• Zagi
    5.8k
    Rekao bih da ga je više blokirao Rile svojim konstantnim sufliranjem gdje da ide, kada da mu doda i ostalo.
    Ono jučer je baš pozicija koju je igrao u Japanu. Dofuraj mu loptu u izolaciju i nek nekaj iskemija.
    Ili prolaz po liniji ili ulaz unutra i centaršut ili neka kombinacija.

    Sa Petkom na 16-20 m nema kome centrirat pa je primoran ići na desnu, zato ga i svi "čitaju". A i tam ako prođe, po podu nema kome jer opet nema 9ke pa mora centrirat na drugu, a to i ak pogodi je akcija sa malom šansom za pogodak.

    Uz odmor i dodatno uigravanje, može biti itekako dobro oružje. Pogotovo ako će Ogiwara stajati visoko, a RPG dosta povučenije.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Moram priznati da nisam oduševljen s njim jer sam više očekivao u direktnim susretima Rijeke i Dinamarioda

    To ti možda više govori o našem desnom beku, RPG ga je kvalitetno zatvorio. Možemo biti optimisti za sljedeću sezonu u svakom slučaju.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ja bi iskreno bio zadovoljan ako Pjaca dođe za tu cijenu. Nisam zaluđen s njim kao što je dosta navijača Dinama i prije svega gledam realno. Za tu cijenu krilo te kvalitete ćemo teško nać. Mislim da se Stojkovića isto više vidi u sredini nego na krilu. Pjaca je reprezentativac i prošao je ovu sezonu bez ozljede što je najbitnije jer se realno smanjuje rizik. Za te novce takvo krilo nećemo naći, ali da, bilo bi dobro u ugovor ugraditi da se dio plaće plaća brojem nastupa ili tako nešto.
  • scooniepenn
    2.3k
    Kaneko je i jučer dao par jako dobrih centaršuteva koji nisu ispraćeni. I to nije prvi put. Stoji da je pao u formi pred kraj sezone, ali ispada kao da je zaboravio u najmanju ruku igrati. Gol koji je jučer zabio, neovisno što je Broda gospodski odmah na njega pokazao, je upravo jedan takav centaršut koji je oštar, pada u srce kaznenog i sam po sebi je opasnost po gol. Meni je zaslužiuo palac gore, a očekujem da bude i bolje od toga iduće sezone.
  • Georg Koch
    4k
    Ja vjerujem Mirinim informacijama, a isto tako volio bi da ovaj put nesto i fula :sweat:
    Pjacu svi gotivimo kao naseg decka, super lika sto i je.
    Ali igracki da li je on taj bitni upgrade na poziciji krila koja nam steka?
    Statisticki vise manje iste brojke kao i Vidovic, s tim da ima 2-3 penala.
    Vidovicu je 20, Pjaci 29.
    Vidovica ne smekamo kao krilo, jer u sustini nema te kretnje, okomitost i hitrost sto bi krilo trebalo imati, sve stoji, ali...
    Koliko ce Pjacije fizikalije moci 2 tekme tjedno?
    Volio bih da smo na krilo doveli nekog bas beton igraca na tu poziciju, mada i ovako, daj Boze da se Marko jos priblizi igrama od prije ozljede i potpuno zasja u modrom dresu.
    Nitko sretniji bome od mene :D
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ovoliki period bez ozljede je dobar znak i vjerojatnost ponavljanja nije više toliko velika.db-izbjeglica

    Pa imao je vec ozljedu ove sezone cini mi se. Stedi ga se kad se igraju 2 utakmice tjedno te ga se stedi na "pasnjacima*. Poprilicno indikativno da problem s koljenima i dalje postoji i da je dovoljan samo mali okidac koji bi ga opet udaljio s terena na duze vrijeme.

    U Rijeci skrivaju njegovo zdravstveno stanje kao sto su u Hajduku skrivali Vuskovica. Nadrealan broj upitno realnih clanak u medijima o izvrsnosti Pjace mi pali crveni alarmiznad glave. Dobra roba ne treba reklamu. Prica o povlastenoj cijeni je obican spin i fora top shop reklame.
  • Meritokrat
    57

    Znači počeli smo po starom, polomljeni + hnl igrači.
    Nadam se jako da nema veze s istinom.
    Pored Marića koji govori sedam jezika i Zajeca koji je bio po Engleskoj i Grčkoj mi oped spadamo na stare dobre hnl zvijezde i oživljavanje mrtvih karijera.
  • Praskaton
    2k
    Koliko ce Pjacije fizikalije moci 2 tekme tjedno?Georg Koch

    Ni ne trebaju jer se nadam da ce Hoxha nastavit uzlaznu putanju forme.
    Veće je pitanje što nam Pjaca donosi u toj jednoj utakmici tjedno(utorkom ili srijedom navecer nadam se) gdje tteba bit prevaga.Moze li on to? Ne znam baš.
    Al uz suradnju s Ogijem i dizanjem kvalitete cijelog rostera nadam se da može
  • hardek
    1.8k
    Meni je kod Kaneka najupitniji decision making. Ono kad treba donijeti odluku u dijelicu sekunde on to (po dosad pokazanom) nije sposoban napravit. Xy puta mu igrač i pokaže prstom gdje da mu doda a on kao da se zamrzne i ili ode u dribling ili vrati loptu nazad.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Nisam bio nešto ludo zagrijan za Pjacu, ali ok, za cca milijun eura dobvamo reprezentativca Hrvatske koji je karakterno besprijekoran.
  • rioda
    3.5k
    To ti možda više govori o našem desnom beku, RPG ga je kvalitetno zatvorioIzet Hajrović
    Takva će biti većina bekova u jačim europskim utakmicama pa mi ovo objašnjenje ne ulijeva optimizam

    on kao da se zamrznehardek

    Ovo je i meni kod njega najupitnije. To me recimo i kod Ivanušeca živcira, on se često zamrzne ispred igrača i onda čekamo par sekundi što će napraviti
  • Žan
    146
    Koja hrpa negativnih komentara i lupetanja na temu Pjace, za sve vase indicije oko njegovih koljena i ostalih ozljeda postoje adekvatne osobe koje ce procijeniti njegovo trenutno stanje. Barem su u Dinamu "padali" i zdravi na pregledima.
  • Zagi
    5.8k
    Eh, prolazili su i očito nezdravi.
    No dobro, prošla vremena.
  • Nogo
    1.8k
    Marko Marić, sportski direktor Dinama, radi na još nekim transferima. Dinamo je golmana Nikolu Čavlinu (21) u ljeto 2022. pustio bez odštete u Lokomotivu, ali je u dogovor ugradio klauzulu po kojoj na njega ima pravo prvokupa po povlaštenoj cijeni od 700.000 eura. Čavlina je ove sezone bio ponajbolji golman lige, prvi je golman U-21 reprezentacije...

    Dinamo ga želi otkupiti pa, doznajemo iz izvora bliskih igraču, poslati na posudbu u Osijek. Sergej Jakirović i njegov stožer stali su u krucijalnom dijelu minule sezone iza Ivana Nevistića i proglasili ga "jedinicom". U tom statusu vide ga i u sljedećoj sezoni pa za Čavlinu neće biti mjesta. Logika Dinama je da Čavlina brani u Osijeku i kali se dalje. U Osijeku je svojevremeno kao trener golmana radio Silvije Čavlina, Nikolin otac, pa u gradu na Dravi o toj obitelji imaju visoko mišljenje.

    https://www.24sata.hr/sport/cavlina-odlazi-u-ligaskog-rivala-pjaca-je-na-korak-od-dinama-985008?24sata_ref=frontpage-sport



    Čekaju se ponude i za Mersinaja, Bubanju i Smakaja, međutim, zvijezda prijelaznog roka i igrač koji bi mogao donijeti najveću odštetu na Kajzericu svakako je nadareni 19-godišnji napadač Marin Šotiček. Dinamo je već pokazao zanimanje za brzog i ubojitog napadača, vidjet ćemo hoće li se to zanimanje pretvoriti i u konkretnu ponudu. I hoće li ta ponuda zadovoljiti Kajzericu...

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/lokomotiva/dinamo-zainteresiran-za-ubojitog-napadaca-ceka-se-i-odluka-oko-cavline-sto-ce-biti-s-cabrajom-15465192
  • dumitrumitu
    953
    Nije mi baš jasno zašto bi ga posudili osijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions