• Neki tip
    18.8k
    Evo jedne potencijalno zabavne teme (to bumo tek vid'li, naravno..)

    Budući da je @Mr Blue zaključio da radim istraživanje, pomozite mi da "dovršim" isto.. :razz: :lol:

    Neka svatko na pitanja niže dolje odgovori navodeći do maksimalno 3 forumaša kao odgovor na svako od pitanja.

    1. Čije postove biste najčešće mogli potpisati? Odnosno s čijim se mišljenjem najčešće slažete?
    2. S kime se često ne slažete, ali vas zanima što će napisati?
    3. Tko vas najčešće nasmije, ne nužno ciljano/svjesno?
    4. Čiji vas postovi najviše zanimaju, odnosno sa zanimanjem čekate/čitate ono što je napisano ili očekujete da će biti napisano?
    5. Tko je u vašim očima "pravi dinamovac"?

    Moglo bi još, ali ajde zasad nek bude ovako.

    Napominjem da ništa nije zamišljeno kao uvreda bilo kome niti mislim da ima razloga za uvrijeđenost, ali slobodno upozorite ako se ne slazete.

    Da vas malo potaknem, red je da odgovorim i sam:

    1. @marcio amoroso, @Bosna86
    2. @Kwedi
    3. @Navijač Dinama
    4. @Tradicija bunta, @Infinity
    5. @deda, @Stihl, @BluePhone67

    I dodatno pitanje:

    Što vam se najviše, a što najmanje sviđa na Zoni?

    Dat ću naknadno i ja svoj odgovor.
  • Bosna86
    11.5k
    Najveći plus Zone je sama Zona, odnosno njena pojava nakon jako dugo godina mraka i apatije.. Od zone su stvari krenuli ići naprijed u puno stvari tipa uređenje grada gdje je tema na forumu napravila booom... Iz zone su se rodile i neke dodatne stranice tipa Dinamo history na instagramu koja je osvježenje za svu poslijeratnu generaciju... Zona ima puno potencijala i vjerujem da će rasti i dalje u još puno smjerova

    Ono sto mi se ne svidja na zoni je poplava novih nickova ili nickova koji se aktiviraju samo onda kad se dogodi neka losa stvar... Puno veći učinak bi bila i rasprava oko nekih pametnijih stvari gdje najčešći piše mali broj, istih ljudi

    Sto se ovih gore pitanja tiče vjerujem da su ovdje svi dinamovci, svi smo mi zasebne jedinke s različitim pogledima na život tako da nam se ni ne mogu svi svidjati.... Cijela moderatura i sa simpatizierske i ultras strane je primjer kako bi navijači Dinama trebali izgledati
  • Navijač Dinama
    7.2k
    1. Najčešće sa vama starijima koji ste ve i svašta prošli i ovima koji su duže tu i na tribini koji su prošli sve
    Vi, Kwedi, Bosna86 deda Infinity , @ superSantos Tradicija bunta , marcio amoroso ZGV

    2. Navijač Dinama :lol:

    3. deda Neki tip sa Zapada marcio amoroso

    4. Tradicija bunta superSantos

    5. deda
  • Infinity
    15.1k
    Ja sam na zoni od samog pocetka, a ne znam pet nickova. Nikad nisam pamtio nickove ljudi s foruma, vecinom sam pamtio avatare, a i to ljudi zamjene novim i meni je to novi nick :rofl: Morao bih se dobro fokusirati tko sta pise da bih upratio svima tko u kojem smjeru goni. Znam sam sebe uhvatit da privatno pisem nekom iz moderature kako je netko nesto napisao, al ne znam tko je, pa mi covjek kaze 'to sam ja pisao' :rofl:

    Moji odgovori na postojeca pitanja bas i nisu relevantni.
  • Neki tip
    18.8k
    2. Navijač Dinama :lol:Navijač Dinama

    :lol: :clap:
  • Neki tip
    18.8k
    Sto se ovih gore pitanja tiče vjerujem da su ovdje svi dinamovci, svi smo mi zasebne jedinke s različitim pogledima na život tako da nam se ni ne mogu svi svidjati....Bosna86

    Naravno da su svi dinamovci i da nam se ne mogu svi sviđati.. to nije upitno za mene ni najmanje.
    Ali ima ljudi s kojima se slažem u pravilu, ponekad ili gotovo nikad. Ima onih čijoj se energiji i volji divim i ima onih zbog kojih se zapitam imamo li išta zajedičko osim toga što kažemo za sebe da volimo Dinamo (ali to posve različito shvaćamo).

    Nisam išao ni na kakve negativnosti ni prozivanja niti je to cilj.

    Mislim da bi nas moglo malo zabaviti odgovaranje na ova pitanja bez "svi smo različiti" (jer naravno da jesmo i tako i treba biti) ili "svi su mi dragi", jer ovo nije leksikon u 3. osnovne. :) Ne ide tebe, samo kažem da pitanja nisu postavljena tako da bi se itko mogao osjećati loše pa da je teško na njih odgovoriti. :)
  • Dino
    2.1k
    Evo ja bih nastavio, svida mi se jako ideja, bas sam razmisljao kak na Zoni nema neka tema koja raspravlja o ljudima koji raspravljaju :grin: (iako neobicno zvuci)

    Buduci da sam vec neko vrijeme ovdje mislim da sam pohvatao koliko toliko razmisljanja drugih forumasa te bih se odvazio odgovoriti na postavljena pitanja.

    1) @Bosna86 @Neki tip sa Zapada
    2) @Infinity (iako se ne slazem oko nekih pitanja smatram da ovaj covjek ima jako jako kvalitetan sadrzaj)
    3) @Kwedi
    4) @Tradicija bunta @superSantos @SAS1987
    5) Mislim da smo svi mi ovdje pravi Dinamovci, al nekak mi najvise za oko zapinju postovi @Stihl @ZGV @Papastrumf

    Najvise mi se od svega svida kaj ovaj forum citaju ljudi koji rade u upravi grada i kluba i kradu ideje kak bi unaprijedili nesto.
    Zasad smatram da ovaj forum nema nekih bitnijih losih strana.

    Takoder zelim zakljuciti kako je ovaj forum jedna od najboljih stvari koja se desila u zadnje vrijeme, svaka pohvala moderaturi koja se odlucila pokrenuti ovak velku stvar za sve nas obozavatelje Dinama (velikog i malog).
  • Kwedi
    3.8k
    Ja sam etiketiran u drugu kategoriju od @Neki tip sa Zapada al to ne doživljavam u nimalo negativnom kontekstu, dapače :smile:

    Mislim da je najbitnije, a to najviše fali generalno našem društvu prihvatiti stav druge strane (ne slagati se,al imati razumijevanja i gledati stranu i iz druge perspektive) i držati nekakav nivo/razinu kulture i pristojnosti u razgovoru.
    Recimo prema @The Undertaker sam nekad znao bit bezobrazan samo zato jer se nisam slagao s njim.
  • xavier
    11.1k
    2. S kime se često ne slažete, ali vas zanima što će napisati?Neki tip sa Zapada

    2. Navijač Dinama :lol:Navijač Dinama

    :rofl: :rofl: :rofl:

    :clap:
  • Bosna86
    11.5k
    Teško mi je izdvojiti nekoga jer je kroz Zonu prošlo puno razlocitih likova, ali ako bas moram nek to bude dečko koji piše pod nadimkom Undertaker, nekad na počecima zone je bio prilično aktivan.... S njim se nisam slagao, ali uvijek je argumentirao tako da sam to poštovao.... S druge strane lik pod nadimkom Obi rijetko piše, ali kad napise je za stati i razmisliti , pogadja u srž....
  • Neki tip
    18.8k
    slažem se za @The Undertaker, doživljava ga se kao malo izdvojenog u prevladavajućim mišljenjima, ali zna argumentirati i da, zanimljivo mi je pročitati njegova razmišljanja.
  • Neki tip
    18.8k
    : :rofl: :rofl:

    :clap:
    xavier

    Ima "mali" duha :lol:
  • xavier
    11.1k


    U svakom slučaju :grin:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Budući da dosta ljudi tu znam i privatno malo mi je nezgodno odgovarati na sva pitanja. Ipak ću pokušati :grin:

    1. @Eduardo @xavier @deda @Neki tip sa Zapada @Bosna86 @Tradicija bunta @Ero @Infinity @Papastrumf @Mr Blue @markoli
    2. @Guinness
    3. @Majki-Papi2111 @Navijač Dinama
    4. @Kwedi @Infinity @Mr Blue @Pop corn
    5. Smatram da smo svi tu pravi Dinamovci, svi na neki svoj način. Kao što reče kolega @Kwedi upravo to i je dobro. Puno načina a jedan zajednički cilj.

    Na Zoni mi se sviđa svašta nešto a ne sviđa negativa koje ponekad ima previše.

    Hvala svima koji su tu, koji pišu. Ne možemo svi uvijek imati isto mišljenje. Nemoguće je to. Bitno je da imamo
    isti cilj.
    Slobodan i naš Dinamo.

    Iskoristio bih također priliku da se zahvalim @Eduardo koji je pokrenuo ovu cijelu priču. On je pravi king.

    Također se zahvaljujem kompletnoj moderaturi, od FD moderature, preko BBB moderature do kompletne moderature. Svi ti dečki ulažu svoje dragocjeno vrijeme da ljubav prema našoj svetinji raste.

    Sorry ako sam nekoga izostavio. Nije namjerno.
  • xavier
    11.1k
    I ja se slažem s kolegama koji kažu da nekad imamo drugačija mišljenja od drugih forumaša, ali velika većina ovdje donosi nešto dobrog forumu. @Neki tip sa Zapada mislim da bih previše ljudi morao staviti da popunim sve kategorije, a previše ljudi sa Zone sam i osobno upoznao...što me dovodi do toga da bih mogao pokušati sve ih ovdje staviti:

    BluePhone67, Deda, Marcio, Cavalera, Kwedi, Mr. Blue, Mali dioničar, Papastrumf, Zambatine škude, Markoli, Građanski1911, Blaž, Mali Zeus, Zdravko Maček, Sjena, Cisco, Klenx...

    Sigurno sam nekog zaboravio...
  • Neki tip
    18.8k
    Ja sam etiketiran u drugu kategoriju od Neki tip sa Zapada al to ne doživljavam u nimalo negativnom kontekstu, dapače :smile:Kwedi

    Ma, nije ni mišljeno negativno. ;) Čak bi' rekao da je to više pitanje stila, nego sadržaja. U pogledu ovog drugog se često i slažem s tobom, ali imaš "oštro pero", dosta cinizma, onako na rubu "bezobrazluka".. Više u tom kontekstu mi je način malo manje "blizak", ali u svakom slučaju zanimljiv za čitanje. ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.