• Daliban
    1.5k
    Nema smisla dovoditi nekog ocvalog kapitalca na posudbu da bude konkurencija mladoj investiciji. Slažem se da bi nam dobro došla posudba s mogućnošću otkupa, ali treba biti neki drugi klinac, skuplji, kojeg putem posudbe možemo pobliže procijeniti za potencijalni otkup. Posudba poput Vidovića prošle sezone. Između dva razvojna igrača je lako dijeliti minute. Pogotovo jer lijevo imamo dva starija bez ikakve preprodajne vrijednosti.
  • Omake
    2.3k
    Erik Lamela je novo desno krilo AEKA

    1.5 mil eura za sam potpis
    2 mil eura godišnje
  • Pop corn
    8.1k
    ali ide se po skupine lige prvaka i tamo minimalno 3. mjesto., a do zadnjega borbu za 2. i duplu krunu, to se podrazumijevaKia pride

    Liga prvaka ima potpuno novi format....
  • Zagi
    7.4k
    Liga prvaka ima potpuno novi format....Pop corn

    I tamo idemo po minimalno 3. mjesto.
    Inflacija
  • Ali
    2.1k
    Jeli netko zna do kada mi mozemo prijaviti igrace za LP ?
    Primjer ako prodjemo play-off , do kada mozemo dovesti pojacanje koje bi imalo pravo nastupa u LP?
    Ulazak u slupinu LP bi znatno olaksao pregovore sa igracima iz zone igraci sa istekom ugovora iz liga 5ce
  • Facke
    3.5k


    Ta izjava za Mmaee da niste nemre verovati da sme njega potpisali je bezvezna. To je mogel reci za RPGa teri je igral male ozbilnesi nogomet , dosel s lige petice i odma se vidle da odskace. I mora biti prvi desni bek.
    Ja da sam na Dinamovem mestu , telefon v ruke , nazvati Broza "Broz dej dojdi dimem koj bus tam pri arapi, tu si doma, Gorica , obitelj" . Miljone ima. Te bi bil posel.
  • CUCAK
    151
    mozda se izjava za MMaea temelji na tome da znaju koji su ga još klubovi htjeli ?
  • db-izbjeglica
    15.1k
    I tamo idemo po minimalno 3. mjesto.
    Inflacija
    Zagi

    kakvo treće mjesto?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Za mene je ostanak Baturine prioritet broj 1. To bi bio statement, odgovor na sve “bombe” konkurenata i potvrda velikih ambicija.

    Desno krilo može bit netko mlad tko se profilno uklapa i smatramo da će u budućnosti bit top. Uz dobru ekipu, nedostaci takvog igrača se mogu pokrpat
  • Zagi
    7.4k
    kakvo treće mjesto?db-izbjeglica
    Na kraju natjecanja naravno. Ajd Real i City su nešto bolji ali 3. mjesto je pod mus.

    opusti se , nisam ozbiljan
  • CastAway1986
    1.4k
    ja bi rekao da je ovaj Ruiz i dosta sličan Vidovicu, vise desetka koju guraju na krilo..Zanimljiv mi je komentar jednog navijača koji kaže da na svaki malo jači kontakt pada kao pokošen dakle i tu sličan Gabrielu :lol:
  • Haza
    4k

    Jakir kao trener inače previše priča na temu prijelaznog roka, odnosno igrači koji nas zanimaju ni u snu nisu tema za trenera, posebice ne prije nego smo ih doveli. Jakir se tu ponaša kao amater, pa najavljuje dolazak Brekala i Hoxhe, ali i drugih igrača, toj praksi se mora stati na kraj.
    Ne znam šta je Jakir htio reći s Mmaeeom, tko je to htio Mmaeea, ali volio bi da te impresije ne dijeli javno, jer mi kao klub smo daleko iznad razine Mmaeea.
  • Nogo
    3.5k

    Kaže da se zanimamo mi, Real i Girona. Ja ne znam koliko ima istine u svemu ovome. Hm..
  • Haza
    4k

    Vasilj ti je jedan od onih igrača Marija Mamića, koji u Dinamu imaju bogovske uvjete. Ne znam detalje, vjerojatno je problem oko preuzimanja plaće.
  • Sixthway
    415
    vrlo vjerojatno je istina , a sad dal smo spremni ga uzet ,neznam baš ako ćemo uzet i Cordobu ,Carlosa . Dal je Dinamo spreman iskeširat 6,7 miljuna za njih troje ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions