• Peškaman
    4.2k

    Nisu povezani.
    Mario Vasilj,sin vlasnika Regine u Međugorju.
  • SAS1987
    14.6k
    Naša uprava voli kolumbijski proizvod još više od prošle :lol:
  • DiddyGuela
    2k


    Vjerojatno si malo pomijesao rodbinske poveznice ove dvojice. J.A.Vasilj je zbilja bio ozbiljan talent. Ako me sjecanje dobro sluzi, on je cak i debitirao kod nas na Cipru protiv Omonije. Dobio je zadnjih nekoliko minuta kod Krznara.

    A ovaj Mario Vasilj nikada nije bio u realnim kombinacijama za Dinamo, osim sto je dobio ugovor jer mu je otac vlasnik hotela u Tijuani. Mislim cak da smo ga doveli iz neke druge Poljske lige ili tako nesta. Cak nikada nije nastupao ni za B momcad. Znaci doslovno Mamiceva usluga tipu kod kojeg je bio u hotelu.
  • Omake
    2.4k


    Girona mi ima smisla jer i oni kao filijala Man Citya i Milionarios igraju klasični positional play s visokim presingom. Također su imali par dobrih moneyball dolazaka. Možda Ruiz ima veliki underperformance na xG i xA pa im je zbog toga zanimljiv.

    Real mi nema baš nikakva smisla ni logike.
  • Haza
    4k

    Ako je tako moje isprike Jakovu;), izgleda sam ih stvarno pomiješao, jer sad sam guglao, i Jakov je došao u Dinamo prije afere hotel, vjerojatno me zbunilo što imaju obojica istog menadžera, ili sam negdje krivo čuo da su rođaci, što izgleda nisu...
    Ali da, Jakov je talent bio, čak navodno najveći talent generacije u Hajduku.
  • Nolifer
    8k
    Naša uprava voli kolumbijski proizvod još više od prošle :lol:SAS1987

    Je da sam to napisal, zbrisali bi komentar. Sasvim nepotrebna šala na tu temu. :lol:
  • Omake
    2.4k


    Vidovic je već svjetska klasa po tom pitanju haha. Čovjek je hnl imao tri pretrpljena po 90 minuta. Ovaj ima oko 1.7 u većini sezona ali pada oko penala pa možda su navijačima drugih klubova nadrkani jer izvlači penali protiv njihovih momčadi.
  • Crni86
    3.4k
    ovo bi bilo odlicno samo je pitanje da li ima ikakve istine oko Carlosa ili je to samo neko medijsko nagadanje.

    A ljevi bekovi se uopce ne spominju tak da mislim da osim ako perkovic ne ode, necemo dovoditi nikoga za tu poziciju.

    Prema svemu sudeci doci ce cordoba ili neko drugo desno krilo te ce onda daljnji dolasci ovisiti o odlascima.
  • DiddyGuela
    2k


    Da. Mali je dosao u paketu sa starijim bratom koji je također nastupao nesto sitno za hajduk. Kod nas je igrao u B momcadi dok je Jakov pocinjao u kadetima.
  • Maximo
    483
    Ovo s drugim kolumbijcem mi nema smisla...pogotovo jer je cordoba čisto desno krilo, a ovaj ima nedefiniranu poziciju
  • Keyser Soze
    10k
    Elšnik za kojeg smo se zanimali navodno ide u Zvezdu.
  • NORTE
    11.4k
    Vlatka se zatim konzultirala sa Zdravkom, koji joj ultimativno zabranjuje transfer, uz naglasak, ako prodaš Ivanušeca, Hajduk će biti prvak. Zatim pobjeđujemo Spartu 3-1, naivna Vlatka pomislila ulazimo u EL, i odobrava transferHaza
    Samo malo, za odlazak Ivanušeca se znalo i prije te tekme.
    Dakle čak i da smo ju izgubili, a ne dobili 3:1, on bi otišao nakon te tekme iz dinama.
  • miro
    4.4k
    Nadam se da ne razmišljamo ozbiljno o ovom Ruizu, taj nije upgrade ni na Bulata
  • Haza
    4k

    Koliko znam, službeno je odlazak potvrđen/odrađen tek nakon tekme (danima se pisalo da odlazi, ali da je transfer bio gotov prije tekme, nikad Ivanušec ne bi ni igrao prvu tekmu protiv Sparte zbog rizika od ozljede). Otišao bi do kraja roka sigurno neovisno o rezultatu te tekme, moj zaključak, osobni dojam je da ga je pustila nakon prve tekme zbog dobrog rezultata (nemam potvrdu tako specifične info). Da smo popušili vjerojatno bi uvjetovala da igra uzvrat, mislim Dinamo je imao tada sve u svojim rukama oko tog transfera.
    Tko je na kraju unutar kluba nagovorio Vlatku na transfer ne znam.
  • Kia pride
    32
    jel netko zna zašto Mierez nije još produžio s Osijekom? Po nekoj logici da misli produžiti već valjda bi? Koliko god Boto govorio da nema šanse da dođe u Dinamo meni je to smiješno. Išao bi tako otprilike s 2 mil eura prema Osijeku i po potrebi digao na max 2.5 + još 0.5 bonusa. Ipak je u zadnjoj godini ugovora. Sad trebalo bi vagnuti koga dopeljati Miereza ili Kevina. Mierezov presing bi za Ligu prvaka zlata značio, nevjerojatno koliko on sa svojim presingom rastereti vezu i obranu. Odma ti je lakše igrati protiv jačih i odličan napadač ako si underdog u utakmici. Ono što je Mandžo bio u ligama petice, to je Mierez u HNL.Petko je skroz drugi profil, kad si ti jači i kad treba jednim pasom ili potezom slomit bunker tu je pak on gazda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions