• Sixthway
    450
    posudba na jednu sezonu s opcijom otkupa za milju i pol ako se razmišlja o njemu iako tim juznamerima treba jedno vrijeme da se prilagode
  • Orc123
    7.8k
    kolko sam vidio istice mu ugovor tako da.....mozda ga se moze dobiti za mali iznos.....
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jednom sam zelio da udjem u temu transferi a tamo sat vremena miiiiiiirrrrrt. Covjek treba pazit sta zeli :joke:
  • Mr Anderson
    7.8k
    Mierezov presing bi za Ligu prvaka zlata značio, nevjerojatno koliko on sa svojim presingom rastereti vezu i obranu.Kia pride

    Otkud ti pomisao da bi mi u LP igrali presing protiv nekog? To bi bilo ravno samoubojstvu. I ne radi se prssing s jednim igračem.
  • E46
    617
    Ja bi prije uzeo Kevina bez razmisljanja. A ovaj nek šaranima ode besplatno iduce ljeto kad su glupi.
  • emilperska
    5.3k
    Dobro vam je Captain rekao..
    Dosada smo odstetu dali samo za Pjacu i to ne previsoku (ako je istina da je 750k upakirano u placu). Tako da je poznavajuci rad naseg SDa i viziju nase sportske politike, sigurno necemo dat 2 milje za lika kojeg se u Kolumbiji zele rijesit..

    Cordoba je druga stvar. Kosta manje, a ocito i znaci neki k u svom klubu koji je pak u fin.problemima..
  • wolfgang14
    1.4k
    Ja odbijam vjerovat da smo mi Osijeku prodali Soldu i dali Čavlinu na posudbu i Rijeci Rukavinu, a da za uzvrat nećemo dobit ni Miereza ni Pašalića. Nema mi to smisla, zašto im se uvlačimo u guzicu?
  • Izet Hajrović
    2k
    možda se nešto čuva za nekog kapitalca, barem se nadam. Nismo u najboljoj financijskoj situaciji, ali nismo niti u tako lošoj jer da jesmo, pristali bismo na ponudu Coma za Sučića bez razmišljanja tako da se potajno nadam da nas čekaju neki malo jači transferi (max. 3 mil.).
  • Omake
    2.4k
    Pitao sam poznanika koji radi kako freelance data analyst za par klubova, od kojih je najpoznatiji Twente, da mi uradi procjenu Sucica kada uhvati vremena. Po njemu je Sucic u svojoj ulozi, zadnji vezni ili vezni s primarno defenzivnim karakteristikama, ne zaostaje puno za onim što Baturina daje kao ofenzivni vezni. Po njemu razlika u njihovoj cijeni ne bi trebala biti više od 4-5 milijuna. Možda su Maric i ekipa više okrenuti sličnom analitičkom pristupu, pa su zbog toga odbili Como.
  • NORTE
    11.4k
    Pitao sam poznanika koji radi kako freelance data analyst za par klubova, od kojih je najpoznatiji Twente, da mi uradi procjenu Sucica kada uhvati vremena. Po njemu je Sucic u svojoj ulozi, zadnji vezni ili vezni s primarno defenzivnim karakteristikama, ne zaostaje puno za onim što Baturina daje kao ofenzivni vezni. Po njemu razlika u njihovoj cijeni ne bi trebala biti više od 4-5 milijuna. Možda su Maric i ekipa više okrenuti sličnom analitičkom pristupu, pa su zbog toga odbili Como.Omake
    Inače cijena za Baturinu je dugo javno poznata i ona je 20 milijuna eura.

    Na zoni je čak i ismijavano 15 milijuna kao trenutna cijena koju bi trebali tražiti za Sučića, a 8 milijuna je posao koji se pokušao prikazati kao odličan za njega.

    Dečko tek treba dići svoju cijenu u Europi.
  • YasutoWakizaka
    132

    Prodali smo Soldu za pare, a Čavlina će igrati u prvoj HNL nije baš da im radimo ikakvu uslugu.
  • Nino Bule
    13.3k

    Za prodaju solde i posudbu cavline smo dobili zauzvrat nesto, za jednog odstetu kojoj se nitko nije nadao i ugovor manje igraca koji nije u 25 dinama, a cavlinu poslali na suhu posudbu di ce dobivat iskustvo u klubu s vise pritiska i europskim utakmicama, rekao bi da smo u oba posla bolje prosli mi, ne razumijem kako bi onda ta dva posla imala veze s ramonom i zasto bi to osijeku ista znacilo da nam ga prodaju
  • Vedraca
    18
    Gledam Dejan Ljubicic, Brat Roberta ima Jos jednu godinu Ugovora u Kölnu....ispali Su u 2. Ligu .....Po meni Jako dobar Igrac
  • E46
    617
    Nakon bratovog tretmana uvjeren sam da ce obilazit Dinamo u sirokom luku.
  • Maximo
    483


    Ljubo će mu sigurno napričat sve najbolje o klubu i kako smo mu dali puno prilika na njegovoj prirodnoj poziciji:D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions