• GOAT
    1.1k
    Kako ce gorit desna strana RPG Sucic i Cordoba naspram Ristovski Ademi i Spikic
  • Daliban
    1.4k
    Meni je taj Daniel Ruiz klasična desetka. Ne sviđa mi se opcija na lijevom krilu jer je ljevak i puno ulazi u sredinu. Mislim da je to samo špekulacija, ali tko će ga znati. Svakako se radi o zanimljivom igraču.Izet Hajrović

    Također, fali mu fizike za krilo. Vidi se da zna igrati, ali ne samo da je slabašan nego djeluje i dosta sporo. Vidović je bolji igrač od nejga, a ni on se baš nije mogao nametnuti bez krilnih fizikalija.
  • YasutoWakizaka
    132

    Teški upgrade, još i Stojke ak se povrati. Pametnom dosta.
  • Nino Bule
    13.2k
    Nadam se sutra/preksutra cordobi (ili bilo kojem desnom krilu) da sto prije krene u treninge i adaptaciju
  • Haza
    4k
    Po meni, ako već Cordobu plaćamo/dovodimo, a za drugo jako desno krilo moguće nemamo love, išao bi svakako na jako ime i to posudba s mogućnošću otkupa ugovora. Prvo manji je rizik, drugo, na taj način trenutno možemo izgledno dobiti i jako ime što nam treba. Pod jako ime ne mislim samo na poznatog igrača, nego i na iskusnog španera s većim brojem velikih utakmica u nogama i iskustvom igranja u jakoj ligi.
    Nije da sam opsjednut s velikim imenima, ali mislim da bi nam jedno jako ime dobro došlo.
    Čak me i malo uvrijedilo kad je Jakir na konferenciji za medije urlao da su svi u šoku što smo uspjeli dovesti igrača ranga Mmaeea.
    Ček malo, Dinamo, s renomeom kakvog imamo u Europi, s osiguranom Europom, s velikim proračunom, da mora biti ponosan jer je doveo braniča Ferencvarosa, ex reprezentativca Maroka, koji vrijedi 1.5 na TM. Super da smo ga doveli, ali nemojte mi to predstavljati kao da smo doveli Sergija Ramosa.
    Jel moguće da nam je uistinu Mmaee postao sinonim za veliko ime? Znam neki će reći velika imena ne igraju, ali velika imena pomažu u brendiranju kluba, pokretanju navijača itd. I moj post nema dodirne točke s događanjima na jugu.
  • Mali Zeus
    11.7k
    Što će Stojković igrati? Desetka ili? Iako je lijevo krilo a tamo imamo Pjacu i Hoxhu.
  • Mali Zeus
    11.7k
    nema dodirne točke, a zvuči kao da totalno ima.
  • Kia pride
    27
    trenutno me ne zanima Cordoba ( iako bi volio da dođe idući tjedan), Šotiček, Brodić, Špikić, sve mi je to sporedno. Kad gledam ovog Kevina Carlosa on je must buy. To je onaj igrač koji ako imaš priliku dovedeš taman što imaš već 1-2 na njegovoj poziciji. Imam osjećaj da igra u HNL-u svaku zadnjih 15-20 minuta da bi na kraju sezone bio na 8-10 golova. Dao bih ovom Yverdonu 2 milje eura ako treba za njega.


    u špici Petko, Kevin i Kule, lijeva krila: Hoxha, Pjaca,Stojke, desno : Cordoba, Pašalić, desetka : Bati, Stojke.
    Mali Stojković može igrati sve pozicije naprijed osim špice
    Skup roster moram priznat, ali ide se po skupine lige prvaka i tamo minimalno 3. mjesto., a do zadnjega borbu za 2. i duplu krunu, to se podrazumijeva.

    Špiku i Broda prodati, svaka im čast zahvali dečki, ali Dinamo treba bolje. Tu se namakne 3-4 milje eura za isfinancirati Cordobu i Kevina.

    Znači po Cordobu i Kevina bih išao sad i odmah.

    Pašalića i lijevog bočnog do 30.08.

    Skinuti s plaće pošto poto: Jurić, Bočkaj, Moharammi, Emreli, Štefulj. Oni zajedno požderu valjda 2 milje eura godišnje.

    Inače svaka čast Mariću do sad, počistio je sve fino kako treba, a dolazi transferi su za peticu. Kad bi pola ovih gore počistio ovaj prijelazni rok bilo bi top.
  • Efes Pilsen
    8.2k
    Gdje je zapelo s Emrelijem u Nurenbergu?
  • Facke
    3.5k


    Dodatni pregledi. El su to vec obavili ne znam.
  • Ali
    2.1k
    Spika, Brodic, Emreli su visak, ali problem je sto ih jedino mozes poklonizi i to upitno bi li oni pristali na manje place u novom klubu jer ovakav ugovor ti igraci vise nemogu dobiti.
    Ako se njihova pozicija zamijeni kvalitetnim pojacanjima izvan hnl tada ce ovaj transferni rok biti za 5.
    Naravno to podrazumijeva ostanak Petka, Sucica i Baturine.
  • Nino Bule
    13.2k


    Jel znas sta je s malim vasiljem, nikako da ga sluzbeno predstave u sibeniku
  • Haza
    4k

    Zato sam i naglasio da nema, jer sam pretpostavio da će neki misliti da ima. Nisam mislio da nam trebaju na krilima igrači od 36 ili 38 godina, ali isto tako, ne bi htio da nam jedino pojačanje na desnom krilu bude lik koji ima dva YouTube videa od kojih su većinom tekme na kukuruzištu.
    Dojma sam da bi morali moći privući igrače iz lige petica, posebno kad je posudba u pitanju.
    Po meni, RPG je unazad 5 plus godina po tom pitanju naše jedino veliko ime (Pjacu ne računam, jer je prošle godine bio u Rijeci).
  • Mali Zeus
    11.7k
    pa jasno ti je da to nije baš lako koliko god dinamo bio ime u Europi.
  • Izet Hajrović
    1.9k
    jedan primjer neka bude Podence koji je došao na posudbu u Olympiacos. Naravno, ne mora biti ta razina klase, ali igrač klase RPG može sigurno doći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions