• austrijanac
    3.9k

    On je bio meni dobar igrac u klincima, prije ozljeda silnih.

    No znam da je imao bogovske uvjete sa 16 godina i da je bilo kombi i kad je u Loksi kao bio na posudbi.
  • Eduardo
    19.9k
    Valjda 90% komentara koje sam pročitao za ovog igrača nije u pozitivnom tonu. Smatraju ga igračem "B" kvalitete, neki bi ga dali besplatno, a neki bi mu uz to platili kartu i spakirali kofere za Zagreb. Još navode da je slab u duelu i da se baca na svaki kontakt. Također i da treba sazrijeti u smislu konstantosti svojih igara jer ide iz krajnosti u krajnost.

    Oni drugi pitaju se kako bi se snašao u Hrvatskoj kad to nije uspio u Brazilu koji im je ipak kulturom slicniji nego Hrvatska.

  • CastAway1986
    1.4k
    Da sigurno se prvak Europe zanima za igrača koji ove sezone nema gol u kolumbijskom prvenstvu i koji se lani nije mogao nametnuti u brazilskom Santosu koji odavno nije bio u većoj krizi te je ispao u drugu ligu..
  • Haza
    4k

    Njegov stari ili stric je vlasnik hotela di je Zdravko bio godinama za džabe u Međugorju. Plaća malog je zato i bila bolesno velika da se kompenzira trošak hotela;)
    Malog su dosta napadali zbog toga, ali do ozljeda je i meni izgledao kao potencijal.
    Kako god, riješio bi ga se iste sekunde.
  • Crni86
    3.2k
    iskreno nema mi nekog smisla ako dovodimo Cordobu da dovedemo i ovog decka. Nije bas jeftin, a ne vidim da donosi nesto vise od Cordobe, vec bas suprtono jos je i stariji i upitnih kvaliteta od strane navijaca klubova gdje je igrao.

    Mislim da je ovo vise neka patka jer ga zele prodat pa da se digne malo potraznja/cijena.
  • E46
    591
    Ja sam zadovoljan sa Cordobom i Carlosom, ovo s Realom i Gironom mi se cini kao pumpanje cijene
  • CastAway1986
    1.4k
    Moguce da je sve medijska patka tamosnjih novinara s obzirom da se zanimamo za Cordobu..Ruiz je najbolje odigrao u sezoni 21/22 kad je bio hit igrač tamošnjeg prvenstva..Tad je navodno imao ponude Zaragoze i Porta te dobio poziv u A reprezentaciju Kolumbije..Nakon toga je karijera u laganom padu...
  • DiddyGuela
    2k


    Nije. Jakov Anton Vasilj i Mario Vasilj su dva razlicita lika. Mario je sin vlasnika hotela a Jakov je bio veliki talent kojeg su ozljede usporile i sada je u kombinaciji za ŠI. Prije toga je bio kratko na posudbi u Loksi.
  • Eduardo
    19.9k
    koliko sam shvatio po komentarima njegova prirodna pozicija je "desetka", ne krilo, ali koriste ga kao krilo.
  • deda
    32.4k
    Slažem se. Haza je pomiješao dvije obitelji istog prezimena.
  • Haza
    4k

    Možda sam pogriješio u opisu rodbinske povezanosti s vlasnikom hotela u Međugorju, ali mislim da su Jakov i Mario rođaci neki, oboje su vezani na Mamića, i obojici je menadžer Mario Mamić i njegova agencija VPA, podaci su dostupni i na TM-u.
  • sanjinlego
    3k
    Kevin Carlos, Cordoba i lijevi bek Mensah - ja zadovoljan. Do kraja prijelaznog roka čekati priliku i ukoliko se otvori neka opcija poput RPG-a iskoristiti.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ovo mi izgleda kao klasično pumpanje cijene jer su vidili da operiramo po kolumbijskom tržištu.

    Sumnjam da se gleda još jedan LW.

    IMG-3005.jpg
  • GOAT
    1.1k
    Dojma sam da decko igra van pozicije, da je vecina negativnih komentara od rivala i spominje se neki zeleni tim kojem je zabijao.. Uglavnom postoji talent, ima te zaigranosti ali i lako pada na svaki kontakt sto ide jedno s drugim, ali ne vidim da ni njihovi navijaci jako tuguju sto se za malog interesira Dinamo, cak nude da mu nose torbe do zracne luke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions