• Neki tip
    19k
    sporedno.. nije poanta u tome koliko nas je za ili protiv toga, već kako doći do toga da možemo izabrati put kojim želimo da ta naša klub-udruga pođe.
  • agramZ
    2.3k
    ima pravo biti biran neograniceno.. to neko ogranicenje nema smisla. ne znam koji clanski klub ima tako nesto.

    predsjednik nogometnog kluba je vise simbolicna pozicija. znanje i iskustvo treba, ali ne bas nuzno nogometno. kljucni su tu ostali ljudi iz uprave. ako gledas na to tko je koliko dugo clan kluba, barem za poziciju predsjednika, neces imati puno izbora nego ce se vjerojatno sve vrtiti u krug.
  • Bosna86
    11.5k
    Moja neka idealna verzija izbora bi bila da dodje osoba X kao kandidat za predsjednika. Prije izbora kaže osoba A će biti sportski, osoba B financijski a osoba C direktor marketinga. Dalje može i ne mora dovesti sa sobom i direktora omladinske i trenera. To mi je najsposteniji oblik izbora... Mana mu je sto nećemo imati ni dvije kandidature
    Ono sto je mene strah da će se u nedostatku kandidata I u strahu od debakla po pitanju izlaznosti, ići na neko kompromisno rješenje tipa pola grad pola članovi i biranje neke skupštine ili tako nešto

    Sto se privatizacije tiče, svi bi potpisali da dodje lola sa parama i da kuži sta je Dinamo, ali takav koliko je meni poznato se još nije rodio
  • xavier
    11.1k
    Moja neka idealna verzija izbora bi bila da dodje osoba X kao kandidat za predsjednika. Prije izbora kaže osoba A će biti sportski, osoba B financijski a osoba C direktor marketinga. Dalje može i ne mora dovesti sa sobom i direktora omladinske i trenera. To mi je najsposteniji oblik izbora... Mana mu je sto nećemo imati ni dvije kandidature
    Ono sto je mene strah da će se u nedostatku kandidata I u strahu od debakla po pitanju izlaznosti, ići na neko kompromisno rješenje tipa pola grad pola članovi i biranje neke skupštine ili tako nešto

    Sto se privatizacije tiče, svi bi potpisali da dodje lola sa parama i da kuži sta je Dinamo, ali takav koliko je meni poznato se još nije rodio
    Bosna86

    Pa kandidat za predsjednika po meni apsolutno treba predstaviti svoj tim odnosno upravu jer ih se i bira u paketu. No trener tu nema što raditi. Trener može biti smijenjen ako ne radi svoj posao kako treba, ali nemaju što kandidati predstavljati svoje trenere osim ako je klub trenutno bez trenera.

    Ovo drugo, da dođe netko s parama tko kuži što je Dinamo i želi baš tu ulagati, to je utopija. Koliko takvih postoji na svijetu?
  • The Undertaker
    3.9k
    O čemu vi pričate? Pa procjena vrijednosti Dinama je 30 mil eur. Znači, za 15 mil eura dobiješ upravljačka prava. Za tu cijenu zainteresirani će stajati u redu.
  • xavier
    11.1k
    O čemu vi pričate? Pa procjena vrijednosti Dinama je 30 mil eur. Znači, za 15 mil eura dobiješ upravljačka prava. Za tu cijenu zainteresirani će stajati u redu.The Undertaker

    Pa ne govori kolega da klub nikog neće zanimati nego da bi on volio vlasnika koji je milijunaš voljan puno ulagati i koji "zna što je Dinamo". Takvih baš i nema.
  • Kwedi
    3.8k
    Svi stoje u redu... Od Zvonka Zubaka do Pripuza. Jel bio tko u međuvremenu zainteresiran?
  • The Undertaker
    3.9k
    Pa neće se nitko javiti dok se ne zna da li se ide i pod kakvim uvjetima u privatizaciju. Ljudi su kupili Istru, Rijeku, Osijek a gdje ne bi Dinamo.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne govorim o privatizaciji.
  • Kwedi
    3.8k
    Govorim o ljudima koji su (in)direktno rekli da žele u Dinamo. Dva lika zadnjih 18 godina
  • The Undertaker
    3.9k
    Htio je i Čermak a Ćiro Blažević je bio jedno vrijeme i vlasnik.
  • xavier
    11.1k
    Ćiro Blažević je bio jedno vrijeme i vlasnik.The Undertaker

    Nisam siguran da većina klinaca danas uopće zna da je klub jednom već bio u privatnom vlasništvu :smile:
  • Bosna86
    11.5k
    Sve krema ovog društva i iskreni prijatelji Dinama
  • Jura
    210
    Ako odemo u privatizaciju znajte da više nema nazad. Klub postaje vlasništvo jednog čovjeka koji može biti super ali i katastrofa, ima dobrih i loših primjera. Meni je nekak draža Bundesliga od Premier lige, iako bolje sportske rezultate imaju Englezi ali Njemci imaju tu povezanost sa svojim navijačima i svojom zajednicom koja nama toliko fali.
  • xavier
    11.1k


    Ne znači privatizacija nužno imati jednog vlasnika, dapače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.