stave na stol.pa nek trazi i dogovara se mimo kluba. To nije tesko ,ili zelis ostatovo je na stolu, odgovoru do tad. U suprotnom ,2,5 po dogovoru osim ako mumija i sekretarica nisu dogovorili nesto jos gore za klub. A sve je moguce
  • Laugreano
    1.7k
    Hvala sto si nas podsjetio Petko. Bez brige, nikad necemo zaboravit sto su napravili Dinamu.
  • jedan u nizu
    6.8k
    S obzirom da je krenuo s hvalospjevima za bolje sutra, novi dinamo, novi pocetak, zatim se prisjetio stare garniture i onda opet krenuo hvaliti novu upravu, nebi se cudio da je to napravio samo kako bi svi culi kakvo je javno misljenje o Barisicu i Peras, a kakvo o Zajecu j novim ljudima.
  • BeckaSkola
    62
    Moj mali osvrt na temu Petkovic: Svi ste se zalili jer nema demokracije jer je glava bila tu i radila sto je htjela.
    Jucer jedan od najvecih (ako ne i najveci - gledano na uspjesima i doprinos ekipi) kaze na proslavi nesto sto nije trebao u tom okviru i nakon toga dobije toliki hejt. Fakat ne mogu vjerovati. Po meni jako licemjerno. Da nije bilo Petkovica bili bi vjerovatno iza tovarije i sta bi onda imali za slaviti osim DP i Zajeca? Ne kazem da je veci od kluba. I sam priznajem da nije trebao bas to jucer govoriti ali covjek ima svoje misljenje i pri tome stoji i ne okrece se kako vjetar puse. Jedan u zoni dobije hejt jer govorio kako je Z.M. "spasio" uz pomoc Siemensa i Barisica Dinamo od bakrota i dobije ban?! Toliko o demokraciji ... Ako nastavimo tim tempom necemo imati vise dugo razloga se sprdati sa "Udrugom NH"....
    #petkoostani
  • Blueshadow86
    1.2k
    Bez uvrede, al dosadni ste više s tim hashtagovima - BrunoOstani, PetkoOstani i ostalim dječjim, otrcanim i "modernim" glupostima.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Hrpa mamlaza, pazi ti čuđenje zašto ga se popljuvalo.Neki su valjda prespavali sve ove godine,dno dna

    I apsolutno potpis na @Blueshadow86 i gori od djece
  • marcio amoroso
    33.8k
    Jedan u zoni dobije hejt jer govorio kako je Z.M. "spasio" uz Pomosic Siemensa i Barisica Dinamo od bakrota i dobije ban?!BeckaSkola

    Zona je od prvog dana postojanja bila jasna kao dan. Veličanje mamića će biti sankcionirano banom i tu nema trunke demokracije. Kome se ne sviđa može se odjaviti i više nikada ne prijaviti.
  • superhik
    10.6k
    jedno je načelo demokracije u kojem svatko ima pravo glasa, a drugo je načelo traženja alibija za krađu kluba.

    Točno bi me zanimalo kako bi BP reagirao da ga iz kluba sutra pozovu na razgovor i kažu mu: Moramo isplatiti Peras otpremninu, uz to DORH je našao nezakonitosti u plaćanjima kluba sa njene strane i klub je financijski oštećen. Zbog toga ti moramo smanjiti plaću za 60%, tu je novi ugovor, hoćeš ga potpisati?
  • Paggini
    10.2k
    nakon toga dobije toliki hejt.BeckaSkola

    Jel vama treba stvarno pojasniti opseg kriminala kojeg su ti ljudi izvodili u zadnjih 25 godina?
  • BeckaSkola
    62
    Oprosti ali zivimo u 2024 godini. Ako je to za tebe "moderna glupost" onda stvarno ne znam vise. Slobdno se vrati unazad i kominiciraj putem telefaxa ili goluba listonosa. :grin:
  • Jos-Optimus
    788
    Kada nešto radiš da bi se okoristio, iskoristio i otuđio - to nije spašavanje.
  • IvanS
    77
    Najte kaj zameriti ali čime je to Bruno nagovijestio da odlazi??? Baš naprotiv, dao je zamah novoj upravi i novim ljudima.

    To što je spomenuo određene osobe ne smije i ne može biti razlog da mu tu pola foruma želi sreću u drugom klubu!
    Wtf?

    Trebao bi biti prioritet zadržati i Brunu i Baturinu i dovesti još koje pravo pojačanje, a ne tu tjerati iz kluba takvog igrača zbog tamo neke izjave.
    Da li je to toliki grijeh sada? Ili?

    Ne treba kvariti stanje i atmosferu koja je zavladala na svim razinama i koja je zalog za bolju budućnost kluba.
    Dajte progledajte čovjeku kroz prste i dajte mu podršku, ako ništa onda za sve što je ove sezone učinio da bi nam klub bio tu gdje jest!
  • cibona
    1.8k
    Ako je to za tebe "moderna glupost" onda stvarno ne znam viseBeckaSkola

    Pa naravno da je to glupost. S tim heštegovima #petkoodlazi, #petkoostani ispod svakog posta, ponašate se ko mala djeca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.